Da li vredi zrtvovati sebe radi ljubavi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CocktailFan

Početnik
Poruka
11
Imam devojku skoro dve godine, i u vezi nam je fenomenalno, dobro se slazemo, odlican sex, zabavno nam je... itd., i sve je toliko dobro da ponekad pozelim da osnujemo porodicu.

Ona je imala veze i pre mene i to me ubija, ne zato sto je ona imala, vec zato sto ja nisam imao. Imao sam pre nje devojku sa kojom sam izgubio nevinost, ali je to bilo kratko i skroz bezveze, tako da mi je ona prakticno prva devojka.

Ona je uvek imala srece u ljubavi i sada zeli da se skrasi i da ja budem jedini do kraja zivota. Medjutim, u meni je, pored sve srece i ljubavi, stalno nezadovoljstvo sto se nisam iziveo i bio sa drugim devojkama.

Elem, osecam prema njoj toliko jaku ljubav da odlucujem da ostanem sa njom u vezi iako sam veoma nezadovoljan, i da to svim silama krijem od nje.

Interesuje me vase misljenje, da li vredi na taj nacin zrtvovati se radi ljubavi ili ne?
 
Ja ne razumem tvoj problem. Zar nije veća žrtva da se smucaš sa devojkama koje ti ne znače radi nekog broja i iskustva? Zašto nisi imao pre nje takve veze? Ne razumem zašto je broj nekome važan. Kako nekome raste samopouzdanje ako zna da je imao 20 loših veza ili 2000 kres šema? Treba gledati samo ljubav. Barem ja tako mislim.
 
Imam devojku skoro dve godine, i u vezi nam je fenomenalno, dobro se slazemo, odlican sex, zabavno nam je... itd., i sve je toliko dobro da ponekad pozelim da osnujemo porodicu.

Ona je imala veze i pre mene i to me ubija, ne zato sto je ona imala, vec zato sto ja nisam imao. Imao sam pre nje devojku sa kojom sam izgubio nevinost, ali je to bilo kratko i skroz bezveze, tako da mi je ona prakticno prva devojka.

Ona je uvek imala srece u ljubavi i sada zeli da se skrasi i da ja budem jedini do kraja zivota. Medjutim, u meni je, pored sve srece i ljubavi, stalno nezadovoljstvo sto se nisam iziveo i bio sa drugim devojkama.

Elem, osecam prema njoj toliko jaku ljubav da odlucujem da ostanem sa njom u vezi iako sam veoma nezadovoljan, i da to svim silama krijem od nje.

Interesuje me vase misljenje, da li vredi na taj nacin zrtvovati se radi ljubavi ili ne?
nije mi jasno osecas jaku ljubav i super ti je a nezadovoljan si
to se ne slaze
 
coctail, svi u životu žale za propuštenim
al razmisli, bio ti sa 2 ili 22 devojke, ni jedna od njih te ne bi ispunila dovoljno da ostaneš sa njom
do te tvoje
i onda je nebitno koliko ih je bilo.

ali ako ti ostanak sa devojkom koju voliš smatraš žrtvom,
onda lepo idi i ne vređaj ni sebe ni nju.
mislim, što bi ti njoj činio uslugu i žrtvovao se,
ako ona već ima toliko sreće u ljubavi i
može da nađe sledećeg ebača za tren oka?

a ako rešiš da ostaneš, poštedi je bede i reši to sa sobom.
užasno je teško biti devojka mladića koji je ljubomoran na tvoju prošlost
samo zato što je on nema.
i nikad dovoljno dobra,
pošto su jedini reper za upoređivanje
devojke u njegovoj glavi.. koje su premanjemu izvajane...
 
Imam devojku skoro dve godine, i u vezi nam je fenomenalno, dobro se slazemo, odlican sex, zabavno nam je... itd., i sve je toliko dobro da ponekad pozelim da osnujemo porodicu.

Ona je imala veze i pre mene i to me ubija, ne zato sto je ona imala, vec zato sto ja nisam imao. Imao sam pre nje devojku sa kojom sam izgubio nevinost, ali je to bilo kratko i skroz bezveze, tako da mi je ona prakticno prva devojka.

