Ko će formirati vladu?

Ko će formirati vladu?

  • dss-ns-srs

    glasova: 38 55,9%
  • ds-g17-lsv

    glasova: 30 44,1%

  • Ukupno glasova
    68
  • Anketa je zatvorena .
Pa ovi drugi nece imati dovoljno posto LDP samo uz namestanje moze da predje 5% a ova ekipa oko DS-a ne moze da navuce 50% +1

Ovi prvi moguce da ce imati zajedno 50%+1 ali sumnjam da ce se desiti ta koalicija mada sanse uvek postoje za sve.
 
Добростојећи, а шта си спреман да учиниш ако пређу? Рале је већ обећао овде пред свима да напушта Србију ако Коштуница буде премијер. Шта ћеш ти ако СПС пређе цензус
 
Хехехехе ... Јао да ми је... Да ми је бар на тренутак да видим те ликове који богато пљују по Србији и Србима, али уживо. Ех, да ми је да сретнем Наташу Кандић, да је питам како је. Ех, да ми је да сретнем оног напаћеног Шутановца, да га питам коју је војску служио и да ли је. Ех, да ми је...
 
Добростојећи, а шта си спреман да учиниш ако пређу? Рале је већ обећао овде пред свима да напушта Србију ако Коштуница буде премијер. Шта ћеш ти ако СПС пређе цензус
Bicu samo razocaran.
Zao mi naroda.
Meni, licno, je u egzistencijalnom smislu, svejedno.
Odavno sam DOBROSTOJECI, a vise nego dobro zaradjujem povremeno prodajuci znanje u inostranstvu.
 
Kakve su vam ovo proizvoljne, nepotpune ankete?

Ja sam već rekla, pa da ponovim, Koštunica nikada nije imao petlju da se otvoreno sliže sa SRS i ne verujem da će je ikada imati.

Doduše, novu vladu će, s obzirom na ispoljenu bandoglavost i razvijenu ucenjivačku sposobnost, verovatno ponovo formirati on lično u funkciji premijera, a glasove će mu doneti DS, ko drugi ? :-x:-x:-x:evil:
 

Back
Top