"Aleksandar Makedonski"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

love x

Gost
Slusajte nisam A. Makedonski, nemam mach a i da imam verovatno ne bih umela da rukujem pravilno njime ali moj pateticni i panicni pokusaj bi izgledao otprilike ovako:
"Rekao mi je u prevodu sa ruskog, da me voli i da zeli da budemo zajedno zauvek, odgovorila sam mu u prevodu sa engleskog isto to i kad je to receno STA NAMA JOS TREBA??????" :arrow:
 
Zanimljivo, dosle smo nezavisno jedna od druge do istog naucnog zakljucka. Volela bih da mi korespondiras i na ovu misao da su recnici koju mogu da se koriste i, ili, off-line mnogo prakticniji mislim laksi za upotrebu samim tim funkcionalniji , ja bar mislim da tek tako kreirani recnici mogu biti korisni na predvidjen nacin. Slazemo li se opet?
Cao i ljubim te odgovori mi, bas si slatka i konacno pametna jedna devojka da mi se javi.
 
Pitanje za Bojanu?
Slatka, malecka, medena a sto ti ne probas mislim pokusaj da malo pricas jedan na jedan sa svojom najboljom bivsom drugaricom, zar ne mislis da bi to bilo vise fer, mislim ona je ipak "jedna slamcica...."
 
Da bi dobila muzha elektricara pred kojim je karijera, koji ima sve predispozicije da bude savrsen ,ukoliko to vec nije, tako izgleda sigurno svima, da li mozes biti uzgajivacica pacova?
Sta je p. licna nesigurnost i moralna dilema ko mozhe pomochi!

only mr.
 
Neka si se ti meni nasminkala zlato moje, volim te i tako i onako i svakako, ali moras da znas da nisam ja tebe prva naucila da se sminkas i depiliras jer ja ni sama nisam znala da li sam lepsa bez smikne ili sa njom. Negujem prirodan izgled ali postujem vase zelje i prepustam se Vama , jedan pozdrav i postovanje za sefove Niveinog kabineta, sta kazete kako se drzim ha, ma samo napred slobodno, ozezite, navikla sam ja na sva cuda ovoga sveta kojima savremena kozmetika moze da unapredi zivot
nas mladih.
Slazem se i grlim te.
 
Po starom srpskom obicaju, prigodna zdravica, hleba i soli i krigla piva postenoj osvajacici.
Ne zelite jos da postavite svoju zastavu? Najpre Vas sigurno interesuje tj. zelite dovoljno precizno da utvrdite koliko nepregledna i neogranicena je Vasa nova teritorija? Ili bi zeleli samo malo da prosetate po njoj sa svojom pratnjom cisto da je "bolje" upoznate, mislimo na reljef, prostor, vreme i klimu?
San svake amazonke jeste da se preda nadmocnijem neprijatelju ali izgleda da je njoj lakse predati se nego njemu pobediti.
 
Tvoja volja Gospodare.
(Izgleda sa smo mi ovdje mnogo originalniji nego vi tamo u dijaspori, kod nas je izgleda taj osjecaj ostao konzerviran i sacuvan na najbolji nacin. Mi smo brate prostodusni, nema mnogo filozofije, uzmi ili ostavi i nema grke tako ti je to kod nas bogomi.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top