Holbruk hvali Srbe :shock:

Dodik radi pametno.
Koristi situaciju oko kosova da uchvrsti RS kao neopobitni deo BiH.
Ochigledno je da se zapadnjaci polako hlade od sveobuhvatne kukumavke nad Muslimanima i krecu da ih tiho eliminishu...to je neshto shto se mic po mic odvija vec godinama...ne zaboravite da su do pre par godina Muslimani bili maltene zrtve apsolutne i chistunci kojima se sve udovoljavao.
Trenutna sitacija u BiH po Srbe je idealna-Muje istiskuju Uje a ne mogu da dobace svoju shapu do RS.
RS je ekonomski mnogo jacha a federacija se grca od ne mrdanja qurcem preglomazne administracije jer su se navikli na aprapsku i EU cuclu bez motike.
Evidentno je da zapad Srbe u BiH sve vishe pochinje da dozivljava kao"pacifikujuci faktor" za extremni islamski fundamentalizam i na tome Srbi tamo mogu samo da profitiraju ako nastave pametno da im rade politichari.
 
Dodik radi pametno.
Koristi situaciju oko kosova da uchvrsti RS kao neopobitni deo BiH.
Ochigledno je da se zapadnjaci polako hlade od sveobuhvatne kukumavke nad Muslimanima i krecu da ih tiho eliminishu...to je neshto shto se mic po mic odvija vec godinama...ne zaboravite da su do pre par godina Muslimani bili maltene zrtve apsolutne i chistunci kojima se sve udovoljavao.
Trenutna sitacija u BiH po Srbe je idealna-Muje istiskuju Uje a ne mogu da dobace svoju shapu do RS.
RS je ekonomski mnogo jacha a federacija se grca od ne mrdanja qurcem preglomazne administracije jer su se navikli na aprapsku i EU cuclu bez motike.
Evidentno je da zapad Srbe u BiH sve vishe pochinje da dozivljava kao"pacifikujuci faktor" za extremni islamski fundamentalizam i na tome Srbi tamo mogu samo da profitiraju ako nastave pametno da im rade politichari.


nemas pojma kako je u rs
 
Додик се залаже за Дејтонски споразум,а тај споразум више не важи од како га је Хрватска прекршила признавањем "неовисног Косова".
Уместо да ради на осамостаљивању,Додик учествује у нестанку РС.
Додик је велико зло за РС.
Objasni kako je priznavanje KOsova poništavanje Dejtona?
Dodik radi pametno.
Koristi situaciju oko kosova da uchvrsti RS kao neopobitni deo BiH.
Ochigledno je da se zapadnjaci polako hlade od sveobuhvatne kukumavke nad Muslimanima i krecu da ih tiho eliminishu...to je neshto shto se mic po mic odvija vec godinama...ne zaboravite da su do pre par godina Muslimani bili maltene zrtve apsolutne i chistunci kojima se sve udovoljavao.
Trenutna sitacija u BiH po Srbe je idealna-Muje istiskuju Uje a ne mogu da dobace svoju shapu do RS.
RS je ekonomski mnogo jacha a federacija se grca od ne mrdanja qurcem preglomazne administracije jer su se navikli na aprapsku i EU cuclu bez motike.
Evidentno je da zapad Srbe u BiH sve vishe pochinje da dozivljava kao"pacifikujuci faktor" za extremni islamski fundamentalizam i na tome Srbi tamo mogu samo da profitiraju ako nastave pametno da im rade politichari.

nemas pojma kako je u rs
Imam ja! Smatram Dererovu analizu prilično ispravnom.
Teško jeste, ali šta očekuješ???? Čudo od ekonomije za 10 godina nakon devastirajućeg rata? Kako je to u RS? Je li bolje sad ili pre 5 godina? Jesmo li stvorili saveznike od neprijatelja? Kako je to loše?
Izjave poput Holbrukove se poštuju u svetu. On nas je popljuvao u ratu i delimično njegovom zaslugom smo i shaćeni kao bolesnici. Sada kad je i on shvatio situaciju i dao reči hvale ponovo nam loše. He, teško li vam li je ugoditi :roll:. Nama ne treba niko, jel da? Očekujemo čudo da se desi samo od sebe.
 
