Sta bi vi uradili?

SUDBINA:
Da bi bi se odlucili na abortus da zatrudnite u 18, 19, 20-oj god.?
Neka odgovore i momci da li bi svoju devojku terali na abortus ili je mozda ostavili? S tim da imate godina koliko i ona!
A devojke da li bi abortirale ili zadrzale? Opet napominjem da oboje imate 18,19,20-ak godina!!!

Shvatam da nije jednostavno kada imaš 18,19,20 godina i zatrudniš ali da li ćeš zadržati dijete to zavisi od mnogih faktora. :( Ja da sam na tvome mjestu ja bih ga zadržala iako ti neće u početku biti lako. :D Taj mali život u tebi nije ništa kriv zbog vaše nepažnje. :P
U početku idu ona ogovaranja i priče,i škola se mora napustiti ali sa voljom poslije poroda možeš
naknadno završiti školu. :) Taj dečko bi trebao svoju curu podržati da ne abortira i da snosi odgovornost sa njom jer je i on djelimično kriv za to.Nije je mogao Sveti Duh ovaplotiti.Želim joj sreću i nek se polako uči.Vjerujem da kada se porodi i vidi malo slatko biće da će je sve muke proći. :D :lol:
 
SUDBINA:
Da bi bi se odlucili na abortus da zatrudnite u 18, 19, 20-oj god.?
Neka odgovore i momci da li bi svoju devojku terali na abortus ili je mozda ostavili? S tim da imate godina koliko i ona!
A devojke da li bi abortirale ili zadrzale? Opet napominjem da oboje imate 18,19,20-ak godina!!!
Moj odgovor ces naci na sajtu www.silentscream.org ili na forumu na temi -istina o abortusu.
 
Ja sam abortirala kada sam imala 20 godina.Sada imam 10-ak godina više i ako bi me pitala da li bih sve to ponovo uradila -da
Sva serća pa sada imam dvoje zdrave dece,(imam devojcicu i ako bi se ona našla u sličnoj situaciji kao i ja tada ...)
Uostalom to je moje mišljenje i ti treba da POSLUŠAŠ SAMO SEBE!
 

Back
Top