Ribe

  • Začetnik teme Petar 0637272633
  • Datum pokretanja
Bio jednom jedan car, pa imao golem kar. Imao je i tri sina, u svakoga po *******. Svaki ***** pravo reci, od drenova budze veci. Njim se sluzi mesto maca, sva tri brata tri jebaca. Jednom car ih sva tri srete, pa ih pita: "Sta ******?" Al' govore sva tri brata: "Nista tata, nista tata." Car se zgranu pa im veli: "Sta? Lenstine i dembeli! Zar vi deca carske krvi, u tom poslu niste prvi? Dangubite, tesko meni, a kurcevi besposleni." Pa zapreti prvom sinu: "Izbegavas jebacinu." Drugog sina zatim grdi: "Tebi ***** mozda smrdi?" Treceg sina psuje, ruzi: "Cemu li ti ***** sluzi?" Pa se zatim dalje zesti: "Ej, da li ste vi pri svesti? U ustavu carstva moga ima stavka vrlo stroga. Zene, ljudi, pa i deca svako mora da se keca. Ja jos uvek primer dajem, sa jebanjem ne prestajem. Iako sam vrlo star, ***** carski jer sam car." Uspomene cara muce, pa kurcinu on izvuce. Zgranuse se sva tri sina, uplasi ih ta *******. Jer to bese neman prava, k'o azdaja sedmoglava! Jedan rece: "Braco slatka, zar postoji takva patka? Da li sanjam il' sam lud, kakav grdan, strasan ud." Car svoj ***** setno gleda, secanje mu mira neda. U ruke ga nezno uze, iz oci mu kanu suze. Pa ga stipka, pipka, cima, i govori sinovima: "Kad bi znali, kuku, jao, sta je sve taj pojebao. Tri carice saveznicke, sto imaju tesne *****. Trtila je ova kara, zene raznih ministara. Dvesta i dve vojvotkinje, sto se jebu kao svinje. cetrdeset i pet princeza, i jos uz to dva-tri kneza. Nicega se on ne stidi, **** gde god rupu vidi. Predrasude nema glupe, voli picku k'o i dupe. Pojebo je sve cinove: pocevçi od generala, sto im guza nije mala. Preko lepih porucnika, pa do smrdljivih vojnika. sto na suvom zivi hlebu, pa se dere kad ga jebu. On me i sad dobro sluzi, zato primer nek vam pruzi. **** vredno sta god stigne, i za tren se oka digne. **** ozgo i sa strane, i nikad mi ne omane. **** spreda kako s guza, tvrd je kao klip kukuruza. **** besno, **** strasno, i nikad mi nije splasno. Krut je kao suva grana, u po noci i po dana. Za zasluge zbog jebanja, dobio je sva priznanja: Orden "Zlatne *****" ima, s ukrstenim kurcevima. Zatim dalje krasi njega, "Lenta venerinoga brega". Zbog jebanja samo spreda, "Svetu kitu" prvog reda. Zbog jebackog grdnog truda, nosi orden "Zlatnih muda". I jos lista nije puna, tu je "Lenta picjeg runa". Pa "Medalja mracne rupe", i "Plaketa tesno dupe". Pa "Rozeta male pice", i "Orden svete podguzice".BALADA O GSP-u
 
PROVERITE VAŠU INTELIGENCIJU



Interesuje Vas da li ste imbecil? Interesuje Vas da li ste mentalno zaostali? Mi cemo Vam pomoci da otkrijete glupost koja cuci u Vama.

1. Na vas pada atomska bomba.
a) Vi bezite.
b) Pravite se da ste mrtvi.
c) Otvarate kišobran.

2. Izbio je požar u Vašoj kuci.
a) Pokušavate da ugasite požar pljuvanjem.
b) Prodajete kucu.
c) Sakrivate se u WC šolju.

3. Nalazite se u leglu kobri.
a) Pokušavate da ih hipnotišete.
b) Pretvarate se da niste tamo.
c) Umirete od straha.

4. Probudili ste se i otkrili da padate sa 10. sprata.
a) Vicete: "Upomoc, upomoc..."
b) Pokušavate da doskocite na noge.
c) Nastavljate da spavate.

