PALIM SE NA BRADATE MUSKARCE?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: PALIM SE NA BRADATE MUSKARCE?

leagjhghjg
    Guest

Podrazumevano PALIM SE NA BRADATE MUSKARCE?

PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Je li na baaaas bradate kao nas predsedavajuci u skupstini ili na one bradice tipa Marko 187?Ako je ovo drugo ok,ako je prvo-pa ostajem bez teksta.Meni licno brada je odvratna.

Domaćin
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Slatke li alergije!

Citat Original postavio leagjhghjg
    PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA?
    Verovatno si mnogo mlada, pa ti je koža jaaaaako nežna!!! Ne brini! to prolazi vremenom... U određenom trenutku postaćeš imunija... pa će bradonja morati da ima i još-koje-čega da bi te iole IRITIRAO :wink: :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ja sam bas ovih dana pustio bradicu

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

kad vec spominjete bradu, trebao bi se i ja obrijati..ovo je previse..ne mogu se prepoznat i..

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Negde sam cula da da muskarci koji nose bradu nesto podsvesno kriju?!Sta?Nemam pojma kao i to da li je ovo tacno.Nisam imala prilike da proverim.Muskarci sa bradom mi uopste nisu privlacni.Dakle,samo glatko izbrijani dolaze u obzir...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio *Crnokosa*
    Negde sam cula da da muskarci koji nose bradu nesto podsvesno kriju?!Sta?Nemam pojma kao i to da li je ovo tacno.Nisam imala prilike da proverim.Muskarci sa bradom mi uopste nisu privlacni.Dakle,samo glatko izbrijani dolaze u obzir...
    Da da ja sam cuo da one koje se farbaju nesto kriju ili im je ego malecki(male sise, preveliko dupe)

Ne lupetaj .... pomisli mozda se nekome bas i ne brije svaki dan !

SrpkinjeSuPropale.press

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

meni je drugarica rekla da ovakvu bradicu imaju perverzni muskarci i da ce sada samo skorpije da me napadaju....

crnkica_
    Guest

Podrazumevano

hm.. ja volim bradice, mada ne mora nuzno da je ima, ali vise me privlace oni koji je imaju nego oni koji je nemaju

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

100 % tačno! Evo ja već godinama iza brade krijem lenjost da se svako jutro (i veče pošto imam takvu bradu) brijem. Moja prijateljica koja tvrdi da je ekspert za muškarce kaže da je poljubac bez brade kao tiganj bez drške. A njoj mogu da verujem. Prema tome, kad porasteš kazaće ti se samo.

eagjhghjg
    Guest

Podrazumevano

OK, DA POJASNIM NE PALIM SE NA MUSKARCE KOJIMA BRADA RASTE KAO ZBUNJE NEGO NA ONE SA NEGOVANIM BRADAMA U TAKVE BRADE SPADAJU: BRADICE I MALO VECE ALI DOSTA NEGOVANE BRADE. (BRADA TIPA PREDSEDNIK SKUPSTINE SRBIJE PREDRAG MARKOVIC MI JE ODVRATNA)!!!

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Nisi ni ti nama privlacna
    8) 8) 8) 8) 8) 8)

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio DEVIL
    Nisi ni ti nama privlacna
    8) 8) 8) 8) 8) 8)
    Dobro je dok je tako!!!

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: PALIM SE NA BRADATE MUSKARCE?

Ajmo sad da umetnemo malo biologije.
    Jedna od polnih odlika mužjaka naše vrste je i brada. Uslovljena je testasteronom. Samo onaj macan koji ima dovoljno testasterona u sebi ima bujnu bradu.
    E, testasterona ima i u cicama. Ona koja ga ima malo više, što ne mora imati bilo kakve veze sa hormonalnim poremećajem, traži macana koji može da je obuzda. A takav ima da je snabdeven sa više muškog hormona. Ovi što puštaju brade daju podsvesne informacije da im je nivo testasterona popriličan.
    I tako, naša biologija nas vodi kroz život i bez toga da imamo iole svesti o njenim mehanizmima.
    Potvrda iz prirode: Tim istraživača je lavicama ponudio dve verne lutke mužjaka lavova. Jedan je bio sa svetlom i skromnijom grivom, a drugi je imao bujnu, tamnu grivu. Lavice su prvog zanemarivale, a drugom macanu, odnosno lutki su se umiljavale.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

