Vicevi o marihuani...

Luxus

Zainteresovan član
Poruka
124
Zadnja vecera pred kosovski boj i sede car Lazar, Milos Obilic, Toplica Milan, devet Jugovica, Vuk Brankovic ... I tako oni govore ko ce da ubije koga sutra na Kosovskom boju. Kaze Milos Obilic ja cu da ubijem Murata,Toplica Milan kaze ja cu da ubijem Bajazita i tako svi oni pricaju kad dodje red na Vuka Brankovica a on zapali joint i rece ja cu da iskuliram.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Kneževa večera. Zapalio knez Lazar joint, kruži on okolo, pa knez Lazar progovara:

"Sutra moramo da pobedimo, i zato dajte sve od sebe! I ti Toplica Milane, i ti Kosančić Ivane, i ti Miloš Obiliću, i ti Jug-Bogdane, i vi devet Jugovića, i vi Moćni rendžeri, i vi Nindža kornjače..."
 
Naduva se Car Lazar na kosovskoj veceri
verzija 1
Toplica Milan:"sutra cu... da ubijem 100 Turaka!"
Vuk Brankovic: "sutra cu... da ubijem 1000 Turaka!"
Milos Obilic: "sutra cu da ubijem Murata!"
Car Lazar: "A ja cu... Betmena!"
verzija 2
Car Lazar:"ti Milane... da ubijes 100 Turaka..... ti O...bilicu zakolji Murata.... a one druge dve kornjace... GDE SU ONE DVE KORNJACE???
 
Izašo Perica na balkon da ispuši joint. Upravo završio prvi kad ispred njega proleti ogromna sjajna kugla.
Pomisli - baš je ovo dobro, idem još jedan da smotam , pa tako on završi i drugi kad opet velika sjajna kugla proleti.
Pomisli on: "Aaaaaa!" - idem samo još jedan.
Posle trećeg čuje glas u daljini: "Perice, sine, šta radiš na balkonu?"
"Izašo da ispušim cigaru".
"Znam sine, ali dva dana, pobogu, Perice!"
 
Đenka:
Izašo Perica na balkon da ispuši joint. Upravo završio prvi kad ispred njega proleti ogromna sjajna kugla.
Pomisli - baš je ovo dobro, idem još jedan da smotam , pa tako on završi i drugi kad opet velika sjajna kugla proleti.
Pomisli on: "Aaaaaa!" - idem samo još jedan.
Posle trećeg čuje glas u daljini: "Perice, sine, šta radiš na balkonu?"
"Izašo da ispušim cigaru".
"Znam sine, ali dva dana, pobogu, Perice!"

Djenka, majstore!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Sedi zec i pusi travu kad naidje pile i kaze:Zeko jel mogu ja malo? Ma nemoze jos si malen. Pile:Ajde zeko daj malo. Zec:ajde evo uzmi. Dodje pile povuce jedan dim,i pita zec:jelo osjecas ista? Pile mu odgovori nita! Ajde povuci jos jedan dim. Povuce pile jos jedan dima pa zec opet pita da li sada oseca ista a pile mu odgovori nita! Zec rece ajde povuci kos jedan dim, pile povuce jos jedan dim. Pita zec da li sad ista osjecas. Pile: Nita, nita, ni glavu, ni klilca, ni noge, nita,nita

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top