Sempre Doria (U.C. Sampdoria)

Ima nade. Sledecu igramo u Djenovi protiv Udinezea, prilika da se malo odlepimo od njih!
Viva la Doria

1472443300_c0a9cc7711.jpg
 
Sa Flakijem su raskinuli ugovor, jer mu je zabranjeno da se profesionalno bavi fudbalom 2 godine, chova shmrkLJao koks! Pa se posle pitajte odakle mu onolika mooda da se kachi sa bilo kim na terenu, legenda!
A Doni se vratio u Atalantu i pegla tamo ko u najboljim danima, glavni shmele nema shta!
Nego mene Madjo dosta odushevljava poslednje vreme. Otkako je zavukao Djenovi u poslednjim minutima mecha, dechko blista! Onaj chova sa Avale reche u nedelju da je on gotovo sigurno od sledece sezone u Interu!

Maggio.jpg
 
Oguzila nas Roma 3:0, i to kod kuce, da ne mozh da bidne bolnije!
Poslednje vesti su da Cassano 90% ostaje i naredne godine na Marasiju, poshto ce novi sponzorski pul da omoguci isplatu obeshtecenja Realu! Takodje se vode pregovori da ova dva igracha pojachaju Doriju naredne sezone!

c02d40bbe12d2dda94967d24d749242e_immagine_det.jpg

Raffaele Palladino

gonzalo-higuain.jpg

Gonzalo Higuain

Mozhda zvuchi nemoguce, ali tako se pricha!
 
Drago mi je da je neko otvorio temu o Sampdoriji;) To je tim koji simpatisem u Italiji...
po meni uz Udineze ekipa koja je igrala najljepsi fudbal u Italiji ove sezone...

Velika je steta sto su izgubili od Rome 0-3 jer ko je gledao utakmicu shvatice da je Roma imala samo 3 sanse...da se 70 minuta nijesu sastavili sa loptom...da je Sampa bukvalno dominirala...ta utakmica je cist primjer kako sreca moze da utice na rezultat!
 
Poslednja izmena:
Oguzila nas Roma 3:0, i to kod kuce, da ne mozh da bidne bolnije!
Poslednje vesti su da Cassano 90% ostaje i naredne godine na Marasiju, poshto ce novi sponzorski pul da omoguci isplatu obeshtecenja Realu! Takodje se vode pregovori da ova dva igracha pojachaju Doriju naredne sezone!

c02d40bbe12d2dda94967d24d749242e_immagine_det.jpg

Raffaele Palladino

gonzalo-higuain.jpg

Gonzalo Higuain

Mozhda zvuchi nemoguce, ali tako se pricha!

TOOOOOOO IGUAIN TOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top