Hitno!

cerka

Početnik
Poruka
5
Pozdrav!
Moja majka ima problem: mraci joj se pred ocima i muka joj je .
Jutros isto kad je ustala pomracilo joj se iznenada i trnila joj je leva ruka ali kaze samo saka. Kad joj izmerim pritiskom digitalnim pritisak joj je 113 sa 85 puls 75, a sa obicnim aparatom preko 140/90 i pri tome joj jako slabo cujem otkucaje srca. Plasim se sta bi to moglo biti. Doplerom je proveravala i ima slabu cirkulaciju u vratnom delu i okostavanje, a pre nekoliko godina ,i sad povremeno zujanje u usima, i pije svaki dan lorazepan i aspirin za cirkulaciju. Sjutra smo mislili d aodemo kod ljekara ali da li da trazimo specijalistu ili da odemo kod ljekara opste prakse i kod kog specijaliste neurologa ili kardiovaskularnog. Kako izaci iz ove noci?
Molim neko strucno lice da mi odgovori prilicno je hitno!
Hvala!!!
 
Pretpostavljam da ste do sad vec otisli do lekara, digitalni aparati su cesto netacni. Moguce da je mami skocio pritsak i da je to ziazivalo mucninu, a mracenje pred ocima nije cudno ako se zna da ima slabu vratnu cirkulaciju i spondilozu. Redovne kontrole su neophodne. ako niste jos otisli kod lekara, javite se njenom lekaru opste prakse, za pocetak.
 
cerkica treba da ide na operaciju u petak,ali se prehladila pa me zanima da li ce ici ili ce se odloziti?A i zanima me kako ce proci operacija ?Operise mokracni kanal.Nadam se da nije strasno.Kakav ce biti ishod?Unapred zahvalna majka...
 
Treba da se javimo 5.maja u bolnicu radi operacije mokracnog kanala.Pa me zanima kakav ce ishod biti tj.kako ce proci operacija i posle oporavak?Devojcica je rodjena 30.05.2006.Unapred zahvalna majka.
 

Back
Top