Knjigovodstveni programi

ne moze se skinuti s neta.Svali program je licenciran.Blu soft je nekad imao probnu verziju.Pokusaj da ga nadjes na google-u.Ne mogu ti ovde ostaviti broj,bice reklama.Firme koje prave ove softvere imaju svoj sajt i lako ih je naci.Pozz

Ukoliko ne nadjes poslacu ti brojeve na pp
 
ne moze se skinuti s neta.Svali program je licenciran.Blu soft je nekad imao probnu verziju.Pokusaj da ga nadjes na google-u.Ne mogu ti ovde ostaviti broj,bice reklama.Firme koje prave ove softvere imaju svoj sajt i lako ih je naci.Pozz

Ukoliko ne nadjes poslacu ti brojeve na pp

ok, hvala ti pogledaću...javljam sta sam uspela ili nisam da najđem...pozzz.....:D
 
Bluesoft je zaokruzio ceo proces, od proizvodnje, veleprodaje, maloprodaje... do plata koje su odlicno uradjene zbog PPP. Na njemu se moze voditi i prosto knjigovodstvo tako da sam ja bas zadovoljna sa njim

Pozdrav Carolina.Hvala bogu da postoji neko ko je knjigovodja i ko je spreman da pomogne i da po neku informaciju vezanu za koriscenje programa u ovoj oblasti poslovanja.
Moja koleginica i ja, planiramo da otvaramo Agenciju za vodjenje poslovnih knjiga, pa bi nam trebao program koji moze da obradjuje poslovanje preduzeca, radnji, obracun zarada, amortizaciju i naravno zavrsne racune.
Mozes li mi malo detaljnije objasniti na kojoj bazi radi program, da li je funkcionalan i u kojoj je konfiguraciji, DOS ili WINDOWS?
Kakva memorija racunara moram da postoji da bi podrzala program?
BUdi ljubazna, posto bi nam jako znacila ta informacija posalji neki kontakt telefon na moj mail: bobavinca@yahoo.com
Unapred hvala
 
U bluesoftu mozes raditi sve sem zavrsnog racuna, ali ionako je bolje raditi zavrsni u programu NBS-a jer tu prodje logicku kontrolu pa nema vracanja zavrsnog. Mi radimo na vise racunara, pa jedan koristimo kao server, ali nije mu previse jaka konfiguracija, svi radimo u windowsu. Bluesoft sada ima i bolju, unapredjeniju verziju, zove se Panteon, sve se radi u word-u tako da se lakse komunicira sa klijentima, a ako klijent ima isti program moze odmah slati generisane izvode i fakture.
 
Reci mi kada ste kupovali program, koja je bila cena tada u to vreme?
i da li ti oduzima mnogo vremena to sto moras stalno da klikces misem da bi dosla do podataka?
i kako to da se sve radi u wordu?da li je program prilagodjen tako da mozes brzo da proknjizis fakture i da u svakom momentu imas uvid u stanje svih kartica?
zar nije bolja verzija programa u DOS-u?zar se ne radi brze?
 
Reci mi kada ste kupovali program, koja je bila cena tada u to vreme?
i da li ti oduzima mnogo vremena to sto moras stalno da klikces misem da bi dosla do podataka?
i kako to da se sve radi u wordu?da li je program prilagodjen tako da mozes brzo da proknjizis fakture i da u svakom momentu imas uvid u stanje svih kartica?
zar nije bolja verzija programa u DOS-u?zar se ne radi brze?


http://www.bluesoft.co.yu/cenovnik.html
Za sve blize informacije mozes se informisati na sajtu.
 
Ako klijent ima panteon kao i ti onda je dovoljno da iskontiras pravilno i kada ti on posalje fakturu mailom ona se auromatski knjizi,ti eventualno pogledas da li je sve ok. Isto je sto se tice izvoda. Meni se jako dopada sto se sve moze uraditi mailom,a ne stampanje kartica pa skeniranje, pa slanje...
 
Ubedljivo najbolji program , prema mom iskustvu, radi poslovni savetnik, informacione tehnologije(to je firma nastala u okviru poslovnog savetnika, koja se prosle godine odvojila od njih)....
Odrzavanje programa i dodaci su besplatni i mogu se skinuti sa njihovog sajta, cim dodje do bilo kakve promene.
Takodje su izuzetno povoljni sto se tice cene.
Koristim ih vec drugu godinu i izuzetno sam zadovoljan.
 
Свакако да на тржишту има доста програмских пакета за књиговодство. Уосталом, огроман број од око 300.000 привредних субјеката води књиговодство на рачунарима.
Према оном што знам један од најраширенијих књиговодствених програма је програм фирме InfoSys из Ужица.
Колико ми је познато њихов програм је инсталиран у око 1000 привредних субјеката у Србији, Републици Српској, БиХ и Црној Гори. То само по себи говори о квалитету тог књиговодственог софтверског алата. Користио сам га, док сам се бавио књиговодством, и просто нема ништа што замислиш, а да се програмски не подржава.
 
Molim vas,
da li je neko cuo za knjigovodstveni program Tauryss i da li zna kakav je?
Pozz


ja koristim Tauryss od 2002. i meni je skroz ok. Korisnicki servis je uvek dostupan,prate sve zakonske promene i redovno ih postavljaju na svoj sajt ,najam je 90 eur godisnje sto i nije neka cifra. Inace je program besplatan,a postoji i lite verzija za one koji ne zele da placaju najam (samo pracenje kupaca i dobavljaca...)
 
Zdravo..uskoro zavrsavam ekonomski fakultet(ako bog da vec sam ga zavrsio..valja mi se teta Kata smilovala..da polozim :D ) Pa u planu sa drustvom sa fakulteta imamo otvaranje privatne knjigovodstvene agencije..pa bi smo molili ovim putem za pomoc u izboru knjigovodstvenog programa. Da li neko moze da nam preporuci neki program za vodjenje poslovnih knjiga...?
 

Back
Top