Циљна група ЛДП спотова?

iznenađenje

Primećen član
Banovan
Poruka
956
Шта мислите, кога желе да хипнотишу оним ритмом, погледом, сугестијом, игром сенки?
Да ли су мета незреле године, клиничко психичко стање, необавештеност или нешто десето?
Моје мишљење је да не иду на велики проценат, шта год да је њихов циљ, већ на "дај шта даш".
 
Ciljna grupa tih spotova su clanovi Liberalno demokratske partije i niko vise izvan tog kruga ljudi. Mislim nije mi jasno koga mogu da privuku onakvim spotom? Osim njih same.

Siri dalje... kakav je to slogan yebote? Mislim nije jasan uopste. Kao kondukter i putnik u busu...
- Karta.
- Limun.
- Sta limun.
- Sta karta.
Tako i ovaj bolesni spot.

ldpsiridaljevu2.jpg
 
mada je spot dobar u sustini jer nije uobicajan , kao i DSov ,sad za radikale jos ne znamo kakav ce biti ali posto oni rade sa amerima verovatno ce i njihov biti dobar na nivou prethodnih nekoliko kampanja kada je postignut ozbiljan napredak .Po meni su ubedljivo najodvratniji DSS i SPS koalicija kao da ih je isti covek pravio ,uzas ono neartikulisano urlanje Kostunice/Dacica/Palme i ostalih na mitinzima kao da je 92. godina i da nisu jos odmakli od tada,mada je i spot DSS kandidata za gradonacelika BGa isto odlican.
 
Cenzus treba podici na 10% i smece od stranaka izbaciti iz politickog zivota drzave, isto tako zabraniti koalicije, i u drugom krugu imati dve vodece stranke poput americkog sistema "demokrate Vs. republikanci" ili ko vec udje u drugi krug. Da li jos igde u ozbiljnoj drzavi postoji sistem gde se 5 partija udruzuje iako se njihovi programi mimoilaze po kljucnim pitanjima da bi zaseli u fotelju, podelili rezore i pljackali drzavu :roll: mislim, koje ludilo vlada zemljom Srbijom.
 
Шта мислите, кога желе да хипнотишу оним ритмом, погледом, сугестијом, игром сенки?
Да ли су мета незреле године, клиничко психичко стање, необавештеност или нешто десето?
Моје мишљење је да не иду на велики проценат, шта год да је њихов циљ, већ на "дај шта даш".


A Voja hipnotizer...Kosovo je Srbija...koga on time hipnotishe...samo budale...a i onaj njegov "Hudini" iz Chachak...:lol:...
Chekam samo da vidim radikalski "antisugestivan" spot..."mi hocemo-necemo u EU...mi podrzhavamo trudnice, pogotovo one manjinske...sa severa Vojvodine i CD Romske...jer su nam njihova deca potrebna za nove ratove...
...dok ooommmmm...kazhe Vuchic...." :lol:
 
Pa nekako je sve to zdravije od igle, koke, šarenih pilula ... :mrgreen:


i demagogije koju i ti vrtish...
zdravije je zbog watova...kwvi...neswecnih, pwognanih...a svemu je to dopwinela Chedina igva...shawene pivuve...za vivuve...a tu je zato moj Dwug Gwobaw...koji ce zato da sahwani vashe dete...koje je hwabro...bezheci od Chedine igve...dalo svoj zhivot za Otadzhbinu...

Ej Chedice...daj jednu cwtu...av da niko nevidi...:lol:
 
Evo, Torrente reče lepo koja je to grupacija.

A ko i šta su ti mladi ljudi ? Uglavnom željni lepog bogatog života, inhibiranog mozga o nekom opštem dobru, nedovoljno napojeni znanjem, faktički - egoističkih usmerenja. "Ye8o Kosovo, ja hoću da lepo živim." "A boli me i za Vojvodinu i Sandžak i za krug dvojke."

Čeda im servira priču u skladu s tim i oni su potpuno neopterećeni bilo čime osim sami sobom. EUropa daje pare - tuku ko neće.
 
mada je spot dobar u sustini jer nije uobicajan , kao i DSov ,sad za radikale jos ne znamo kakav ce biti ali posto oni rade sa amerima verovatno ce i njihov biti dobar na nivou prethodnih nekoliko kampanja kada je postignut ozbiljan napredak .Po meni su ubedljivo najodvratniji DSS i SPS koalicija kao da ih je isti covek pravio ,uzas ono neartikulisano urlanje Kostunice/Dacica/Palme i ostalih na mitinzima kao da je 92. godina i da nisu jos odmakli od tada,mada je i spot DSS kandidata za gradonacelika BGa isto odlican.

Ako cemo tako Tadic se na mitinzima(uz Velju) najvise dere.
 
Ciljna grupa tih spotova su clanovi Liberalno demokratske partije i niko vise izvan tog kruga ljudi. Mislim nije mi jasno koga mogu da privuku onakvim spotom? Osim njih same.

Siri dalje... kakav je to slogan yebote? Mislim nije jasan uopste. Kao kondukter i putnik u busu...
- Karta.
- Limun.
- Sta limun.
- Sta karta.
Tako i ovaj bolesni spot.

ldpsiridaljevu2.jpg

Слоган им је као да СИДУ шире!
Не шири даље!!! Користи кондом!!!
 

Back
Top