Sta mislite o vodjenju ljubavi preko neta?

  • Začetnik teme just girl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda nemas 12 godina, ali kad vec pokreces ovako simpaticnu temu, sto ne pricas bar o SEXu preko interneta, a ne o "vodjenju ljubavi"? Mislim, stvarno je mnogo...

P.S. Ako te interesuje ta tematika, uz instalaciju WINDOWSa dobijas i Hyper Terminal. Tu mozes da se seksas do mile volje bez potrosnje internet vremena :D
 
Nikola:
Mozda nemas 12 godina, ali kad vec pokreces ovako simpaticnu temu, sto ne pricas bar o SEXu preko interneta, a ne o "vodjenju ljubavi"? Mislim, stvarno je mnogo...

P.S. Ako te interesuje ta tematika, uz instalaciju WINDOWSa dobijas i Hyper Terminal. Tu mozes da se seksas do mile volje bez potrosnje internet vremena :D
aaaahahahahahahahah,nikola moj chovek...aaaahahahahahhaha jao uzas...e da stvarno,jel to neka interna fora "vodjenje ljubavi preko neta"?...ja se izvinjavam al mislim da pitanj e nema formu a izgleda ni ideju...autor:sedi,jedan.
 
Hajde da pocnemo, da ne gubimo vreme. Za pocetak postavljam ti nezgodna pitanja kako bih izazvao tvoju zelju za i pojacao otkucaje srca sto mi naravno uspeva i uzavrela krv ti polako ali sigurno dolazi do tvoje simpaticne glavice sto se moze primetiti na tvojim zarumenelim obrazima. Ti odgovaras samouvereno pokusavajuci da sakrijes zelju za dodirom, kontaktom a ne pricom, ja to primecujem i tvoj odgovor na moje poslednje pitanje prekidam iznenadnim neznim i strastvenim poljupcem u istom trenutku, ne odmices se vec ucestvujes odmah me stezes rukama i trazis da ti dodirnem je..., polako prelazis na moju usnu skoljku istrazujes je i grickas tvojim lepim zubicima i uspela sei da izmamis jecaj iz mene sto te dodatno uzbucjuje i postajes jos strastvenija. Ja istovremeno prelazim na tvoj vrat (o da imas tako lep vrat) dosta sam se zadrzao na njemu, polako prelazim na digru i osecam da jedva cekaju da budu na slobodi i da se predaju mojim zubima, usnama i jeziku....

Hajde just a girl pridruzi se ....ucestvuj....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top