Kaspersky ili Nod32

Treb`o si prvo svoje misljenje da napises!

J B G vidi ovaako nod je dobio nagradu za najbolji i najbrzi antivirus(nedavno)

Donedavno mi je kaspersky bio puno bolji jer blokira bukvalno sve sto bi moglo da naskodi kopjuteru...

Razocaro sam (u kaspersky) kad sam preso na noda jer je nod otkrio virus koji kaspersky nije uopste pronalazio...Sad koristim nod sa trial periodom do 2050 :)
 
Ja koristim NOD32 i zadovoljan sam... Koristim program legalno znaci bez kreka a nisam im ni dinar platio... Nemoj iko da me pita kako jer ako vam kazem moracu da vas ubijem :)) I sto on ne nadje ne moram nid a znam da je u racunaru :)
 
Kasperski je jedno veliko njesra!:-| Mrzim ga jer dok sam bio na dial ap-u uleteo mi dialer virus i napravio rachun od preko 4 hiljadarke!:cry: Kada sam instalirao NOD-32 iz prve je nashao taj virus i unishtio ga!:lol: U zadnje vreme koristim Avast i on mi se chini dobar.
 
Izmedju ta dva nod. Inace koristim f-secure. I to su po mom misljenju dva najbolja antivirusa.
Od besplatnih avast, ali je dosta busan pa je potrebna izvesna doza opreznosti i redovno proveravanje sistema drugim antivirusnim alatima.
 
Ni jedan ni drugi.,nego RemoveIT Pro v4 - SE.Mali je ali zajeban...Isprobaj ga i neces se razocarati.Otkriva viruse koje cesto ni Kasperski ili ostali jaci antivirusi ne mogu...

Ne postoji nijedan antivirus tj,SMART SECURITY koji može da zaštiti računar od svega.Ja uvek imam neku alternativu nekog Adware ili spyware alata koji aktiviram kada primetim da je nešto sumnjivo.Inače koristim NOD SMART SECURITY.Pre sam koristio MC AFEE total ali mi je usporavao net više od NOD.
 
Kasperski je jedno veliko njesra!:-| Mrzim ga jer dok sam bio na dial ap-u uleteo mi dialer virus i napravio rachun od preko 4 hiljadarke!:cry: Kada sam instalirao NOD-32 iz prve je nashao taj virus i unishtio ga!:lol: U zadnje vreme koristim Avast i on mi se chini dobar.

Ja koristim Kaspersky Internet Security 7.0 on ima sve u sebi.Do sada je detektovao puno Trojanaca i odma ih sprzio.Kako ko...zavisi od individualnih iskustava ali ja vam prenosim moje i vjerujte mi da nisam imao ni jedan jedini problemcic.Racunar mi prede a pored toga me uopste ne usporava ni na netu a niti mi usporava racunar.

Ko ne proba ne profitira ;)
 
Kad koristis kasperskog koristis njegov engine, kad koristis f-secure koristis vise engina ukljucujuci i kasperski - to je pozitivna stvar.

Sto se tice usporavanja masine to je tacno, ali samo ako se radi o nekoliko godina starom racunaru. Ako na primer imas neki Celeron sa 512 MB RAM-a onda ces imati problem. Bilo koji nov racunar, najlosiji dvoglavi procesor ili cak neki jednoglavi na 3 GHz i 1 GB RAM-a i nece se osetiti nikakvo usporenje.
 
NOD 32.Kad sam poceo da koristim internet prvi antivirus koji sam koristio bio je Kaspersky sve dok mi nije skinuo sa neta virus koji ga je i unistio.Onda INSTAL NOD 32 koji je unistio virus i osposobio Kaspersky. Od tad ne razmisljam koji da koristim.
 
Hm...nijedan ne valja,a sta di ti preporucim ne znam...Samo znam da NOD brljavi posle 2-3 updatea,a kaspersky ima malu bazu...Probaj nesto kao AVG...potpuno je free;)

Realno najbolji je NOD ako sam vec koristio Kaspersky i jedva i to na nagovor prijatelja stavio NOD i pokazalo se kao pravo resenje a Kaspersky je u jednom trenutku bio bolji ali sada NE definitivno NOD ali nemoj slucajno da stavljas AVg takvo g....o nije vidjeno bas glup anti virus bas bas cak je i Avast bolji
 
Treb`o si prvo svoje misljenje da napises!

J B G vidi ovaako nod je dobio nagradu za najbolji i najbrzi antivirus(nedavno)

Donedavno mi je kaspersky bio puno bolji jer blokira bukvalno sve sto bi moglo da naskodi kopjuteru...

Razocaro sam (u kaspersky) kad sam preso na noda jer je nod otkrio virus koji kaspersky nije uopste pronalazio...Sad koristim nod sa trial periodom do 2050 :)

Ja sam se tako razocarao u NOD koji sam koristio jedno 6 meseci i nikad kad sam skenirao nije nista nasao (cist komp) ,a onda sam onako iz radoznalosti instalirao KIS 7 koji sam i pre koristio,i on mi je nasao 6 trojanaca i 2 Adware-a koje NOD uopste nije skontao ,a bio je redovno updateovan i skenirao sam jednom nedeljno ceo komp.Od tada samo KIS,evo sad je izasao i KIS 2009 i mnogo je bolji od 7.
Znaci KIS 2009 :D
 
Na zvaničnom sajtu Kasperskog... KIS & KAV 2009
smiley_emoticons_wink.gif
 

Back
Top