Nema ga?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zar zaista ne postoji pravi? Svi koji mi se svide, ispostave se da su loši....Postoji li dečko koji još uvek može da voli?!

Vidi... Pravi za tebe ce naici, kad-tad. Ukusi su razliciti, a kad ga jednom sretnes, znaces da je to TO... Ne znam da li postoje muska bica koja jos uvek umeju da vole, ja znam samo za jednog...;)
 
Zar zaista ne postoji pravi? Svi koji mi se svide, ispostave se da su loši....Postoji li dečko koji još uvek može da voli?!

Nacjicjesh...ali,wjer.ne u owim godinama.U owim godinama se zabawljaj,looduj,i tako:)...A,za PRAWOG cje biti wremena...;),jer narawno da postoji dechko koji mozhe da woli i koji cje zawoljeti samo TEBE,i tako...KISS;)
 
Zar zaista ne postoji pravi? Svi koji mi se svide, ispostave se da su loši....Postoji li dečko koji još uvek može da voli?!

postoji pravi, ima ih mnooogo, samo sto postoji i problem - taj pravi ne vozi porsea, mecku ili bendzu, taj pravi nema mobilni od 500e niti jamahu od ko zna koliko kubika... Taj pravi mozda nema izvajane trbusnjake kao bred pit, ili ne znam ja ko vec...

Tako da... gl u trazenju pravog ;)

@ostalima - kako vi znate u kojim je ona godinama? :shock: Devojka mozda ima 30g vi to ne mozete znati :p
 
postoji pravi, ima ih mnooogo, samo sto postoji i problem - taj pravi ne vozi porsea, mecku ili bendzu, taj pravi nema mobilni od 500e niti jamahu od ko zna koliko kubika... Taj pravi mozda nema izvajane trbusnjake kao bred pit, ili ne znam ja ko vec...

Tako da... gl u trazenju pravog ;)

@ostalima - kako vi znate u kojim je ona godinama? :shock: Devojka mozda ima 30g vi to ne mozete znati :p

A,mozhda ima izwajane trbushnjake,iLi neshto od toga:PP...Pa,shto je onda doshla na tinejdzere?;)
 
Nervirate me :rolleyes:

svaki je pravi u datom trenutku. Kao, isfolira vas. Ma dajte. Vi nikad to niste uradile nekom dečku? Devojke su svetice, a oni su kreteni, idioti, bestidni, bezosećajni i hladni manipulatori? Nije nego. :lol:
 
a ivane (druze moj),sto bi taj pravi imao trbusnjake..zasto taj pravi ne bi mogao biti neki neizvajani,ruzni a pritom mnogo dobar??ja sam bila sa deckom (ide sad u tvoju skolu) koji je ruzaaan a mnogo dobar..nije mi to bitno..
 
Moj decko x je pravi za mene. On, ima tako iskricav pogled kad me gleda u oci, trazila sam ga i nasla sam ga. Trazila sam pravog i nasla sam ga. Vise mi ne treba da se svima dopadam, necu traziti ponovo decka.
 
Pa devojke da vam ja rečem,ima tipova koji su sa devojkom na prvom mestu samo zbog fizičkog izgleda (dupenceta,grudi...),dok oni bolji đaci,ali u zadnje vreme samo deo njih koji imaju svoj hobi,kojima misli nisu samo usmerene na ta dupeta,one filmove i ono,oni kada se zaljube,zaljubljuju se u devojke koje pored fizičkog izgleda imaju nešto i u glavi...Jedna koju sam voleo i prema kojoj još uvek imam neka osećanja,ali još malo pa će da se rastanemo zbog čega smo i raskinuli,je gotovo kopija moje ličnosti,dakle voli istu muziku,isti su nam bili omiljeni pisci,ona muzičarka,ja muzičar,daklem i umetnički obdarena,i još onaj prelepi glas,oko i stas...To me je najviše privuklo kod nje.Tako da ne treba generalizovati dečake odnosno momke na nekom raširenom uzorku jer postoji i ne tako mali broj drugačijih...
 
Najvaznije je kvalitetno ispuniti vreme koje zajednicki provodite. To oni koji su ograniceni uopste ne shvataju. Ali uopste. Da prvo treba sami da budu ispunjeni, a onda to svoje vreme da podele sa deckom, ili sa devojkom.
 
Pa da...I glupo je ne znati šta će te sa sobom,što me opasno nervira.Kad devojka kaže vodime ovamo na splav,onamo na splav,u ono selo se otvara nova diskoteka u ono selo,i svako veče nešto drugo.Dok sam ja sa mojom izlazio zna se na jedno ili dva mesta u Rock kafe,opušteno uz neki lagan rock...Većinom smo bili preko dana zajedno u školi,u parku ,a ne kao ovi vampiri preko dana se ne vidite i onda u 00:00 pravac splav i onda se istresete uz turbofolk i dođete kući mrtvi pijani i umorni i noć vam zameni dan...
 
Fino je i kad sede zajedno ispred kompjutera, ili kad idu zajedno u park da setaju kuce, samo je vazno da ne rade to jedno zbog drugog zato sto su zajedno, nego samo da nastave da rade ono sto su radili i dok nisu bili zajedno, pojedinacno.
 
Pa devojke da vam ja rečem,ima tipova koji su sa devojkom na prvom mestu samo zbog fizičkog izgleda (dupenceta,grudi...),dok oni bolji đaci,ali u zadnje vreme samo deo njih koji imaju svoj hobi,kojima misli nisu samo usmerene na ta dupeta,one filmove i ono,oni kada se zaljube,zaljubljuju se u devojke koje pored fizičkog izgleda imaju nešto i u glavi...Jedna koju sam voleo i prema kojoj još uvek imam neka osećanja,ali još malo pa će da se rastanemo zbog čega smo i raskinuli,je gotovo kopija moje ličnosti,dakle voli istu muziku,isti su nam bili omiljeni pisci,ona muzičarka,ja muzičar,daklem i umetnički obdarena,i još onaj prelepi glas,oko i stas...To me je najviše privuklo kod nje.Tako da ne treba generalizovati dečake odnosno momke na nekom raširenom uzorku jer postoji i ne tako mali broj drugačijih...
:worth::worth::worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top