Koji tft?

jovans

Zainteresovan član
Poruka
437
1440x900 -19`` -produzeni
1280x1024 -19`` -obični

Treba mi za kucnu upotrebu. Da li da uzmem produzeni. Da li izduzuje sliku kada se gleda film ili bilo šta drugo ? Ne znam ni da li ima veze monitor sa grafickom karticom i da li može produzeni TFT sa grafickom Gforce 4 128. ?

Produzeni je dosta jeftiniji, ne znam zbog čega ?
 
nije produzheni nego WIDE... a ti pogledaj mozhe li tu rezoluciju grafa da izgura, a filmovi su skoro SVI radjeni u wide rezoluciji tako da tu ne bi trebalo da bude problema...
 
Sada sam bio u prodavnicu i pricao sa serviserom-prodavcem. Kaže da nema veze zbog graficke. Jeste malo tanka graficka ali bi radilo lepo. Što se tiče rezolucije 1440x900, kada budem instalirao monitor pojavice mi se na onoj skali levo-desno i 1440x900. Neće razvlaciti sliku. Kada budem pustao film samo u plejeru podesim 6:1 ili koliko već da ne bude razvucena slika.
E sada, gledao sam i pitao za produzeni od 22„. Tu je kazao da je rizicno zbog toga sto je pitanje da li će moći graficka da gura toliko piksela ali opet slika neće biti razvucena.”

GDE DA VIDIM DA LI GRAFICKA MOZE DA IZGURA 19" ILI 22". nE BI PITAO OVDE DA ZNAM GDE DA GLEDAM ?
 

Back
Top