Kosovari pucaju na Srbiju

Decko27Bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.246
Grupa Albanaca presla nelegalno administrativnu liniju sa namerom da krade drva.Primeceni od strane MUPa na cije su pripadnike otvorili vatru iz automatskog oruzja.Posle pola sata razmene vatre grupa napadaca se vratila na teritoriju Opstine Podujevo, Policija iz bezbednosnih razloga nije izvrsila uvidjaj!!
DOKLE SRBIJO!!!
 
Cudi me da policija nije odgovorila kao sto pise u celoj vesti. I kakvi to ljudi idu da seku drva sa puskama, da nece puskom da ruse drva. Trebali su nasi uzvratiti i navatati bagru, ali se verovatno ne zeli zaostravanje situacije dole iz politickih razloga koji bi skodili "evropejcima".
 
pa nije to smesno eno Kostunica dr Vojislav izgubi glas urlajuci tu kosmicku istinu tri puta dnevno , a oni gradjani Srbije sada sa jednog kraja Srbije ulecu na drugi kraj Srbije i napadaju srpsku tj. svoju policiju :shock:
A ko ce znati mozda su i ovi Albanci pogresno culi .. "Srbija je Kosovo" pa ni njima vise nista nije jasno.
Vidish da na ovim balkanskim prostorima lud zbunjenog ...
 
Na Kosovu i Metohiji odnosno u Srbiji zivi 2 miliona, naroda koji sebe vide kao Albanci,koji treba da imaju pravo glasa u sopstvenoj zemlji i pravo na besplatne akcije uostalom.DA BI CENIO SEBE MORAS POSTOVATI DRUGE! Pravo je pitanje! KO TO NAS PREDSTAVLJA I KAKO?
 
prvo oni nemaju drzavu da bi imali drzavu moraju biti priznati bar pola od 190 zemalja koliko ih ima u UN.inace njih priznaje 35 tek.da li je to onda drzava?ako jeste ja cu moj stan da proglasim za carevinu pa ako me prizna pola stanovnika mog sela zahtevam da me ima na mapi sveta.na kosovu i metohiji ne zivi 2 000 000 siptara?gde su ti tu srbi?ispada da na kosovu i metohiji ima preko 2000 000 stanovnika.kosovar je lazni termin za laznu naciju-nepostojecu.!!
 

Back
Top