mmmm
    brada je super
    mmmmmmmmm

Zainteresovan član DamaIzSangaja (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio djidjo
    Ajmo sad da umetnemo malo biologije.
    Jedna od polnih odlika mužjaka naše vrste je i brada. Uslovljena je testasteronom. Samo onaj macan koji ima dovoljno testasterona u sebi ima bujnu bradu.
    E, testasterona ima i u cicama. Ona koja ga ima malo više, što ne mora imati bilo kakve veze sa hormonalnim poremećajem, traži macana koji može da je obuzda. A takav ima da je snabdeven sa više muškog hormona. Ovi što puštaju brade daju podsvesne informacije da im je nivo testasterona popriličan.
    I tako, naša biologija nas vodi kroz život i bez toga da imamo iole svesti o njenim mehanizmima.
    Potvrda iz prirode: Tim istraživača je lavicama ponudio dve verne lutke mužjaka lavova. Jedan je bio sa svetlom i skromnijom grivom, a drugi je imao bujnu, tamnu grivu. Lavice su prvog zanemarivale, a drugom macanu, odnosno lutki su se umiljavale.
    Nemoj da "umeces" vise nista,pogotovo na "naucnoj" osnovi, tako ti svega Teorija ti skroz budjava. . .svi bradati sa kojima sam imala posla bili zesci "muzjaci" Uglavnom kriju nesto iza te brade,ako nisu ubedjeni cetnici,sto je isto "do jaja"

Zainteresovan član DamaIzSangaja (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Bezi od bradatih,glavom bez obzira,ili im samo skini bradu,pa ces da vidis sa kim imas posla
    Ispod je uvek onaj koji nema veze sa onim za koga se izdaje

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Hana
    Bezi od bradatih,glavom bez obzira,ili im samo skini bradu,pa ces da vidis sa kim imas posla
    Ispod je uvek onaj koji nema veze sa onim za koga se izdaje
    da,da....a posle 12 postaju vukodlaci i jedu mala deca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne volim muskarce sa bradom,brkovima i dugom kosom.

Primećen član
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ima li nekog ko se brije svaki dan i nikad nema bar malo brade

Iskusan
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio *Rea*
    Ne volim muskarce sa bradom,brkovima i dugom kosom.
    /sem duge kose..moze da prode ako je uredna

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Draga Hana,
    Ajde da ipak još nešto umetnem, na naučnoj osnovi.
    U priorodi postoji sposobnost mimikrije. E, u ljudskoj vrsti se svakoliko koristi, tako i oni žešći, najčešće, ističu nešto čime zavaravaju. Ako ne svoju seksualnu manjkavost, onda lenjost ili strah da se svako jutro suoče sa sobom i urede se.
    Za tvoju informaciju, brijem se dva puta dnevno.

Primećen član шумахер (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Декларативно у нашој држави већина становника су православни па бих да потсетим да су све иконе у нашим црквама насликане са брадом(Исус Христос и мушкарци светитељи).Чак ми је монах рекао да је НЕПРИСТОЈНО да мушкарац буде без браде.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio crnkica_
    hm.. ja volim bradice, mada ne mora nuzno da je ima, ali vise me privlace oni koji je imaju nego oni koji je nemaju
    ti si bar iskrena,a i lep ti je nadimak

grejd
    Guest

Podrazumevano

[quote="Anonymous"]
    Citat Original postavio crnkica_
    ti si bar iskrena,a i lep ti je nadimak[/quote]

Slične teme

1. Bradate zzene..
    Autor pater.familias u forumu Žene
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.09.2008., 18:25
  2. Kad palim komp ništa se ne dešava????
    Autor QuickTime u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 09:29
  3. Palim se na mrsave...
    Autor Clockfixer u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 03.03.2005., 13:11
  4. kad palim comp, fali neki dio win
    Autor Pirat u forumu Softver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.05.2004., 23:25

Pravila za slanje poruka