Imam ja! Smatram Dererovu analizu prilično ispravnom.
Teško jeste, ali šta očekuješ???? Čudo od ekonomije za 10 godina nakon devastirajućeg rata? Kako je to u RS? Je li bolje sad ili pre 5 godina? Jesmo li stvorili saveznike od neprijatelja? Kako je to loše?
Izjave poput Holbrukove se poštuju u svetu. On nas je popljuvao u ratu i delimično njegovom zaslugom smo i shaćeni kao bolesnici. Sada kad je i on shvatio situaciju i dao reči hvale ponovo nam loše. He, teško li vam li je ugoditi :roll:. Nama ne treba niko, jel da? Očekujemo čudo da se desi samo od sebe.

Схваћени као болесници:lol:. Као да је запад био Србима наклоњен. Милосрдни запад:rolleyes:. Направили пријатеље од непријатеља:lol:. Холбрук пријатељ:lol:. Холбрук је недавно изјавио да су Срби најгори и само због једне изјаве датој посетом у Бања Луци, ти га стави међу пријатељима Срба.
 
Схваћени као болесници:lol:. Као да је запад био Србима наклоњен. Милосрдни запад:rolleyes:. Направили пријатеље од непријатеља:lol:. Холбрук пријатељ:lol:. Холбрук је недавно изјавио да су Срби најгори и само због једне изјаве датој посетом у Бања Луци, ти га стави међу пријатељима Срба.

Ma da, Srbi su narod kojeg od postanka sveta svi mrze, onako što se svima digla karina da nas mrze! To je puno logičnije objašnjenje i ja se ispravljam.

Prijateljstvo je mišljeno u političko-diplomatskom smislu. Ako to ne shvataš izvoli na tinejdžere i tamo traži prava, divna i lepa prijateljstva.
Drugo što nisam mislio samo na Holbruka. Jedna njegova izjava ne menja ono što je rekao i radio pre, ali je u očima onih koji se pitaju nešto svakako korak napred. Mislio sam takođe i, primera radi, na instituciju Visokog predstavnika. Uporedi Ešdauna i njegov odnos prema nama i Lajčaka i njegov odnos. Ne vidiš li promenu onda nisi samo naivan, već i glup.
 
Ma da, Srbi su narod kojeg od postanka sveta svi mrze, onako što se svima digla karina da nas mrze! To je puno logičnije objašnjenje i ja se ispravljam.

Prijateljstvo je mišljeno u političko-diplomatskom smislu. Ako to ne shvataš izvoli na tinejdžere i tamo traži prava, divna i lepa prijateljstva.
Drugo što nisam mislio samo na Holbruka. Jedna njegova izjava ne menja ono što je rekao i radio pre, ali je u očima onih koji se pitaju nešto svakako korak napred. Mislio sam takođe i, primera radi, na instituciju Visokog predstavnika. Uporedi Ešdauna i njegov odnos prema nama i Lajčaka i njegov odnos. Ne vidiš li promenu onda nisi samo naivan, već i glup.

Запад није вековима србима пријатељ. Политичко-дипломатском смислу пријатељство са холбруком:lol:. Његове изјаве ће ускоро поново бити као до скора да су Срби најгори. Лајчак и његова дивна изјава да ће свим снагама спречити да се подигне споменик погинулим Србима у Сарајеву.

Уместо да се захвалиш Русима, ти попљува Русе који су заслужни да се Република Српска није уништила.
 
Запад није вековима србима пријатељ. Политичко-дипломатском смислу пријатељство са холбруком:lol:. Његове изјаве ће ускоро поново бити као до скора да су Срби најгори. Лајчак и његова дивна изјава да ће свим снагама спречити да се подигне споменик погинулим Србима у Сарајеву.

Уместо да се захвалиш Русима, ти попљува Русе који су заслужни да се Република Српска није уништила.

To kakve će njegove izjave da budu ti ne možeš da kažeš, jer ne znaš.

Taj spomenik, što ga ti navodiš, nije planiran da bude pomen žrtvama, već inat muslimanima. I meni bi smetalo da na Trebeviću postave polumesec i zvezdu od 30 metara da ih ja svaki dan gledam sa Pala. Bezveze se pravi buka oko najnormalnije stvari kao što je pravljenje spomenika ljudima koji su branili svoje kuće. Spoemnik ne treba da bude odraz nečije megalomanije, već gest zahvalnosti nas koje su ti ljudi branili.