Ona je uvek imala srece u ljubavi i sada zeli da se skrasi i da ja budem jedini do kraja zivota. Medjutim, u meni je, pored sve srece i ljubavi, stalno nezadovoljstvo sto se nisam iziveo i bio sa drugim devojkama.

Elem, osecam prema njoj toliko jaku ljubav da odlucujem da ostanem sa njom u vezi iako sam veoma nezadovoljan, i da to svim silama krijem od nje.

Interesuje me vase misljenje, da li vredi na taj nacin zrtvovati se radi ljubavi ili ne?


ako mene pitas, ja UVEK glasam za ljubav. to mi je jedini pravi motiv za bilo sta u zivotu. dakle.....
 
Imam devojku skoro dve godine, i u vezi nam je fenomenalno, dobro se slazemo, odlican sex, zabavno nam je... itd., i sve je toliko dobro da ponekad pozelim da osnujemo porodicu.

Ona je imala veze i pre mene i to me ubija, ne zato sto je ona imala, vec zato sto ja nisam imao. Imao sam pre nje devojku sa kojom sam izgubio nevinost, ali je to bilo kratko i skroz bezveze, tako da mi je ona prakticno prva devojka.

Ona je uvek imala srece u ljubavi i sada zeli da se skrasi i da ja budem jedini do kraja zivota. Medjutim, u meni je, pored sve srece i ljubavi, stalno nezadovoljstvo sto se nisam iziveo i bio sa drugim devojkama.

Elem, osecam prema njoj toliko jaku ljubav da odlucujem da ostanem sa njom u vezi iako sam veoma nezadovoljan, i da to svim silama krijem od nje.

Interesuje me vase misljenje, da li vredi na taj nacin zrtvovati se radi ljubavi ili ne?
Varaj je. Budi sa njom, ali viđaj drugu, ako klikne sa tom drugom, kliknulo je, ako ne klikne... nije, barem znaš da si pokušao.
 
moje milsljenje je da decko ima sasvim prirodnu dilemu. stavite se u njegovu situaciju. da li bi vas mucilo pitanje- kako je sa drugima? da li bi ste vagali da li da se trajno vezete jer, sta ako vas stigne posle nekoliko godina ta zelja za eksperimentisanjem, ludorijama, menjanjem partnera?
da ga ne vezu iskrene emocije za tu devojku, ne bi se dvoumio. ovako, deluje iskreno i odgovorno.
deluje zrelo. njegova situacija se ne srece bas cesto. to da se iz prve naleti na onog pravog. ljubav. potpuno zdravo razmislja. vaga. s jedne strane prava ljubav, zelja za trajnim vezivanjem, s druge, sve ono neprozivljeno.
 
moje milsljenje je da decko ima sasvim prirodnu dilemu. stavite se u njegovu situaciju. da li bi vas mucilo pitanje- kako je sa drugima? da li bi ste vagali da li da se trajno vezete jer, sta ako vas stigne posle nekoliko godina ta zelja za eksperimentisanjem, ludorijama, menjanjem partnera?
da ga ne vezu iskrene emocije za tu devojku, ne bi se dvoumio. ovako, deluje iskreno i odgovorno.
deluje zrelo. njegova situacija se ne srece bas cesto. to da se iz prve naleti na onog pravog. ljubav. potpuno zdravo razmislja. vaga. s jedne strane prava ljubav, zelja za trajnim vezivanjem, s druge, sve ono neprozivljeno.
ne, naravno da ga muče sumnje,
to ja apsolutno mogu da razumem..

ali zašto nije postavio temu ovako
"da li vredi žrtvovati ljubav radi broja?"
bilo bi iskrenije, ne?
 
sacrifice.jpg


Ja mislio tema će biti ovakva...

Žrtvujemo te za ljubaaaav,
O, kumbajaaaaaa...

Dobro, ne mora za ljubav, može i za dobru žetvu, kao u South Park-u.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top