Da li postujete tudju wezu?

Zana91

Početnik
Poruka
46
Ne znam da li je wec bila owa tema...Sta ako wam se swidja neko,ali ta osoba ima curu/decka,da li postujete tu wezu ili se swim silama trudite da zawedete tu osobu...Neki ljudi kazu``cura/decko`` nije problem/,da li se slazete sa tim?COLOR];):p:)
 
Ne znam da li je wec bila owa tema...Sta ako wam se swidja neko,ali ta osoba ima curu/decka,da li postujete tu wezu ili se swim silama trudite da zawedete tu osobu...Neki ljudi kazu``cura/decko`` nije problem/,da li se slazete sa tim?[COLOR];):p:)


Ne zelim da se mesham u tu vezu,zajedno su,neka su i neka budu srecni!
Ja cu sacekati svojih pet minuta,pa kod oni ne budu bili zajedno stupam u akciju...

Ne bih zelela da se neko mesha u moju vezu,pa necu ni ja u tudje...
 
svaki put kada je neka pokushala da se umesha u moju vezu i unishti je, ja sam umirala...bilo mi je mnogo teshko i rekla sam da nikada netju da budem takva, da se nikada netju meshati u tudje veze, jer nikome ne zelim bol koji sam ja osetjala...

ako mi se svidja, sklonitju se i sachekatju da raskinu...a mozda se u medjuvremenu iskuliram
 
Cim cujem da je neko ko mi se svidja ima devojku,automatski mi se stvori blokada,imam neki osecaj da ne bi trebala da se mesam u bilo da su srecne ili ne bas srecne veze.Pa gledam na to da imam svo vreme ovog sveta kada oni raskinu,a do tada...Nemam ni neku zelju.
 
Ne znam da li je wec bila owa tema...Sta ako wam se swidja neko,ali ta osoba ima curu/decka,da li postujete tu wezu ili se swim silama trudite da zawedete tu osobu...Neki ljudi kazu``cura/decko`` nije problem/,da li se slazete sa tim?;):p:)

ako mi se svidja, prelazim u akciju,
ako padne na mene,
zadrzim ga dovoljno dugo da ga iskoristim i onda ga ponizim i odbacim
ne volim nevjerne momke

a ako ne padne na mene, onda je sve ok,
zadrzim ga kao druga
i mozda budem sa njim dosta nakon te veze
 

Back
Top