Koji vam kondomi najvise pucaju?

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
E takoc ti ja, ma ne ja nego neki moj drug pa mi pricao pa ja vama pricam pricu :lol: pre 1500 godina :lol: ugovorio neki dejt sa nekom (naravno grobarkom, koga bi drugog taj dElija nasao :lol: ). I onako u jurnjavi na dejt 130 na sat skapira da nema kondoma i onda jedan pivot od 628 stepeni za koji je dobio samo 5 poena za 5 pregazenih bakica na buskoj stanici. I pomoli svoju nosinu unutra u trafiku i ubode prodavacicu u oko. "Jel imate maskulan kondoma?" :lol: A ona blazeni kez sa njenim retko lepim osmehom (sa naglaskom na retkim nemam pojma zasto :lol: ) al je sve mirisalo na "rado ga se secam". "Nema maskulan imamo neke nove zamenu za njih". I rece joj (e da pricu mi ipak pricala drugarica :lol: ) ime tih kondoma al sam ja to ime sad zaboravio. :cry: Senilan sam. :oops: A on razmisljajuci o romanticnoj veceri jer je on jako romanticna dusa kaze "daj 11 komada" :lol:

E sad ozbiljno.
E da i naravoucenije je ne kupujte kondome koji od 11 puknu 5!!! Mamicu im njihovu!!! :twisted::evil:Zamenim im ja glavu kad uhvatim proizvodjace i bofl koji nam plasiraju u drzavi. Sad su i na kondomima poceli da sparaju materijal. Ako nista drugo bar cu reci ljudima da ih ne kupuju. Samo da se setim koja vrsta to bese. E da devojka nije ostala trudna... huh kamen sa srca. A i mislim da je prity safe jer je imala 18 god pa valjda nije bila u nekom velikom prometu, valjda. :roll:

Koji su vama najvise pucali?
 
Koji su vama najvise pucali?
Nikad mi se to nije desilo. :-)
Oni reciklirani najcheshche.
recycled-condoms.jpg
 

Back
Top