ZAŠTO VEROVATI TADIĆU KAD ON VERUJE SOLANI

nesko101

Elita
Poruka
18.071
Skoro svi u Srbiji znaju ko je Solana i kolko je zagorčao život Srbima e sad Tadić kaže Solani da ćemo velikom brzinom pristati na njegov i EU sporazum tako da kad pogledate Tadića iz daljine vidite da je u trvrdoglavosti na ivici razuma.DSS je sve bliži DS prema svim istrživanjima a Radikali su preko 7% iznad cele Tadićeve koalicije.I sad Tadić misli da će potpisivanjem sporazuma anulirati radikalsku prednost,E sada se postavlja pitanje zašto se Tadiću toliko žuri?Žuri mu se ne zato što je to Srbiji neophodno kako on kaže nego zato što jedino tako može biti ubedljiv jer kada nekog lažete i mažete to morate da učinite brzo jer ako je sporo onda ode mast u propast.To da li ćemo dobivati duple plate za dve ili tri godine nije dovoljno ako gubimo ono zašta su milioni Srba izginuli braneći.
 
A Solana ne veruje Tadiću e sad zaključi ko je jebana stranka.

Tu se ne zna ko koga j.eb.e...................Isto važi i kada je u pitanju politička situacija u Srbiji.................Ja pre neki dan se čuo sa prijateljem iz Engleske (englez) i onako u razgovoru pita on mene šta se kod nas dešava.Ja mu kažem kako jeste čak mu objasnim situaciju iz dva ugla: iz ugla vlasti i iz ugla opozicije.I znaš šta mi je čovek rekao?Kaže tip ladno: Vama ne treba niko na ovom svetu,vi ste dovoljni sami sebi!I znaš šta mi je još rekao?Kaže: Nijedan neprijatelj na ovom svetu nam nije dovoljno veliki - vi ste sebi najveći neprijatelji........................I da znaš čovek je 100 % u pravu..............Ovde u Srbiji ne može niočemu da se raspravlja a da se ne desi neko sr.an.je...........
 
Зато што он можда не верује Солани, него се само прави.

Видели смо на основу изјаве Карле дел Понте да је Хрватска у истој мери сарађивала са Хагом као и Србија, само се претварала, дочекивала их са осмехом и све им обећавала. Као резултат имамо да Хрватску нико никад није цимао за било шта у вези са Хагом, а Србију цимају већ 8 година, иако сарађују подједнако. Значи, нешто у ставу не ваља.
 
Зато што он можда не верује Солани, него се само прави.

Видели смо на основу изјаве Карле дел Понте да је Хрватска у истој мери сарађивала са Хагом као и Србија, само се претварала, дочекивала их са осмехом и све им обећавала. Као резултат имамо да Хрватску нико никад није цимао за било шта у вези са Хагом, а Србију цимају већ 8 година, иако сарађују подједнако. Значи, нешто у ставу не ваља.

Slažem se sa tobom i ja sam od one gluposti od presude haradinaju stao na stranu ljudi koji nisu da se iko preda Hagu jer je očigledno antisrpski orijentisan...............Što se tiče stava međunarodna zajednica ima jednu predrasudu a to je da svi misle da su Srbi krivi za rat pa zbog toga toliko cimaju Srbiju oko Haga...................Nadam se da će prestati da radi sud u Hagu do 2010 godine kako neki svetski zvaničnici najavljuju................
 
Tu se ne zna ko koga j.eb.e...................Isto važi i kada je u pitanju politička situacija u Srbiji.................Ja pre neki dan se čuo sa prijateljem iz Engleske (englez) i onako u razgovoru pita on mene šta se kod nas dešava.Ja mu kažem kako jeste čak mu objasnim situaciju iz dva ugla: iz ugla vlasti i iz ugla opozicije.I znaš šta mi je čovek rekao?Kaže tip ladno: Vama ne treba niko na ovom svetu,vi ste dovoljni sami sebi!I znaš šta mi je još rekao?Kaže: Nijedan neprijatelj na ovom svetu nam nije dovoljno veliki - vi ste sebi najveći neprijatelji........................I da znaš čovek je 100 % u pravu..............Ovde u Srbiji ne može niočemu da se raspravlja a da se ne desi neko sr.an.je...........

Evo navest ću ti jedan primer kako je Srbin Srbinu najveći neprijatelj ja sam to video i bilo je tako na Kosovu pre 1990god.Tada skoro svi Srbi koji nisu smeli da se pobiju sa Šiptarem iako ga je Šiptar maltretirao i bio sam, manji i sitniji od Sarbina taj isti Srbin je smeo i bio se sa svakim drugim Srbinom za najsitnije svađe čak i sa više Srbina odjednom.Hoću da kažem da se Srbin, Srbina najmanje plaši zato što nema prvo dovoljno poštovanja prema svojoj veri a zatim i svom narodu a to proizilazi iz ljubomore,zavisti i ko zna čega još.
 
