Vratimo zivot GABROVACKOJ RECI

da li ste te za cistiju gabrovacku reku i da li biste pomogli u njenom ciscenju

  • jesam ali nemam vremena

    glasova: 3 42,9%
  • nisam

    glasova: 0 0,0%
  • jesam i sam bih pomogao u njenom ciscenju

    glasova: 3 42,9%
  • a gde je to

    glasova: 1 14,3%

  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .

tecanis

Početnik
Poruka
20
Dragi sugradjani grada NISA mi zi omladine SRS pokrecemo akciju VRATIMO ZIVOT GABROVACKOJ RECI,pa vas pozivamo da nam se u subotu 19 aprila 2008 god u 10 h
prikljucite u toj akciji bez obzira kojoj stranci pripadate,jer je ovo zbog ekoloske svesti nas pre svega mladih koji volimo da nas grad bude cistiji,lepsi,sredjeniji,jer tu kod gabrovacke reke je i svojevrstan muzej srpske borbe za slobodu CELE KULA,koji je napravljen od lobanja nasih predaka koji nisu hteli da trpe turski zulum.Unapred zahvalni
 
A ko će meni da vrati život...?:tongue::-D

Meni se sviđaju te akcije čišćenja, jer sam neretko u tim manijama (nije mi strano ni da metlom krenem da čistim hodnike fakulteta :lol: prosperitetno :super:), ali toliko mi je haos u sobi, toliko su mi prozori prljavi, toliko sam nervozna zbog ispita, toliko... :evil: i baš mi 19. ne odgovara... :(

U stvari, toliko toga bi trebalo očistiti... i van političkih kampanja... čišćenje u svakom smislu te reči...

A vi iz stranke se setite samo da delate i imate poletne ideje jedino u predizborno vreme... Gde li ste svi vi, vredni i pametni, dok grad truli od izbora do izbora...

Mada, kako nam se učestili izbori, možda na kraju na konto toga i uredimo ovaj grad... :D
Jedino ljude ne pročistismo i očistismo... eh...
 

pa da li ste izasli nesto mi promaklo, mada svaku akciju te vrste podr\avam ali iskreno mislim da ne vode cilju jer je ovaj narod odvartan, neodgovoran prljav i smrdljiv. Pravo re[enje bi bilo da debelooo kayne svakog ko prlja. Mislim se ne[to singapurci su daleko od svake kulture, ali bato 259 dolara je ako pljune[ na ulici pa pljuj do sutra.
Tako bi i ovde trebalo. Drakonske kazne. Nemas ara, maloletan si i sl.nema problema odredji broj sati drusveno korisnog rada tipa cisenje pranje i uredjivanje javnih povrsina i da viodis da je odmah drugacije.
Eto kamere snimile klince koji su isarali jednu osnovnu skolu. Direktorka pozvala te tipove i njihove roditelje i jedne subote zakazali veliko krecenje tih povrsina. Roditelji decu iskulirali, seli i gledali ih kako krece farbama koje su kupili od para koje bi im dali za deparac.
Skola posle toga nije vise sarana
A mi u skoli u koju idu moji klinci placamo klavir posto se nekima diglo da ga zapale.:think:
i gde je tu logika, kao ajdepravite deco i dalj e sraaanja i to jos veca uvek ce to neko drugi da plati:thumbdown::thumbdown:
 
A mi u skoli u koju idu moji klinci placamo klavir posto se nekima diglo da ga zapale.:think:
i gde je tu logika, kao ajdepravite deco i dalj e sraaanja i to jos veca uvek ce to neko drugi da plati:thumbdown::thumbdown:

jel to cele kula?...
ja sam ishla u tu shkolu...
samo shto smo mi (osmi) bili na ex kad ga zapalili pa nisu mogli nas da okriwe xD
... inache, par puta je proshla naredba da tje klawir platjati osobe koje su ga zapalile.. ..
 

Back
Top