Albanci kasapili i dusevne bolesnike

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Albanski teroristi najverovatnije su više od 40 pacijenata duševne bolnice u Štimlju, kojima se gubi svaki trag posle povlačenja srpskih snaga s Kosova i Metohije, pobili i potom trgovali njihovim organima, saznaje Press u srpskom Tužilaštvu za ratne zločine.

- UNMIK policija sprovela je istragu u vezi s tom duševnom bolnicom, u kojoj se, prema još nepotvrđenim informacijama, nalazilo najmanje 40 osoba, ali ta istraga nije dala nikakve rezultate - kaže naš sagovornik. - Postojale su indicije da se moglo raditi o osobama koje su nestale ili su kidnapovane, ali se njihov identitet nikada nije utvrdio. Pre nego što je UNMIK policija uspela da izvrši pretres i proveru ove zdravstvene institucije, navodno su svi pacijenti nestali preko noći, odnosno premešteni su na drugo, nepoznato mesto.

Isti izvor navodi da se „sve više spekuliše u vezi s trgovinom ljudima i ljudskim organima na Kosovu i u Albaniji, kao i da takva saznanja najčešće dolaze iz albanskih izvora, ili čak pripadnika UNMIKA-a i KFOR-a". Za ove istrage bile su zadužene specijalne jedinice UNMIK policije: Specijalna istražna kriminalistička jedinica i Specijalni istražni biro KFOR-a, kao i kasnije formirane Jedinica za trgovinu ljudima i prostituciju, Kosovski biro, odnosno Obaveštajna služba UNMIK policije.

- Do kakvih su saznanja ili dokaza došli u svojim istragama, ostalo je nedostupno široj javnosti i našim državnim organima, jer su ovi predmeti vođeni sa oznakom stroge tajnosti, a razmene informacija s našim organima za vezu sa UNMIK-om nije bilo - kažu u Tužilaštvu za ratne zločine, i dodaju:

- Inače, period od početka od prve polovine 1998. do sredine 2000. godine smatra se vremenom oružanog sukoba i, ako budemo imali zločine samo iz tog perioda, onda predmet ostaje u našem tužilaštvu. A ako oni budu datirali pre ili posle toga, predmet ide u nadležnost organizovanog kriminala. Međutim, kako postoje podaci o trgovini ljudima i sumnjama da se trgovalo organima i posle 2000. najverovatnije će ovaj predmet biće prosleđen Tužilaštvu za organizovani kriminal.

Istražni sudija Veća za ratne zločine Milan Dilparić u petak je saslušao prvog svedoka u predmetu (broj KTRR 33/08) koje je Tužilaštvo za ratne zločine otvorilo o trgovini organima. U tužilaštvu kažu da do sada na spisku svedoka ima desetak ljudi, ali da im se svakodnevno javljaju nove osobe, koje tvrde da imaju neka saznanja o ovom zločinu.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=34218&sectionId=37
 
Moguće. Teroristi ne prezaju ni od čega. Ali teroristi i pripadnici nekog naroda su dva različita pojma. A i te žrtve su verovatno bili pripadnici raznih naroda.

Albanac=kriminalac=terorista! Cast izuzetcima kojih je 1%.
Sve po potrebi. Kada ih gledaju Amerikanac i Englez oni su nevine albanske zrtve, u regularnom zivotu su dileri, lopovi, kriminalci, a cim im se nesto ne svidja postaju teroristi.
 
Moguće. Teroristi ne prezaju ni od čega. Ali teroristi i pripadnici nekog naroda su dva različita pojma. A i te žrtve su verovatno bili pripadnici raznih naroda.

Na ovom forumu postaje normalno da se preozbiljne teme (tipa ove) degradiraju i deplasiraju. Ovakav komentar WEISa je primer. Po njegovoj intervenciji ispada da su belosvetski teroristi u Stimlju na Kosovu(Srbija) masakrirali multietnicki sastav dusevne bolnice. Sad ce da se pojavi derpe Cizmica i da pravi asocijacije na svoje seksualne fantazije.
 
