TADIĆ JE ZA ŽALJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.089
Jadničak neobavešten je kao nekad Koštunica nezna da mu čak i Tači poručuje da EU neće da nas primi dok se ne izvini Kosovu i dok ga ne prizna.Jadničak nezna da je Haradinijeva stranka sa trećeg mesta dospela na prvo i to danas i da pretenduje mesto premijera a on je poručio da će ujediniti sve šiptare ma gde živeli i da će se morati njemu izviniti ako hoće u tu lepu EU.Jadničak misli da ga EU više neće uslovljavati a Srbi ko Srbi koji ga podržavaju drže ga u još većoj zabludi.
 
Tadic udruzeno radi sa Tacijem to je veoma poznato

Cak i vestica Karla del Ponte navodi u svojoj knjizi da je Tadic znao za trgovinu organima ali nije nista ucinio;Posto nije hteo da dize tenzije :(

Kako bi nesmetano nastavio da radi na planu hapsenja; predivnog i hrabrog; Generala Ratka Mladica..
 
U Italiji;)

Knjigu je izdala u Italiji!

Tadic i Taci su radili zajedno

Kako Italijani navode ona cak i ima dokaze koji govore da se zaista radilo o trgovini ljudskih organa
Glavni krivac je Taci dok je rukovodio siptarskom bandom

Tadica ovo nije interesovalo

Prema tome sam je krvi i jednako je ucestvovao u zlocinu
 
Jadničak neobavešten je kao nekad Koštunica nezna da mu čak i Tači poručuje da EU neće da nas primi dok se ne izvini Kosovu i dok ga ne prizna.Jadničak nezna da je Haradinijeva stranka sa trećeg mesta dospela na prvo i to danas i da pretenduje mesto premijera a on je poručio da će ujediniti sve šiptare ma gde živeli i da će se morati njemu izviniti ako hoće u tu lepu EU.Jadničak misli da ga EU više neće uslovljavati a Srbi ko Srbi koji ga podržavaju drže ga u još većoj zabludi.

Pre bi bilo da si ti za zaljenje...pametnije da citas neke pametne stvari a ne kurir i pres...
 
U Italiji;)

Knjigu je izdala u Italiji!

Tadic i Taci su radili zajedno

Kako Italijani navode ona cak i ima dokaze koji govore da se zaista radilo o trgovini ljudskih organa
Glavni krivac je Taci dok je rukovodio siptarskom bandom

Tadica ovo nije interesovalo

Prema tome sam je krvi i jednako je ucestvovao u zlocinu

Ja ću tebi Ilinioda umesto te knjige iz Italije da pošaljem jednog Italijana, da ti malo usmeri misli u pozitivnom smeru.
Nije sve u patriotizmu, znaš ima nešto i u evro-integracijama (čitaj dobrom sexu) :mrgreen:
 
Imate li vi nešto pametnije da postavljate kao teme (i komentare) sem --- ajd' sad malo opet da pljujemo - legalno, voljom većine izabranog (pre mesec ipo) predsednika države Srbije? :twisted::mad::mad:

pa sta ako je odabran voljom vecine? znaci bezgresan je i svaka njegova glupost je dobra?

bas imamo pravo da ga kritikujemo koliko god hocemo , sobzirom da je javna licnost a pogotovo cemo da ga kritikujemo jer ja njegova dela i cinjenja vidim kao krivicno delo veleizdaje ove zemlje.

zamisli nije hteo da objavi da siptari ubijaju srbe i seku im organe "da ne bi dizao tenzije" :mad:
 
gde ima da se kupi ta cuvena knjiga od Karle


U Italiji;)

Knjigu je izdala u Italiji!

Tadic i Taci su radili zajedno

Kako Italijani navode ona cak i ima dokaze koji govore da se zaista radilo o trgovini ljudskih organa
Glavni krivac je Taci dok je rukovodio siptarskom bandom

Tadica ovo nije interesovalo

Prema tome sam je krvi i jednako je ucestvovao u zlocinu

Ja ću tebi Ilinioda umesto te knjige iz Italije da pošaljem jednog Italijana, da ti malo usmeri misli u pozitivnom smeru.
Nije sve u patriotizmu, znaš ima nešto i u evro-integracijama (čitaj dobrom sexu) :mrgreen:

мени пошаљи ту књигу из Италије под обавезно...;)
 
Jadničak neobavešten je kao nekad Koštunica nezna da mu čak i Tači poručuje da EU neće da nas primi dok se ne izvini Kosovu i dok ga ne prizna.Jadničak nezna da je Haradinijeva stranka sa trećeg mesta dospela na prvo i to danas i da pretenduje mesto premijera a on je poručio da će ujediniti sve šiptare ma gde živeli i da će se morati njemu izviniti ako hoće u tu lepu EU.Jadničak misli da ga EU više neće uslovljavati a Srbi ko Srbi koji ga podržavaju drže ga u još većoj zabludi.

Nije on za zaljenje.On je za doooobre batine.Ili zatvor u najmanju ruku...
 
Vidi ja nikada nikoga nisam tužakala modovima, ali ovaj post ću da prijavim - trouglić.
Ajd' malo i ja da im vidim objektivnost.[/QUOTE

Pa to je ISTINA svidelo se tebi ili ne...

Tek ce da se jos vidi na sta je spreman "predsednik"Srbije

Kakve gadosti i podle prevare

Ostavio je Srbe na Kosovu bez hleba i vode
I jos je sakrivao ozbiljne radnje siptarskih separatista

postaje tuzno citati ovakve komentare, mislim da li je moguce da postoje ovakvi ljudi i ovakva razmisljanja, daj vrati se u realnost, muka mi je vise od vas kvazinacionalista, busanja u grudi i sl, ne mozete da prezalite sto vas covek je dobio na izborima... tuzno
 
postaje tuzno citati ovakve komentare, mislim da li je moguce da postoje ovakvi ljudi i ovakva razmisljanja, daj vrati se u realnost, muka mi je vise od vas kvazinacionalista, busanja u grudi i sl, ne mozete da prezalite sto vas covek je dobio na izborima... tuzno

Ti trebas da se probudis jer je ovo realnost

Tadic ce uskoro da odgovara za skrivanje siptarskih zlocina

Zar je neko ko je glaso za njega znao ovu tragediju?

Nije;Sada zna i sa je GOTOV:-x
 
postaje tuzno citati ovakve komentare, mislim da li je moguce da postoje ovakvi ljudi i ovakva razmisljanja, daj vrati se u realnost, muka mi je vise od vas kvazinacionalista, busanja u grudi i sl, ne mozete da prezalite sto vas covek je dobio na izborima... tuzno

pa dobro devojka se lozi na veselog Gorana Davidovica:mrgreen: ,mislim ne mos' to bit bas normalno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top