DA LI JE ČEDOMIR JOVANOVIĆ UZEO NOVAC OD MIŠKOVIĆEVE OTMICE?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: DA LI JE ČEDOMIR JOVANOVIĆ UZEO NOVAC OD MIŠKOVIĆEVE OTMICE?

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano DA LI JE ČEDOMIR JOVANOVIĆ UZEO NOVAC OD MIŠKOVIĆEVE OTMICE?

KRASTAMANN, u redu je da zaključaš temu ako smatraš da je neargumentovana, mada to u ovom slučaju nije tako. Najviše o Miškovićevom svedočenju je izveštavao B92, a predmet je pred javnim tužiocem (druga je stvar ako se on plaši da ČJ u nekoj kombinaciji ne dođe na vlast).
    Ali te fore "dva grama mozga" IDIOTE zaboravi!
    Ubedljivo najpljuvaniji političar na pdf politika je Koštun pa ne vidim da neko gasi te teme.
    Ako si za čedu emotivno vezan, idi budi moderator rasporeda plakata sa njegovim mrtvački našminkanim likom, ionako ih je ubedljivo najviše po celoj Srbiji, imaju za tebe sigurno spremnu četku i kanticu sa lepkom (belo ćeš da dobiješ kad se poturiš čika Žarku)!

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: DA LI JE ČEDOMIR JOVANOVIĆ UZEO NOVAC OD MIŠKOVIĆEVE OTMICE?

Ne volim Čedu ali smarate sa ovim temama.
    Koga briga i da je uzeo, ionako je već sve dao na drogu ...
    Ajde sad ključ

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Evo, kažem ja.

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Dragi gospodine šumadijska ajkulo sad mi je tek svanulo čiji ste vi zadovoljni kupac - verovatno našeg čika Miška.

Zato vas toliko žulja taj Čeda. LDP jedini je osuo paljbu po Miškoviću pa sad Miškovi kupci udaraju u kontrasmeru.... pametno... Da nije čika Miškovih supermarketa gde bi Srbi kupovali, gde bi stranci prespavali, kako bi se naši političari izdržavali ?

A možda ste vi i čika Miško lično :shock::shock::shock: U tom slučaju pošaljite mi molim vas autogram...

Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio zadovoljni kupac Pogledaj poruku
    Hvala, Slavka
    Uvek,na raspolaganju

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio slavka69 Pogledaj poruku
    Uvek,na raspolaganju
    A meni?

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    A meni?
    To ce mo kasnije

Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio bezkorisnickogimena Pogledaj poruku
    Dragi gospodine šumadijska ajkulo sad mi je tek svanulo čiji ste vi zadovoljni kupac - verovatno našeg čika Miška.

Zato vas toliko žulja taj Čeda. LDP jedini je osuo paljbu po Miškoviću pa sad Miškovi kupci udaraju u kontrasmeru.... pametno... Da nije čika Miškovih supermarketa gde bi Srbi kupovali, gde bi stranci prespavali, kako bi se naši političari izdržavali ?

A možda ste vi i čika Miško lično :shock::shock::shock: U tom slučaju pošaljite mi molim vas autogram...
    Obrati paznju, Miskovicevo svedocenje i pocetak Cedinih napada na njega u medijima desili su se nekako istovremeno. To je sve sto mene zanima. A to ko je i kad osuo paljbu, pa nije cika Misko Baja Patak od pre par meseci, vec nekih 10-15 godina. Ako ti treba misko, nadji ga sama, ja sam ozenjen...

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma da ,legija je podelio sa chedicom,pa su onda kupili gudru,pa otisli do mlohe da se urade..i onda su nam napisali ustav,a shipci zaradili dosta da kupe josh neku kucu na kosmetu..cccc..a?

Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ma da ,legija je podelio sa chedicom,pa su onda kupili gudru,pa otisli do mlohe da se urade..i onda su nam napisali ustav,a shipci zaradili dosta da kupe josh neku kucu na kosmetu..cccc..a?
    nisam se ni nadao da necete na neki retardirano izvitopereni nacin i ovde da spomenete mlohu, kao i na ostalim mestima sa kojim on nema nikakve veze, a posle kao svi opsednuti ldp-om...

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Obrati paznju, Miskovicevo svedocenje i pocetak Cedinih napada na njega u medijima desili su se nekako istovremeno. To je sve sto mene zanima. A to ko je i kad osuo paljbu, pa nije cika Misko Baja Patak od pre par meseci, vec nekih 10-15 godina. Ako ti treba misko, nadji ga sama, ja sam ozenjen...
    Fazoni i fore
    A što se tiče ovog međusobnog napadanja, ja niti verujem Čedi niti Miškoviću. Jedan je političar a drugi finansijer političara i vlastitih interesa.
    Onako iskreno, baš me briga. Imaju sud pa nek to tamo raspetljavaju.

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Nemojte da dirate Mlohu, on se druži samo sa sovama, mačkama i popovima.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cheda i mloha dva lica iste medalje..okacene oko mishkove shije..nego njima lepo a mi pametni do yeya..aj se pobijemo na ferku pa da vidimo ko je u pravu..a?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

KRASTAMANN, u redu je da zaključaš temu ako smatraš da je neargumentovana, mada to u ovom slučaju nije tako. Najviše o Miškovićevom svedočenju je izveštavao B92, a predmet je pred javnim tužiocem (druga je stvar ako se on plaši da ČJ u nekoj kombinaciji ne dođe na vlast).
    Ali te fore "dva grama mozga" IDIOTE zaboravi!
    Ubedljivo najpljuvaniji političar na pdf politika je Koštun pa ne vidim da neko gasi te teme.
    Ako si za čedu emotivno vezan, idi budi moderator rasporeda plakata sa njegovim mrtvački našminkanim likom, ionako ih je ubedljivo najviše po celoj Srbiji, imaju za tebe sigurno spremnu četku i kanticu sa lepkom (belo ćeš da dobiješ kad se poturiš čika Žarku)!
    nije dozvoljeno otvarati teme radi obracanja moderatorima.
    po stoti put u nekoliko dana.
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Čedomir Jovanović
    Autor mimus u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 15.09.2008., 19:24
  2. Čedomir Jovanović
    Autor Coke u forumu Politika
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 13.01.2007., 18:13
  3. LDP-GSS-SDU-LSV Cedomir Jovanovic