Albanac=kriminalac=terorista! Cast izuzetcima kojih je 1%.
Sve po potrebi. Kada ih gledaju Amerikanac i Englez oni su nevine albanske zrtve, u regularnom zivotu su dileri, lopovi, kriminalci, a cim im se nesto ne svidja postaju teroristi.

Svakako da ima skotova i bolesnika medju albancima kao i medju svima. Moj buduci kum je albanac, kao osoba bolja je od mnogih. Albanije ni dzamije nikad nije video i po cemu je on sad terorista?
 
Na ovom forumu postaje normalno da se preozbiljne teme (tipa ove) degradiraju i deplasiraju. Ovakav komentar WEISa je primer. Po njegovoj intervenciji ispada da su belosvetski teroristi u Stimlju na Kosovu(Srbija) masakrirali multietnicki sastav dusevne bolnice. Sad ce da se pojavi derpe Cizmica i da pravi asocijacije na svoje seksualne fantazije.

Moj komentar je na mestu mnogo više no ovaj tvoj u kome drugog forumaša nazivaš "derpe".
 
Ti isto tako vredjas Srbiju i ceo srpski narod svakog bozijeg dana.

Ja volim Srbiju više od tebe, jer sam u rodnom Danilovgradu 21. maja 2006. glasao za nezavisnu Srbiju. Ti nisi ništa uradio za to da Srbija postane nezavisna.

Ako ti ga je zao, vodi ga kuci...

Ne radi se o tome, nego o opštoj kulturi i domaćem vaspitanju koje donosiš od kuće svugde pa i na forum.
 
Ja volim Srbiju više od tebe, jer sam u rodnom Danilovgradu 21. maja 2006. glasao za nezavisnu Srbiju. Ti nisi ništa uradio za to da Srbija postane nezavisna.



Ne radi se o tome, nego o opštoj kulturi i domaćem vaspitanju koje donosiš od kuće svugde pa i na forum.

To tvoje domace vaspitanje te je naucilo da lazes i izmisljas (masoni), a moje vaspitanje
kaze: derpe je derpe, ne vredi...
 
Ja volim Srbiju više od tebe, jer sam u rodnom Danilovgradu 21. maja 2006. glasao za nezavisnu Srbiju. Ti nisi ništa uradio za to da Srbija postane nezavisna.
.

Dosadan si bre vise sa tim "ja sam glaso,pa ja sam glasao"
To ti je jedini dokaz da volis Srbiju?To sto si ti tako glasao,vreme ce pokazati da li si pomogao ili ne.I to sto si tako glasao,u slucaju da si u pravu,pogazio si milion puta svojim izjavama i komentarima.
Zato paljba!
 
Zasto mislis da svako ko ne mrzi druge, mrzi srbe? Srbija je za sve narode a ne samo za srbe. Kosovo je zasebna prica!!!

Niko ne mrzi Srbe, to je SPS priča iz 90-tih. Ja sam svkog leta na hrvatskoj obali, nosim majicu na kojoj piše MONTENEGRO, govorim ekavicu sa svojim društvom iz BG i niko mi ništa nije rekao.

To ja nisam rekao, ali zaista nije u redu da etiketira ceo narok kao teroriste!!!!!!

Pa ja im skrenuh pažnju da ne govore u tuđe ime, ali ne vredi.
 
Ti si decko Srbin iz Crne Gore.
Kao sto sam ja Srbin iz Sumadije,ili neki Srbin iz Vojvodine.
Ta tvoj narod Crnogorci ne postoji,kao sto ne postoji ni crnogorski jezik,koji,isto kao i Hrvati,zelite da naprasno stvorite.
Tacka.

Crnogorci su narod, priznat 1945. godine. Ja sam punoletan i izjasnio sam se tako, tako se vodim u svim dokumentima, ova država nema nikakvih problema oko toga, i baš me zanima šta ćeš ti da preduzmeš da sve to promeniš? I da li išta i možeš da promeniš? Austrijanci su priznati kao narod 1945. bez obzira što to Nemcima smeta. Dakle, pukni od muke, ja sam punoletan i izjasnio sam se u svoje ime, a ti me uopšte ne zanimaš, izjašnjavaj se kako hoćeš, ja u to ne ulazim jer sam civilizovan.
 

Back
Top