Patkologija pitanje 2 -Šta znači?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kad ona kaže njemu :
"Više ne vodimo ljubav tako često , ti mene ne voliš"
Šta TO znači? Šta bi to značilo kad bi vi upotrebile navedenu rečenicu?

Da ženama više treba seksa nego muškarcima?
Da žene više izjednačavaju ljubav i seks?
Da bez seksa ,žene ne vide ljubav?


P.S. Lično povećam broj seksanja , ali i dalje ne znam šta TO znači.....

Kako bi muškarci shvatili navedenu rečenicu?
 
То значи да више не воде љубав онолико често колико је раније било.
То значи да она жели да буде чешће.
То не значи да жене ''изједначавају љубав и секс'', него да су те две ствари за њих повезане.
Ни мушкарци не виде љубав без секса, бар не брачну (еротску) љубав, зар не?

И знаш, жене понекад мисле управо оно што говоре, не мораш да читаш између редова, читај саме редове..;)
 
Kad ona kaže njemu :
"Više ne vodimo ljubav tako često , ti mene ne voliš"
Šta TO znači?

Da ženama više treba seksa nego muškarcima?
Da žene više izjednačavaju ljubav i seks?
Da bez seksa ,žene ne vide ljubav?


P.S. Lično povećam broj seksanja , ali i dalje ne znam šta TO znači.....

to znachi, dragi moj patku, sledece :
1.Da ženama više treba seksa nego muškarcima? - ne vec znaju da mushkarcima seks vishe znachi nego zenama
2.Da žene više izjednačavaju ljubav i seks? - ajme meni, pa to vishe niko ne radi
3.Da bez seksa ,žene ne vide ljubav?- vidi stavku 1. one znaju da je mushkarcima nemoguca ljubav bez seksa...

sht ce reci, ako ona primeti da ti imash manje interesovanja u tom smislu, ovom seksualnom, mislim :D , onda ona sumnja da ti nju vishe ne volesh...

tako ti je to patku... :lol:
 
И знаш, жене понекад мисле управо оно што говоре, не мораш да читаш између редова, читај саме редове..;)
hehehehehehe helen.
kaze on meni: ali ja tada nisam znao da citam izmedju tvojih redova.
kazem ja njemu: nema nicega izmedju mojih prokletih redova. sve je u redovima...

@tema - nemam pojma, ja obicno hocu manje seksa nego moji partneri... ali nisam prebacila vezu preko 3.5 godina, tako da ko zna sta bi posle bilo...
 
Kad ona kaže njemu :
"Više ne vodimo ljubav tako često , ti mene ne voliš"
Šta TO znači? Šta bi to značilo kad bi vi upotrebile navedenu rečenicu?

Da ženama više treba seksa nego muškarcima?
Da žene više izjednačavaju ljubav i seks?
Da bez seksa ,žene ne vide ljubav?


P.S. Lično povećam broj seksanja , ali i dalje ne znam šta TO znači.....

Licno mislim da nikad necu doci u tu situaciju da postavim takvo pitanje....:)
 
Meni se cini da drugo i trece pitanje "isto" zvuce, inace na "oba" bih ti odgovorio NE, zene mogu imati fantastican seks i sa muskarcem koga ne vole, koga cak i ne poznaju. Ne, definitivno, seks i ljubav zene ne izjednacavaju. Kad si cuo da je zena nekog prevarila zbog ljubavi prema drugom? To se desava zbog boljeg seksa sa drugim muskarcem, a ako se to kasnije pretvori i u ljubav - "izvini, pogresio sam, sta mi sloseri znamo o tome".
 
Kad ona kaže njemu :
"Više ne vodimo ljubav tako često , ti mene ne voliš"
Šta TO znači? Šta bi to značilo kad bi vi upotrebile navedenu rečenicu?

Da ženama više treba seksa nego muškarcima?
Da žene više izjednačavaju ljubav i seks?
Da bez seksa ,žene ne vide ljubav?


P.S. Lično povećam broj seksanja , ali i dalje ne znam šta TO znači.....

Kako bi muškarci shvatili navedenu rečenicu?

Hmmm, kada sam sa nekim seks mi je prilično bitan. Što ga više volim, to više seksa želim. Vezujem ljubav i seks. Ne znam da li je potreban više muškarcima ili ženama. Nismo svi isti. Ali ako moj dečko ili muž ne žele seks, onda ću pomisliti da me ne žele. A ako me ne želi, onda me ne voli kao ženu. Dobro, ako ynam da postoji nešto, poput puno radi i slično, pa mu je do spavanja a ne do seksanja, nisam idiot. Ali ako je sve regularno, ... Mislim, polazim od sebe. Ako je sve ok, a ne želim ga, onda .... Mada, šta ja pričam. Ja nisam udata.:lol: Nemam pojma kako je kada si godinama sa nekim. :p
 

Back
Top