"Aleksandar Makedonski"
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: "Aleksandar Makedonski"

love x
    Guest

Podrazumevano "Aleksandar Makedonski"

Slusajte nisam A. Makedonski, nemam mach a i da imam verovatno ne bih umela da rukujem pravilno njime ali moj pateticni i panicni pokusaj bi izgledao otprilike ovako:
    "Rekao mi je u prevodu sa ruskog, da me voli i da zeli da budemo zajedno zauvek, odgovorila sam mu u prevodu sa engleskog isto to i kad je to receno STA NAMA JOS TREBA??????"

Guest

Podrazumevano

RECNIK????

love loveX
    Guest

Podrazumevano oops

Zanimljivo, dosle smo nezavisno jedna od druge do istog naucnog zakljucka. Volela bih da mi korespondiras i na ovu misao da su recnici koju mogu da se koriste i, ili, off-line mnogo prakticniji mislim laksi za upotrebu samim tim funkcionalniji , ja bar mislim da tek tako kreirani recnici mogu biti korisni na predvidjen nacin. Slazemo li se opet?
    Cao i ljubim te odgovori mi, bas si slatka i konacno pametna jedna devojka da mi se javi.

Aleksandar Makedonski
    Guest

Podrazumevano oruzje

Nerazumem stalno bezi od mene , volim ga i samo bih htela sa njim da razgovaram a sta je kod njega problem dodjavola, misli da nisam prava?

A. Makedonski
    Guest

Podrazumevano lovelovelove

DA/Ne odgovori na koje pitanje?

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano love

Ja sam ona kojoj hitno treba p. hoces li ti da budes moj p. rado bih tvoj slucaj prepustila tebi u ruke.

A,Makedonski
    Guest

Podrazumevano love

Pitanje za Bojanu?
    Slatka, malecka, medena a sto ti ne probas mislim pokusaj da malo pricas jedan na jedan sa svojom najboljom bivsom drugaricom, zar ne mislis da bi to bilo vise fer, mislim ona je ipak "jedna slamcica...."

Olimpija(majka A.Maked.)
    Guest

Podrazumevano

Kuku crna bruko i nevoljo, kud te rodih! Pa ovo se zove prolupati!!!

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano love

Da bi dobila muzha elektricara pred kojim je karijera, koji ima sve predispozicije da bude savrsen ,ukoliko to vec nije, tako izgleda sigurno svima, da li mozes biti uzgajivacica pacova?
    Sta je p. licna nesigurnost i moralna dilema ko mozhe pomochi!

only mr.

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano love

"Ko sam ja..." - Ako mi ne budes sudila zaista cu poceti da se pitam ko si ustvari Ti?

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano love

Imate bolje solucije. Ne izazivajte prirodu (hm pardon ili sudbinu?).
    I ja volim istinu.

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano loveX

Neka si se ti meni nasminkala zlato moje, volim te i tako i onako i svakako, ali moras da znas da nisam ja tebe prva naucila da se sminkas i depiliras jer ja ni sama nisam znala da li sam lepsa bez smikne ili sa njom. Negujem prirodan izgled ali postujem vase zelje i prepustam se Vama , jedan pozdrav i postovanje za sefove Niveinog kabineta, sta kazete kako se drzim ha, ma samo napred slobodno, ozezite, navikla sam ja na sva cuda ovoga sveta kojima savremena kozmetika moze da unapredi zivot
    nas mladih.
    Slazem se i grlim te.

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano loveX

Pa dobro, mozda ne smete da otkrijete, ali zasto nijedna od Vas nikada meni nije rekla da li sam savrsena?

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano loveXXX

Po starom srpskom obicaju, prigodna zdravica, hleba i soli i krigla piva postenoj osvajacici.
    Ne zelite jos da postavite svoju zastavu? Najpre Vas sigurno interesuje tj. zelite dovoljno precizno da utvrdite koliko nepregledna i neogranicena je Vasa nova teritorija? Ili bi zeleli samo malo da prosetate po njoj sa svojom pratnjom cisto da je "bolje" upoznate, mislimo na reljef, prostor, vreme i klimu?
    San svake amazonke jeste da se preda nadmocnijem neprijatelju ali izgleda da je njoj lakse predati se nego njemu pobediti.

A.Makedonski
    Guest

Podrazumevano loveXXX

Tvoja volja Gospodare.
    (Izgleda sa smo mi ovdje mnogo originalniji nego vi tamo u dijaspori, kod nas je izgleda taj osjecaj ostao konzerviran i sacuvan na najbolji nacin. Mi smo brate prostodusni, nema mnogo filozofije, uzmi ili ostavi i nema grke tako ti je to kod nas bogomi.)

Guest

Podrazumevano Re: loveX

moderatoriiiiiiii upomooooc
    koliko ih ima???

Guest

Podrazumevano Re: loveX

izvinjavam se neka nastave, samo napred

Slične teme

1. Aleksandar Makedonski, Srbljanin?
    Autor Korisnik2 u forumu Istorija
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.01.2010., 21:16