Unošenje svetlosti u Veliku ložu Kosova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
(iz masonskih izvora)

Prošlog vikenda, u noći između subote i nedelje, u prisustvu velikih majstora svih velikih loža balkanskih država, članica Velikog Orijenta Italije, među kojima su bili i veliki majstor Velike lože Srbije Dragan Martinović i veliki majstor Velike lože Crne Gore Novak Jauković, uneta je svetlost u Veliku ložu Kosova u Prištini. Kosovo se, dakle, svakog dana sve više i više konstituiše kao država. Masoni su ga uveliko priznali kao državu.
 
Iz masonskih izvora, pobogu. Najavljeno je još u februaru da će se ovako nešto dogoditi polovinom aprila, ali nije bilo moguće izvesti u ponedeljak ili utorak, pa je po masonskom običaju izvedeno u noći između subote i nedelje.

masonski izvori - to mu dodje kao neki oksimoron. Organizacija je hermeticki zatvorena, Ako zelis da znas nesto o korenima "zavere", pocni od "Brace Karamazov" i procitaj glavu "Veliki Inkvizitor". Ma bolje procitaj ceo roman i obrati paznju na ono o cemu prica Ivan Karamazov.
 
(iz masonskih izvora)

Prošlog vikenda, u noći između subote i nedelje, u prisustvu velikih majstora svih velikih loža balkanskih država, članica Velikog Orijenta Italije, među kojima su bili i veliki majstor Velike lože Srbije Dragan Martinović i veliki majstor Velike lože Crne Gore Novak Jauković, uneta je svetlost u Veliku ložu Kosova u Prištini. Kosovo se, dakle, svakog dana sve više i više konstituiše kao država. Masoni su ga uveliko priznali kao državu.

Vidim povezan si sa masonskim izvorima.
Tebi bre stvarno nesto fali!
 
(iz masonskih izvora)

Prošlog vikenda, u noći između subote i nedelje, u prisustvu velikih majstora svih velikih loža balkanskih država, članica Velikog Orijenta Italije, među kojima su bili i veliki majstor Velike lože Srbije Dragan Martinović i veliki majstor Velike lože Crne Gore Novak Jauković, uneta je svetlost u Veliku ložu Kosova u Prištini. Kosovo se, dakle, svakog dana sve više i više konstituiše kao država. Masoni su ga uveliko priznali kao državu.

A sta to znaci da je uneta svetlost?
 
WEISHAUPT se još uvek dvoumi šta da li je sledbednik Kabale ili Masonerije.
Inače je član DS... joj......... :roll::mrgreen:

A ja sam Angelina Jolie, samo ne znam šta mi je danas
Evo malo parite oči uz ove suve masonske izvore

angelina_jolie.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top