Daju li se zvijezde silovati

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Čest je slučaj da ljudi koji poznaju astrologiju biraju trenutak kada će nešto započeti kako bi poduhvat ili veza bili uspješni. Međutim, ne biva uvijek tako. Nekada se jednostavno dogodi da viša sila ne dozvoljava da ti sam upravljaš njome, da upravljaš sudbinom. Određivanje trenutka događaja je igranje Boga koje se ne može uvijek ostvariti.

jeste li se zapitali kada da je Providnost odlučila nešto učiniti a da bi se to dogodilo to mora nastupiti u pravilnom trenutku za egzekuciju.

Prijatelj otvara firmu pita me za vrijeme. Ja mu kažem najpovoljnije vrijeme, no silom prilika on se razbolijeva ne stiže na vrijeme i kasni jedan dan. Cijeli horoskop se mijenja. Firma propada. U natalu stoji propast firme koju osniva i savjetuje mu se javna služba.

Jesi li zvijezde mudrije od nas. Biramo li mi samo prividno vrijeme početka ?
 
Halo vindex,

Sto se tice silovanja zvezda, ja sam pokusala sa Horarnim pitanjem i opet nije islo: kao da Mesec nije na kraju ili pocetku znaka; zadnji aspekt Meseca bi morao biti pozitivan. Sve te smicalice mi nisu uspele, tako da verujem i u Horarnu Astrologiju. I ona ima neko svoje pravo ili krivo vreme.

Lep pozdrav!
 
Elle_77

Da, bas tako! Ne pali, kako ti kazes.

Uostalom nisam neki ljubitelj Horarne Astrologije.

Jednom sam dobila pravi odgovor od jedne zenske na Forumu. Rekla je, da nema pojma o toj Astrologiji pa je gledala u Tarot Karte. Njezin odgovor je bio tacan. Za sve ostale (pozitivne) odgovore jos cekam, iako je od tada proslo vise od jedne godine.

Sama si pokusam odgovoriti, bar za izgubljene stvari.

Lep pozdrav,
venus8
 
...lichno, nisam do sada uspevala da ˝silujem zvezde˝, obichno one to meni rade....
...evo, bash u proteklom periodu izdeshavale su se neke priche na ljubavnom planu....:rolleyes:
...naknadno sam bacila pogled na tranzite i progresije i ispostavilo se da je uran tu umeshao prste....:shock:
...inache, natal mi je takav da sam vrlo podlozhna planetarnim uticajima.....;)
...u mom sluchaju, nishta od planiranja i prorachuna....:lol::lol::lol:.
...P.S. navodno su vazdushni znaci, i u nekoj meri zemljani, sposobniji da prevare horoskop.....:wink:
 
...lichno, nisam do sada uspevala da ˝silujem zvezde˝, obichno one to meni rade....
...evo, bash u proteklom periodu izdeshavale su se neke priche na ljubavnom planu....:rolleyes:
...naknadno sam bacila pogled na tranzite i progresije i ispostavilo se da je uran tu umeshao prste....:shock:
...inache, natal mi je takav da sam vrlo podlozhna planetarnim uticajima.....;)
...u mom sluchaju, nishta od planiranja i prorachuna....:lol::lol::lol:.
...P.S. navodno su vazdushni znaci, i u nekoj meri zemljani, sposobniji da prevare horoskop.....:wink:

Ha, ha ovo je dobro!
 

Back
Top