5. Razjareni tigar juriša na Vas.
a) Imitirate macku.
b) Dižete ruke u vis.
c) Upucate ga iz puške.

6. Hocete da preplivate reku punu pirana.
a) Stavljate prvo noge u vodu da se pirane zasite, a onda 'ladno preplivate reku.
b) Skacete po glavama pirana.
c) Ne prelazite reku.

7. Igrom slucaja se nalazite u želucu Vašeg papagaja.
a) Odlazite do debelog creva i cekate neko vreme.
b) Urlate ne bi li Vas neko cuo (eto kako papagaji govore).
c) Odustajete od ovog testa.

8. Na slici je...
a) Eksplozija atomske bombe.
b) Otrovna pecurka.
c) Vrlo otrovna pecurka.

9. Na slici je...
a) Velimir Bata Živojinovic.
b) Mihajlo Micic.
c) Valera Fizikalac.



BODOVANJE:
Svako zaokruženo A - 5 poena
Svako zaokruženo B - 10 poena
Svako zaokruženo C - 20 poena

OD -300 DO 70
Vi ste takav kreten da cak i kad bi Vam Franjo Njofra lupio žvaku, Vi biste tražili još. Ali ipak ste Vi najpametnije odgovorili na pitanja.

OD 71 DO 150
Da li ste Vi normalni? Da li u Vašoj glavi ima nešto drugo osim seksa? Ja licno mislim da ste Vi za kavez, nimfomanko jedna. Sažaljevam Vas. Ali ipak ste Vi osrednje odgovorili na pitanja.

OD 151 DO 1432,7
Dragi gospodine, ja Vas duboko poštujem kao coveka i životinju. Mislim da na svetu ne postoji još jedna individua kao što ste Vi. Još jedan takav idiot i imbecil. Ajde objasnite mi, molim Vas, odakle Vam ideja da rešavate ovaj degenski test od koga se i ja kao autor ogadujem. Obratite se, blago meni, profesionalcima koji ce znati šta da rade u vezi Vašeg slucaja. Ali ipak ste zadovoljavajuce odgovorili na pitanja.
 
Da biste otkrili koliko ste inteligentni, resite ovaj test, saberite svoje pogresne odgovore i pogledajte koliko ste inteligentni (ili koliko to niste)...

Pitanja :

1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko ces spavati?

2. Da li u SAD postoji 25. decembar?

3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu gde se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?

4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?

5. Sta pise na novcicu od tri dinara?

6. Doktor ti je dao tri tablete da pijes jednu svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete?

7. Sanjas da si u tamnom tunelu, s jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?

8. Sta je bilo pre 1945. godine?

9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka sahraniti zapadno od Misisipija?

10. Da li je moguce u SAD vencati se sa sestrom svoje udovice?

11. Ako bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi?

12. Ti si mi sin, a ja ti nisam mama, sta sam ti ja?

13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane?

14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?

15. Koliko rodjendana ima majka troje djece?

16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko krusaka ima na stablu?

17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka prede iznad satne kazaljke?

18. Ako danas u podne pada kisa, moze li se za 36 sati ocekivati sunce?

19. Petao snese jaje na slovensko-hrvatskoj granici. Cije je jaje?

20. Koliko je 10 i 30?



--------------------------------------------------------------------------------


Odgovori :

1. 1 sat

2. Da.

3. Sibicu.

4. Svi.

5. Ne postoji novcic od tri dinara.

6. Sat vremena.

7. Probuditi se.

8. 1944. godina.

9. Ne.

10. Ne jer si vec mrtav, buduci da ti je zena udovica.

11. Potopice se.

12. Tata.

13. 15 prstiju.

14. Nigde, jer preziveli nisu mrtvi.

15. 1 rodjendan, svoj.

16. Ni jedna, jer na jabuci ne rastu kruske.

17. 22 puta.

