cs 1.6 bhop

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Ovaj mini tutor ili ti smernica je namenjen svim ljubiteljima cs-a koji zele da skill podignu na veci nivo ili samo zabave radi :D. Ako ste ikad videli likove kako vezu vise skokova a pri tome ne usporavaju vec ubrzavaju i pitali se kako to rade, sad ce te da saznate. Ja dok sam trazio tutorijale po netu nisam naisao ni na jedan tutor na srpskom jeziku, iako ima dosta nasih igraca koji su cak elita za bhop, dok sam ja pocetnik ali malo napredniji pocetnik jos nisam povatao sve cake.
Naime sam bhop je posledica fizike u half life-u. Znaci ako skacete i u isto vreme strefujete (ne znam nasu rec za to :( ) sa A i D i u isto vreme kad npr. pritisnete A vucete mis levo i kad pritisnete D okrenete mis desno i skocite kad dotaknete zemlju (tajming je bitan kao i to da ni slucajno ne pirtisnete W) pocece te da skakucete i da dobijate brzinu ako sve radite kako treba. Dobro objasnjenje (ilustrovano) je
. Moj licni rekord za ovu mapu je 7 minuta i 10 sekundi mada sam video likove da je prelaze za 2 minuta i manje idoli :D
Toliko za sad...
 
HEHEHE buny hop....kad sam prvi put cuo za to ubio sam se dok nisam naucio...(nisam pro u tome al znam ga raditi:))...Sad mi je zanimljiviji jumping ili ti skakanje na predmete u cs-u na koje nemozes da skocis sa zemlje....
 
89.190.205.239:27016
89.190.205.239:27015
89.190.205.239:27017
E tu mozes poskidati krsh mapa i vezbati... A kad vidis sta rade braca Bugari ima da se izbedacis... Znaci googla dust_bhop easy_bhop to su dve najlakse mape... Mada sam ja u pocetku ucio na aim_ak-coltu posto je sve ravno i na bhop_cave koja je mnogo teska staza vezuje se za elitni skill pa mi je sad jasno sto u pcoetku nisam mogao da je ispreskacem.. :D
http://mapget.de/index.php?module=16maps&sektion=bhop
 
Ma ja gubim brzinu to me najvise muci... Uspeo sam na de_nuke sam da preskocim sa krova na stenu al me ebe sto ne znam kad ce mi poci to za rukom ne uspem uvek... Nekad skocim iz prvog puta a nekad iz 101 :(
 
Moze napravi neko server i kreira neku kz mapu :D Samo da vas upozorim da na easy bhop mapi onu prvu preskacem unazad :D TO sam moro da uvezbam da bedacim nubare kod brace Bugara :) Al pazite ja sam uvek uvece na netu posto nemam net kuci vec iz igraonice pa se vi dogovorite kad vam odgovara :D
 
Ma ja sam juce sebe iznenadio na nekoj bhop mapi kod brace Rusa :D Jos se likovi istripovali da znam pa ulaze u spec da posmatraju :D (Btw odlican server ispisuje vam brzinu duzinu skoka i sl...)
 

Back
Top