Da se ne zaboravi...

Наравно. Међутим, вероватно ће се сада појавити наше "демократе" са причамада то није тако страшно или шта ја знам. Да се не заборави где нас Тадић то води. Води нас џелатима који су убикли колико хиљада Срба, на зверски и подмукао начин
 
Србија ни не треба да улази у ЕУ, јер су те исте земље учествовале или директно или индиректно у извршавању оваквих злочина.
 
Pa sigurno da ne treba...Sada ce doci ovi iz DS-a i krenuti da nam trtljaju da ti zlocini nad nama ne treba da nas obeshrabe da damo ruku prijateljstva i Kosovu i Evropi i ostalima,i da treba da se prisetimo nasih zlocina nad njima i da sto pre izrucimo Mladica,te ce zemlje u okruzenju slediti nas primer...Siguran sam da i posle Mladica ce biti neki Mladic zbog cega ce nam vrata EU biti i dalje zatvorena,tako da se uopste ne treba truditi oko toga...Pre treba da budemo za neku ekonomsku koegzistenciju sa EU nego clan EU...
 
Ма јок. Грешиш. Па Тадић се извињавао, колико се сећам. Зар то не говори о његовом моралу? Зар то не говори о Србији коју он представља? Неће питати тебе и мене и неке обичне грађане да ли мислимо да су чињени злочини над Србима, него њега, као представника Србије. Е то је поражавајуће. То је оно што се мора променити. Не сме Србија бити на коленима, да је остали газе. Србија мора устати. Национална свест се мора пробудити.
 
Nacionalna svest Srba je ugasena jos kod Tita Broza Josipa i ovi glavni danasnji politicari ili je nisu probudili jer im je titoizam oprao mozak ili su dobili ogromne pare,mada ja mislim da je i jedno i drugo u pitanju...

Prijatelju potrebna je smena generacija...danas se jos uvek neki ljudi sahranjuju sa petokrakom na grobu....i oni nosioci titoizma su u njegovom zacetku imali izmadju 20 i 30 godina...s' izuzetcima tu i tamo....dakle nova generacija je ona koja ce determinisati nas polozaj na Balkanu, Evropi i svetu u narednih nekoliko decenija......to je sasvim normalan proces...
 
Prva stvar, ulazak u EU ne znači zaboravljanje bilo čega, pogotovu žrtava rata. 5% LDP-ovaca, koji tvrde da su samo Srbi ubijali i da su krivi za sve i da zbog toga treba da se odreknu svega što se može smatrati patriotskom mišlju, i nisu neki reprezentativni uzorak da bi se mlatile takve gluposti.
Drugo, ako u Srbiji nije probuđena nacionalna svest, onda nije nigde u svetu. Zapravo, ako se probudi više počeće da liči na na sve drugo, a ne patriotizam.

Kažete pamti pa vrati. Pa onda oni nama da vrate, pa mi njima, pa oni nama i tako da se kao gomila zvekana igramo mačke i miša kroz istoriju. Neka hvala, ja ću sina učiti da svojoj zemlji može više da pomogne životom nego smrću.
Boli to kako, ni nas ni njih, ništa nisu naučile žrtve hiljada očeva, braće, majki i sestara.

Da se ne zaboravi i da se ne ponovi...
 

Back
Top