Slažem se sa tobom i ja sam od one gluposti od presude haradinaju stao na stranu ljudi koji nisu da se iko preda Hagu jer je očigledno antisrpski orijentisan...............Što se tiče stava međunarodna zajednica ima jednu predrasudu a to je da svi misle da su Srbi krivi za rat pa zbog toga toliko cimaju Srbiju oko Haga...................Nadam se da će prestati da radi sud u Hagu do 2010 godine kako neki svetski zvaničnici najavljuju................

Tako je Srbija će preživeti Hag tako ili onako.:ok:
 
Pa vidim ;) Sastao se sa čovekom par puta i sad ga treba linčovati.
Baš me zanima kako bi se Toma ponašao da je pobedio na izborima. Nešto ne verujem da bi bežao od svakog kontakta sa Solanom ili da bi na njemu demonstrirao svoj primitivizam. Bilo bi isto ovako samo što bi Tomini tada našli opravdanje za njega :mrgreen:
 
Зато што он можда не верује Солани, него се само прави.

Видели смо на основу изјаве Карле дел Понте да је Хрватска у истој мери сарађивала са Хагом као и Србија, само се претварала, дочекивала их са осмехом и све им обећавала. Као резултат имамо да Хрватску нико никад није цимао за било шта у вези са Хагом, а Србију цимају већ 8 година, иако сарађују подједнако. Значи, нешто у ставу не ваља.

i te kako su nas ucjenjivali...dok Mesic nije otisao u Haag i dao i vise nego su trazili (za razliku od Srbije koji su tu bili pametniji).; RH je isporucila sve koji su bili trazeni....inace, o tom sudu, nakon "presude" Vukovarskoj trojki i Hardinaju nemam vise sto reci...mozda jedino, unatoc ili ipak, svi koji su tamo, s pravom su tamo...
p.s. i mos misliti, cak su prisluskivali i crkve..u svakoj normalnoj zemlji to bi bio skandal nevidenih razmjera, ali kod nas?
 
Tu se ne zna ko koga j.eb.e...................Isto važi i kada je u pitanju politička situacija u Srbiji.................Ja pre neki dan se čuo sa prijateljem iz Engleske (englez) i onako u razgovoru pita on mene šta se kod nas dešava.Ja mu kažem kako jeste čak mu objasnim situaciju iz dva ugla: iz ugla vlasti i iz ugla opozicije.I znaš šta mi je čovek rekao?Kaže tip ladno: Vama ne treba niko na ovom svetu,vi ste dovoljni sami sebi!I znaš šta mi je još rekao?Kaže: Nijedan neprijatelj na ovom svetu nam nije dovoljno veliki - vi ste sebi najveći neprijatelji........................I da znaš čovek je 100 % u pravu..............Ovde u Srbiji ne može niočemu da se raspravlja a da se ne desi neko sr.an.je...........

А ова причица ти је као да је смишљао Бранко-коцкица..... све за маљи деца... нама су у Србији најгори црвендаћи-интернационале и њихови потомци - ОНИ СУ СРБЕ И СРБИЈУ НАЈВИШЕ УНИШТИЛИ и даље исто чине. Ти први подржаваш Тадића... човек умислио да му народ верује злоупотребљавајући своју професију ПСИХОЛОГА па толико "маже" - на Бога не мисли. И сама чиценица да су ДС-овци ЧЛАНОВИ СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ - довољно говори сама за себе....... А што је најсмешније чуо сам да се на састанцима Соц.интернационале ословљавају са "ДРУЖЕ".......ахахахаааааааааааа........ значи, друже некс011 да је подела потпуно јасна - ви сте "другови" а ми остали смо "господа"..:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
i te kako su nas ucjenjivali...dok Mesic nije otisao u Haag i dao i vise nego su trazili (za razliku od Srbije koji su tu bili pametniji).; RH je isporucila sve koji su bili trazeni....inace, o tom sudu, nakon "presude" Vukovarskoj trojki i Hardinaju nemam vise sto reci...mozda jedino, unatoc ili ipak, svi koji su tamo, s pravom su tamo...
p.s. i mos misliti, cak su prisluskivali i crkve..u svakoj normalnoj zemlji to bi bio skandal nevidenih razmjera, ali kod nas?

Vala Šešelj je tamo samo zbog poganog jezika i štetnih ideja, a i zato što je neko u Srbiji imao interes da ga skloni na duže vreme...
 
i te kako su nas ucjenjivali...dok Mesic nije otisao u Haag i dao i vise nego su trazili (za razliku od Srbije koji su tu bili pametniji).; RH je isporucila sve koji su bili trazeni....inace, o tom sudu, nakon "presude" Vukovarskoj trojki i Hardinaju nemam vise sto reci...mozda jedino, unatoc ili ipak, svi koji su tamo, s pravom su tamo...
p.s. i mos misliti, cak su prisluskivali i crkve..u svakoj normalnoj zemlji to bi bio skandal nevidenih razmjera, ali kod nas?

Lako je Hrvatskoj da isporuči sve koji su traženi kad je mali broj traženih Hrvata.
 

Back
Top