narcis??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja jasam toliko skroman, dobar, zgodan, obrazovan, lep, pun novca i na viskoj poziciji u ministarstvu.Ne bih da se hvalim koju sam poziciju uspeo da ostvarim, samo cu reci da mi je plata 300000 eura.

Ja narcis.Boze sacuvaj!Ja sam tako lep i skroman!I povucen, nikada se ne bih razbacivao svojom ogromnom lepotom!
 
Jaoo.... mrzim ih! Stvarno... to previse postovanje sebe... yuk.... kao da ste jedii covek na svetu, i kao da ste Bog a svi ostali su niza bica...:S:S:S:S
I hate that....
 
joj.....ti narcisi.....nikako nisu hteli da mi niknu prosle godine......ajoj...al su me namucili...:lol:
aaaa....pa ovde se prica o ljudima narcisima....axa......joj pa to je jos gore od onih mojih sugavih narcisa.....auuuuuuuuuu.....
 
Al' si ti neki mali hejter, a..?
TH od toko(J)o 'otela, a..?:roll:

.......S-T-O....M-I-L-I-O-N puta sam REKLA ......MILION da me manet vise s tim Tokio Hotelom :-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:evil::evil::evil::evil:
Jesam, jesam je*eni "hejter" o j*t vise i oni i svi ostali!!!!
Jesam hejter s'a je jel imas neki problem s tim????

:twisted::twisted:

Kako bilo, xax, -.-, narcisi.... znam ih par... iverujt nije lako kad ste u njihovom drustvu:roll:
 
HAHAHA sto se nerviras, sta ti je..?;)
Idi opusti se malo slusaj HIM i tako to...
Niko te ne proziva, samo iznosim cinjenice...
Mali hejter, koji je stvoren za hejtovanje...
Drugacije receno po@@@ ... :rolleyes:
Kako su mi narcisi najednom postali simpaticni..!!!!!!

Pomiri se sa surovom istinom,
slusas T.H. GUBIS (nemas) pravo nikoga da hejtujes...
 
.......S-T-O....M-I-L-I-O-N puta sam REKLA ......MILION da me manet vise s tim Tokio Hotelom :-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:evil::evil::evil::evil:
Jesam, jesam je*eni "hejter" o j*t vise i oni i svi ostali!!!!
Jesam hejter s'a je jel imas neki problem s tim????

:twisted::twisted:

Kako bilo, xax, -.-, narcisi.... znam ih par... iverujt nije lako kad ste u njihovom drustvu:roll:
ti vjerovatno misliš da je ''cool'' biti ''hejter''.to ti je isto kao ''pozer''.
isto sranje drugo pakovnje.
i za nekoliko godina t ćeš da radiš u nekoj us.ranoj firmi kao većina i biti ćeš dio sistema kao većina.
čak je raditi u nekoj umjetnosti,raditi u firmi.
---
ja imam samopouzdanej vleičine graška.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top