???!

Cinderella89

Zainteresovan član
Poruka
320
kratko i jasno-da li je moguce da nekoga volis posle 4 godine od raskida...?
ako je potrebno da objasnim celu situaciju da bih dobila odgovore, pitajte:)
 
Cisto sumnjam da ona pita da li je to moguce da ona njega voli...Pre bih rekao da on nju muva opet pa ona hoce da proveri da li je stvarno voli ili samo trazi rame za plakanje/nesto drugo :mrgreen: itd... :D
 
kratko i jasno-da li je moguce da nekoga volis posle 4 godine od raskida...?
ako je potrebno da objasnim celu situaciju da bih dobila odgovore, pitajte:)

Tebi to nije moguće i normalno zato što živiš ko većina ovde u tzv.''modernim'' shvatanjima života gde isprobavate veze na jednu noć,sex na prvi pogled itd. što je najbolje objašnjeno u seriji Serano...Moguće je da nekog voleš bez prestanka iako ste raskinuli 5,15,20,25 godina...i da ga nikad ne preboliš iako si u čvrstoj vezi tako da to uopšte ni malo nije čudno...Vi ste čudni sa ovakvim pitanjima i uopšte vas ne razumem...
 
Evo ti, sushtinski, isto pitanje, pre metar dana postavljeno na Lj&S: http://forum.krstarica.com/threads/208562

Ne mislim da nije moguce. Samo, pravo pitanje je ustvari sta je to bilo onda kada je bilo. Ljudi nisu bas toliko promenljivi ko sto bi mnogi rekli. S toga, ako ti je jednom neko bio privlacan, bice ti i dalje i opet. Pitanje je samo sta se desilo u medjuvremenu i sta vas je razdvojilo. Mozda saznanje da to nije to, otkirvanje nekih osobina koje medjusobno ne leze, ipak. Pa koliko ima toga za, ima i necega protiv. Jednostavna matematika. Koju je cak lakse sagledati ovako, posle nekog vremena.

Nego, nesto drugo bih da primetim... ti si '89-to, ne? Znaci sad, ove godine, punis 19. Minus 4, jeste 15... i pitanje: Ma dal' si ti sigurna da si nekog volela sa 15 godina ili si samo bila blentavo zaljubljena?
Mislim znam da nisi, sigurno, jer onda ne bi sad postavljala ovakvo pitanje... jednostavno bi znala odgovor... nego, postavljas pogresno pitanje, to 'ocu da ti kazem :)
 
modelsice kako imash 70 postova?
@topic - QQ hahahahahahah

Lako. Banovana je pa se ponovo registrovala...
Ako nisi primetio njen nick je bio topmodelsica a sada je top modelsica... Postoji taj razmak jer je morala da stavi novi nick...

@tema

Ja nemam toliko staza u ljubavi pa da mogu da odgovorim na ovakvo pitanje. :-|
 
kratko i jasno-da li je moguce da nekoga volis posle 4 godine od raskida...?

Nije.Ako za ove 4 godine od raskida nisi pomislila na njega(mislim,puno puta),i odjednom ga vidis,ne mora da znaci da je opet ljubav.Jednostavno,mozda nisi promenila ukus od tada,pa ti se on jos svidja kad ga vidis,ali ne verujem da je nesto vise.
 
Moguce je.Ali ti prvo moras da razgranicis da li ga stvarno volis,ili si idalje nekim delom zaljubljena u njega.Znacio ti je naprimer mnogo,pa ti ni danas posle toliko vremena nije svejedno kada pomislis na njega,vidis ga ili cujes nesto o njemu.
Te dve stvari se dosta razlikuju,a ti prvo moras sama da zakljucis sta je u pitanju.
Ali odgovor na tvoje pitanje je....Da.
 
Tebi to nije moguće i normalno zato što živiš ko većina ovde u tzv.''modernim'' shvatanjima života gde isprobavate veze na jednu noć,sex na prvi pogled itd. što je najbolje objašnjeno u seriji Serano...Moguće je da nekog voleš bez prestanka iako ste raskinuli 5,15,20,25 godina...i da ga nikad ne preboliš iako si u čvrstoj vezi tako da to uopšte ni malo nije čudno...Vi ste čudni sa ovakvim pitanjima i uopšte vas ne razumem...

Pravo u centar.
Sad sam se ske*ala skroz
Ustvari, ja sam to znala, samo je trebalo da vidim negde
E ***
Zato ja ne mogu ni sa jednim dečkom da nađem normalan kontakt i da ne mislim na njega i posle dve cele godine
 
Ma swe je moguce...Jel ga widjas sada?...Jednostawno,jos si zaljubljena u njega...Znate onaj narodnjak``boli stara ljubaw``:heart:,mislim da je to ono sto tebe muci...:):):)
 
to je ostalo neshto nedovrsheno, neispunjeno, prekinuto....tako neshto ostaje...

kad ti se neshto smuchi, onda ne volish

kada ti neshto isklizne, onda zelish to i dalje...

ali, nije to ljubav...

ae sad kazi situaciju da ne nagadjam =)
 

Back
Top