Da li žene vladaju svetom?

Helen Van Rojen

Obećava
Poruka
86
Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?

Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)

Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....

Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?

I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?
 
Ha, ha, hajde objasni malo podrobnije.
ma videces komentare(posebno ocekujem muskarce u najboljim godinama,oni su osetljivi na ovu temu)

Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?nisu sve,ima jos uvek nesposobnih zena koje se drze za roditelje a posle za muza kao jedini oslonac u zivotu
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?ne znam,mozda zrelije,pametnije ne bih pravila poredjenje,to ne moze da se izmeri,hrabrije-kako kad

Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)bez njih?pa teoretski mozemo,al sto bismo to radile,zvuci glupo,a oni bez nas bi se ugusili medju prljavim sudovima:lol:

Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....pa sta joj vredi kad je ON USPESAN:|

Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?bas cesto,to je nekako drustveno prihvaceno kao normalno:roll:sto meni ide na zivce

I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?ovo je tuzna tema-mislim da muskarci generalno ne postuju zene,jako ih potcenjuju.dobro to nekad moze da bude i dobro,jer je naivno potceniti neprijatelja:mrgreen:
korak smo iza sve dok ne bude stan na zenino ime po defaultu:lol:
joj sto sam fina:)
 
Pre nego što sam se učlanila, prelistala sam dosta tema i vidim da muškarci troše priličnu količinu energije na forumu upravo u pokušaju da se nametnu kao superiorni, pa rekoh, hajde da budem konkretna.

Dakle, biće mi drago da devojke budu što direktnije i hrabrije u svojim odgovorima, a jedva čekam drugu stranu da nas zabavlja sa svojim "argumentima".
 
Pre nego što sam se učlanila, prelistala sam dosta tema i vidim da muškarci troše priličnu količinu energije na forumu upravo u pokušaju da se nametnu kao superiorni, pa rekoh, hajde da budem konkretna.

Dakle, biće mi drago da devojke budu što direktnije i hrabrije u svojim odgovorima, a jedva čekam drugu stranu da nas zabavlja sa svojim "argumentima".
Pa onda ću ja biti dosadan.Ja stvarno mislim da žene vladaju Svetom.Ne možda količinom novca i nekretnina koje poseduju,ali svim bitnim stvarima,da.:)
 
Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?

Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)

Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....

Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?

I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?
mozemo,ali sto bi kad je lepse zajedno :heart:
 
Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?
Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)
Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....
Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?
I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?

...Ne.
 
1. Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?

2. Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)

3. Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....

4. Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?

5. I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?

1. Jednake.
2. Ne, vazi i obrnuto.
3. Netacno, samo fraza.
4. Ponekad neke, isto kao i obrnuto.
5. Da
 
Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?

Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)

Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....

Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?

I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?

Koja tema :) Pa ne moze to an zeneral, moj muz i muz moje najbolje drugarice se razlikuju k'o nebo i zemlja, bas kao i nas dve... Ali opet, uglavnom zene prodaju u belo roblje, i zenama otsecaju klitorise tako da se ne zna ko je hrabriji a ko je pametniji :cry:
 
1. Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?

2. Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)

3. Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....

4. Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?

5. I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?
Mrzim kada neko numeriše pitanja al' ovo je jače od mene...

1. Kako ko. Zrelije da, pametnije i hrabrije, ne znam... E da, geeeneralno :lol:

2. Možemo bez njih jer je sastav jajne ćelije kompleksniji od spermatozoida, a kako imaju istu osnovicu može se iz jajnika dobiti spermić a obrnuto ne može :mrgreen: dobro, realno možemo, ali bi bilo pomalo dosadno, ne?

3. Yeah, kaže se....... kako divna izreka, nešto kao žene sa dugim jezikom... yebo ih kreator.

4. Mnogo često. Suviše često.

5. Ne poštuju nas. Ako smo korak iza njih onda smo žene sa velikim ž (a gde je tu poštovanje većini je jasno), ako smo korak ispred njih onda smo materijal koji treba pregaziti i uzrok svih njihovih frustracija (zar ženetina da me pretekne?!?!?!)... blabla.....

Nisam neobjektivna, postoji i druga strana, samo nije tema.....
 
sve dok ne bude stan na zenino ime po defaultu
I dok ne počnu da uzimaju naša prezimena :lol:

E da, pukla je s ovom temom, mada su u zadnje vreme ovde sve neke mlakonje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , nema više Patka, a Nasumični je pročitao još jednu knjigu pa mu dosadila biovlast..... ili je konačno shvatio da su oni ti koji pate za peečkomanipulacijom :lol:
 
Pre nego što sam se učlanila, prelistala sam dosta tema i vidim da muškarci troše priličnu količinu energije na forumu upravo u pokušaju da se nametnu kao superiorni, pa rekoh, hajde da budem konkretna.

Dakle, biće mi drago da devojke budu što direktnije i hrabrije u svojim odgovorima, a jedva čekam drugu stranu da nas zabavlja sa svojim "argumentima".
Tek si se učlanila, a već te volim :lol:
:wink:
 
I dok ne počnu da uzimaju naša prezimena :lol:

E da, pukla je s ovom temom, mada su u zadnje vreme ovde sve neke mlakonje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , nema više Patka, a Nasumični je pročitao još jednu knjigu pa mu dosadila biovlast..... ili je konačno shvatio da su oni ti koji pate za peečkomanipulacijom :lol:
hihi i prezime i auto i predsednicka mesta...ma ima toga
a u pravu si,nedostatak recitih muskaraca na forumu:cry:
pa posle recite da vam ne nedostaje hebepopatah
 
Koliko smo zaista jake, sposobne, sigurne u sebe ?
Ono sto nas nije ubilo ojacalo nas je..a mnogo je toga iza nas sto nas je moglo ubiti :lol:, sposobne smo za sve i svasta-dobro i lose, trpljenje i energicno odbijanje da trpimo, sigurne u sebe-kako kad (zavisi od mnostva faktora)Jesmo li zrelije, pametnije, hrabrije ?
Uglavnom smo zrelije, pametnije umemo da budemo, ali ne u 100% zivotnih situacija, hrabrije mmmmislim da generalno jesmo (primecujem da je sve vise i vise muskaraca sa malim 'm' :D)
Možemo li bez njih ? I šta bi oni bili bez nas. :)
Jedni bez drugih smo ipak 'siromasniji'.
Pa opet,kaže se da iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena....
Mislim da je ta 'na mestu'.

Koliko često žene žrtvuju sebe,svoju karijeru, svoju samostalnost zarad muškarca?
Ne tako cesto kao ranije, ali se i dan danas cesto odlucuju za tu varijantu.
I da li nas poštuju više kada smo korak iza ili korak ispred njih ?
Ispred :lol:
.....
 

Back
Top