Ljudi,sto se palite

bundeva

Buduća legenda
Poruka
28.989
da ste vi tu nesto zivi i da, ne daj boze, nesto odlucujete...vi ste samo virtuelni likovi koje sam ja izmislio tokom ovih noci samoce..i samo ste tu da mi pravite drustvo dok mi sve ovo ne dosadi...i nemojte slucajno da vam padne na pamet da izgamizete iz ovog mog monitora,zivi i stvarni,jer onda bih stvarno mogao da poludim. :wink: :P
 
:) slusaj za jednog "virtuelnog lika koji si ti izmislio" osecam se sasvim zivahno, he, he...ko se onda ne bi palio da je ziv, 'ajde reci?...a i moj decko kaze da sam ziva, pitaj ga ako ne verujes :)
cmok bundevo!
 
zezanje na stranu ...
dobra tema ...
imam druga koji u poslednje vreme pati od neke lakse vrste paranoje ...ne znam sta da mu kazem ... ponekad se poistovetim sa njim ... jednostavno se opustim ... i povladjujem mu .. ne znam samo odakle nam sve one teme
on misli da je on zrtva neke zavere, i da je stalno pod pratnjom i prismotrom , nadam se da nece sebe da povredi , veruje da mu je ugradjen neki cip, i da neko kontrolise njegove postupke ,,, uradi nesto i ne seca se kasnije toga ...
zasto ovde svako ne iznese svoje vidjenje zivota , mozda i otkrijemo istinu .. zasto smo slepi, zasto ne zelimo da znamo , da li nas neko ili nesto sprecava u tome ili je nesto drugo u pitanju ... mislim da se sve veci broj nas budi, da trazi odgovore na tako jednostavna pitanja .. i da li je sve to sa razlogom, da li smo blizu saznanja ili obrnuto blizu unistenja ...
u svakom slucaju treba teziti istini, jer kako neko rece, covek moze da napravi samo dve greske na svom putu ka istini :
1.moze da ne prodje celim putem i
2.moze da uopste ne krene

zato krenite , nemamo sta izgubiti ,... .... kreni, kreni prema meni ...
:)
 

Back
Top