Misli o Ljubavi&Sexu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.739
Mislim da je ovaj pdf jedan od posecenijih i da zasluzuje jednu lepljivu temu ako ne i vise..
Neka ovo bude kutak gde ce svaki dobrodosli gost napisati utiske o ljubavi&sexu..voljenim bicima..buducim avanturama..dragim osobama sa foruma..pre svega mislima koje vas u ovom trenutku inspirisu i dovode na lj&s.
 
a mogao bi topicmaker da vrti neku ziku na ovoj temi,posto je profesionalni d.j..mis'im steta je da se takav talenat ne iskoristi
o.k...znam da krtstarica nije Rodos,ali nema veze...
e...ovaj..ozbiljan sam,na nekim 4umima postoje plug in-ovi za slusanje muzike,samo sto na njima debili pustaju neke reklame,t.j najave za neke "dogadjaje"..nebitno,poenta je u tome da je izvodljivo..
 
Mislim da je ovaj pdf jedan od posecenijih i da zasluzuje jednu lepljivu temu ako ne i vise..
Neka ovo bude kutak gde ce svaki dobrodosli gost napisati utiske o ljubavi&sexu..voljenim bicima..buducim avanturama..dragim osobama sa foruma..pre svega mislima koje vas u ovom trenutku inspirisu i dovode na lj&s.
june al si mastovit, kao ajde da na lepljivoj pisemo ono za sta je namenje citav podforum. smisli nesto konkretnije, sto moze da traje pa javi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top