18. Ne jer ce biti ponoc.

19. Petao ne nosi jaja.

20. Pola jedanaest.



--------------------------------------------------------------------------------


Sada pogledajte vase rezultate. Ako ste imali ovoliko gresaka onda ste :

0 = super inteligentan

1 - 2 = inteligentan

3 - 4 = prilicno inteligentan

5 - 7 = normalan

8 - 10 = glup

11 - 14 = umno bolestan

15 - 17 = 100% idiot

18 - 20 = opasan za okolinu
 
Zasto su na jednom klaviru zuckaste one dirke koje bi trebalo da su bele? Zato sto je slon bio pusac.

Sta se dobije kada se ukrste slon i mis? Fleke od misa
.
Sta slonica koristi umesto vibratora? Epilepticara!

Sta koristi slonica kad ima menstruaciju? Ovcu.

Kako se slon penje na drvo? Sakrije se u lesnik, pa ceka da ga veverica ponese gore
. A kako silazi? Stane na list i ceka jesen.

Zasto slon nosi zelene patike? Da se lakse sakrije u travi.

Zasto nosi crvene patike? Jer su mu zelene na pranju, a ide da krade jagode

. Kako se upucavaju plavi slonovi? Specijalnom puskom za plave slonove.

A kako se upucavaju crveni? Uvrces mu surlu dok ne poplavi, pa ga sredis specijalnom puskom za plave slonove

. Kakvo je vreme kad vam slon sedne na kola? Vreme da kupite nova kola.
Zasto posle osam sati ne sme da se ide kroz dzunglu? Padaju slonovi sa drveca!
Zasto je krokodil pljosnat? Zato sto je isao posle osam sati kroz dzunglu!
Zasto slonovi imaju kljove od slonovace? Zato sto bi gvozdene zardjale
. Zasto slon ima crvene oci? Da ga ne vide kada bere jagode. Koja je slicnost izmedju slona i koka-kole?
Sladoled nema kostice. Slicnost izmedju slona i paradajza? Obojica su crveni, osim slona. Zasto slonovi ne voze bicikl? Nemaju palac da pritiskaju zvonce. Sta je to slonovaca? Rakija od slona. Kako se obracate slonu koji drzi mitraljez? Sa "Gospodine". Zasto slonovi suvise piju? Pokusavaju da zaborave. Sta je slon? Mis pravljen po vladinoj specifikaciji. Sta je slon? Mis sa NT operativnim sistemom. Kako se slonovi kriju u dzungli? Ofarbaju muda u zeleno i legnu u bostan. Kako se slonovi kriju u dzungli? Ofarbaju muda u crveno i popnu se na visnju. Kako je Tarzan zaginuo? Brao visnje. Ko je najbrzi u dzungli? Majmun sa dve ubrane visnje. Zasto slon ima jedno plavo, a jedno crveno oko? Pa za hladnu i toplu vodu. Zasto slonovi ne nose cipele? Zato sto Borovo ne pravi okruglu obucu. Po cemu se razlikuju slonovi i sljive? Po boji! Sta kaze Dzejn kada vidi krdo slonova? Idu slonovi! Sta kaze Tarzan kad vidi krdo slonova? Idu sljive! (Tarzan je daltonista) Sta je gore od slona u fabrici stakla? Jez u fabrici kondoma. Zasto slonovi ne nose cipele? Zato sto ne umeju da vezuju pertle. Zasto slon ne vozi bicikl? Zato sto nema palac za zvonce. Zasto slon ima velike usi? Da bi lakse skakao sa cveta na cvet. Sta je sivo, ima dva tocka, a tesko je cetiri tone, a nije pilo BIOMED 6? Slon na motociklu. Kako staviti 4 slona u Yuga? Dva napred, dva nazad. Kako staviti 4 zirafe u Yuga? Vrlo tesko, ako ne izbacis slonove. Zasto slonovi nose tamne naocare? Kad bi se ovakvi fazoni pricali o vama, ni vi ne biste voleli da vas svugde prepoznaju. Kako se stavlja slon u frizider sa 3 poteza? 1. otvoris vrata 2. gurnes slona 3. zatvoris vrata Kako se stavlja zirafa u frizider iz 4 poteza? 1. otvoris vrata 2. izvadis slona 3. gurnes zirafu 4. zatvoris vrata Zasto je slon veliki, siv i cetvrtast? Da je mali, beo i okrugao zvao bi se aspirin.BABY
 

Back
Top