Ruse niko nije pomenuo u diskusiji, ne znam kako ti oni padoše na pamet, niti imaš ikakve ideje šta ja o Rusima i njihovoj vladi i politici mislim...
 
Ma da, Srbi su narod kojeg od postanka sveta svi mrze, onako što se svima digla karina da nas mrze! To je puno logičnije objašnjenje i ja se ispravljam.

Prijateljstvo je mišljeno u političko-diplomatskom smislu. Ako to ne shvataš izvoli na tinejdžere i tamo traži prava, divna i lepa prijateljstva.
Drugo što nisam mislio samo na Holbruka. Jedna njegova izjava ne menja ono što je rekao i radio pre, ali je u očima onih koji se pitaju nešto svakako korak napred. Mislio sam takođe i, primera radi, na instituciju Visokog predstavnika. Uporedi Ešdauna i njegov odnos prema nama i Lajčaka i njegov odnos. Ne vidiš li promenu onda nisi samo naivan, već i glup.
Opet vređanje! A kad te hvali onaj što je pucao na tebe, nije ti malkice sumnjivo? Bila kod mene u firmi tako jedna radnica, operisana od ukusa, pa kad ona kaže da je lepo to što pravim, ja brže-bolje pojurim da vidim šta sam zaj....
 
holbruk je došao u bosnu kako bi učestvovao u snimanju cnn-ovog dokumentarnog filma o srebrenici.

pošto toliko insistiraju na toj temi i očito nastavljaju politiku iz prethodnih godina (medijsku) ne vjerujem da njegove riječi imaju većeg značaja.

a on i onako zastupa ideju revizije dejtona, a ko zna što to uistinu znači..
 
Smak će sveta!


Zadovoljstvo je vidjeti progres u RS
Tanja Šikanjić 12.04.2008 22:16

BANJALUKA - Zadovoljstvo je vidjeti progres, mir i pozitivan razvoj događaja u ovom dijelu zemlje, rekao je Ričard Holbruk, američki diplomata nakon jučerašnjeg sastanka sa premijerom RS Miloradom Dodikom u Banjaluci.

Holbruk je istakao da je u Banjaluci zadnji put bio prije 15 godina, kada je u BiH bjesnio rat.

"Premijer Milorad Dodik predvodi snage koje nastoje da stvore jedan moderan ekonomski i politički entitet kao dio BiH", rekao je Holbruk i istakao da je budućnost BiH u Evropskoj uniji.

"To je najbolji način da BiH ojača svoje ekonomske potencijale i ostavi prošlost iza sebe", objasnio je američki diplomata.

Milorad Dodik je iznio jasan stav da RS podržava Dejtonski mirovni sporazum čiji je tvorac Ričard Holbruk.

"Podržavamo Dejtonski mirovni sporazum i evropski put BiH, ali smo isto tako odlučni da više nego ikad ranije tražimo jasnu poziciju RS u tim procesima. Samo jasna pozicija RS daje nam mogućnost da podržavamo procese vezane za evropski put BiH", rekao je Dodik.

Premijer RS je naglasio da je ovaj entitet sa svojim rezultatima koje ima na političkom i ekonomskom planu najbolji dokaz za mogućnost funkcionisanja Dejtonskog sporazuma, te da problemi koji postoje u BiH treba da se rješavaju konsenzusom i dogovorom, što može da osigura dugoročnu stabilnost i bezbjednost.

"Moguće je da smo mogli uraditi i više od Dejtonskog sporazuma, ali je problem bilo to što smo tada gubili vrijeme oko nekih pitanja, koja sada možda izgledaju smiješno. Zadovoljstvo mi je premijera Dodika čuti da podržava Dejtonski sporazum. Ovo je sjajna prilika da vaša zemlja krene naprijed", kazao je Holbruk.

http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=22148&meni=2

Još uvek kontam da nas možda neko zaebava :lol:
Matoro Hitlerovo kopile nas zaebava...Jeste da su se nasi iz RS prodali ali nisu skroz,jer verovatno sve pare nisu legle na racun.Setite se sta je samo cika Holbruk rekao za Srbe iz RS- da su isti kao palestinski Hamas i da im se mora stati na put i zadati odlucan udarac...
 

Back
Top