ShTa UpiSuJeTe....

Zavrshavam hemijsku shkolu i svima je preporucujem, jer znanje iz hemije koje steknete je nezamislivo;a da en pominjem tek prakticni rad.

Gimnazije su dosta dobre ali ucite do detalja stvari koje vas ne zanimaju.

Srecno na upisu!
 
Zavrshavam hemijsku shkolu i svima je preporucujem, jer znanje iz hemije koje steknete je nezamislivo;a da en pominjem tek prakticni rad.

Gimnazije su dosta dobre ali ucite do detalja stvari koje vas ne zanimaju.

Srecno na upisu!

preporuchujesh hemijsku??? xaxxaxa........ne volim da vredjam,ali da li se tamo stiche znanje?! dovoljno mi je samo da vidim kakve sve osobe idu tamo i da se zgranem.....:roll:

ja sam u gimnaziji XII na NBGu i ludilo je.......
XII na nbg-u?! zar nije negde u vojvode stepe?!:?:
 
preporuchujesh hemijsku??? xaxxaxa........ne volim da vredjam,ali da li se tamo stiche znanje?! dovoljno mi je samo da vidim kakve sve osobe idu tamo i da se zgranem.....:roll:


XII na nbg-u?! zar nije negde u vojvode stepe?!:?:

pa imaju oni u hemijskoj dosta znanja iz hemije,nije to tako slaba skola ko sto mislimo mi!ne treba potcenjivati NIJEDNU SKOLU,bilo koja da je!:!:
 
Meni se gimnazija nikada nije svidela jednostavno je previshe oblasti koje me nisu zanimale, kao geos,istorija,srpski,engleski....


pa to imas u svakoj skoli,ne?!
ja idem u medicinsku,savetujem je svima,a pored 4-5 strucnih predmeta redovno imam geos,istoriju,srpski,engleski,pa i likovno i muzicko.

a koliko znam srpski ti je nesto osnovno,kao i engleski.
 
pa imaju oni u hemijskoj dosta znanja iz hemije,nije to tako slaba skola ko sto mislimo mi!ne treba potcenjivati NIJEDNU SKOLU,bilo koja da je!:!:

ponovo kazem-znam da je slaba,mada znam i neke vukovce(?!) koji su je upisivali iz ljubavi prema hemiji......no,ne zelim da skretjem sa teme......
@tema
svima preporuchejem gimnaziju jer je to najbolje dok josh niste sigurni shta dalje.....evo predlazem npr.XIII :mrgreen:
 

Back
Top