Да ли нас Европа уистину жели-Неће бити!

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Да ли Европа жели да нас држи на удици што дуже- Оће бити!
Шта ће онда ЕУ да уради са полумртвом ''рибом''- Батином по глави!

Европска Унија је заједница неравноправних народа, зато већ сада у оквиру Уније има доста ломова иза сцене. Што се тиче слепог црева Уније- Балкана, ''слепоцреваши'' су рангирани, зависно од свог историјског педигреа:
Послушни народи који су показали оданост бившој Немачкој Европској Унији, која се тада звала Трећи Рајх, ће бити равномерно награђени, у зависности колико су далеко спремни да иду у свом политичком блуду.

Непослушна и непоћудна Србија, пре него што буде примљена у ''чекаоницу'' (ако буде уопште и примљена), ће бити понижавана, уцењивана и комадана све док од Србије не остане ни слово ''С'', а онда ће као таква бити примљена као ''отирач за ноге'' на задњем улазу у Минхенску Европу.

Прилично песимистичан приказ- Кај не?
Чак и под тим мрачним и људског бића недостојним условима, има пуно њих на Београдском и другим Српским асфалтима- који се стиде ''опанка који их је донео на овај свет'', и по сваку би цену да буду ''Европејци'' Немачки министар Кинкел је лепо објаснио каква је то цена: ''Срби ће морати да науче да клече!''

Дакле, ако вам је клечање омиљена спортска дисциплина - Јуриш на њихову страну и оставите Србију одмах!
 
Ebo ti predsednika jedne države, bilo koje, kome je glavni i jedini cilj ulazak u neku EU,a šta posle, to ne zna ni on sam. I ako je još na tom putu i tom cilju,spreman da proda i narod i državu i zemlju i ljude koji su ipak zaduzili necim taj isti narod i na koje možemo da budemo ponosni, radi se:
-ili o mentalno oboleloj spodobi
-ili o stranom placeniku

Treceg nema.
 
Ebo ti predsednika jedne države, bilo koje, kome je glavni i jedini cilj ulazak u neku EU,a šta posle, to ne zna ni on sam. I ako je još na tom putu i tom cilju,spreman da proda i narod i državu i zemlju i ljude koji su ipak zaduzili necim taj isti narod i na koje možemo da budemo ponosni, radi se:
-ili o mentalno oboleloj spodobi
-ili o stranom placeniku

Treceg nema.
Pa zar nije vise od 3/4 Srbije prodato.Pa onda ako je tako bolje da "sluzim" svabu u njegovoj drzavi( za nekih 2000€) nego da ga "sluzim" u Srbiji(za nekih bednih 500€);)
 
Pa zar nije vise od 3/4 Srbije prodato.Pa onda ako je tako bolje da "sluzim" svabu u njegovoj drzavi( za nekih 2000€) nego da ga "sluzim" u Srbiji(za nekih bednih 500€);)

Иди из Србије онда одмах. А то што је "продато" од црвено црних такозваних демократа, то може нова власт да врати одмах Србији и да истера паразите.
 
Иди из Србије онда одмах. А то што је "продато" од црвено црних такозваних демократа, то може нова власт да врати одмах Србији и да истера паразите.
Moze da vrati ali ko ce da "VRATI" pare za koje su "PRODATE".Ces Ti da Vratis?:p
 
Ma da!:p
Zaboravio sam istoriju:Prvo je postala Amebovacha pa onda Srbi pa dinosaurusi pa onda Adam i Eva itd...

Опет црвено црни са својим шупљоглавим коментарима. Кад немате ни мали аргумената, онда следи уобичејни ваши усташки коментари.

Moze da vrati ali ko ce da "VRATI" pare za koje su "PRODATE".Ces Ti da Vratis?:p

Вас што сте покупили новац ће да изручимо њима, па нек се раскусурате. И не враћајте се.

Naravno, EU treba da kleči pred Srbijom i onda će biti O.K.

Где пише да Србија тражи да Еу клечи? Теби ако се клечи, иди из Србије.
 
Вас што сте покупили новац ће да изручимо њима, па нек се раскусурате. И не враћајте се.



Где пише да Србија тражи да Еу клечи? Теби ако се клечи, иди из Србије.
Ja se necu ni vratiti(sve dok Ti i slicni tebi ne sidjete sa Drveta).
 
Опет црвено црни са својим шупљоглавим коментарима. Кад немате ни мали аргумената, онда следи уобичејни ваши усташки коментари.



Вас што сте покупили новац ће да изручимо њима, па нек се раскусурате. И не враћајте се.



Где пише да Србија тражи да Еу клечи? Теби ако се клечи, иди из Србије.

A ko si ti da određuješ ko će da ide, a ko da ostane? I kome ćeš ti koga da isporučitš? Ha?
A tema je toliko toliko tendenziozna da su svi glupi komentari dozvoljeni.
 
Dupont -Greška.
Prvo su Srbi stvorili Boga, a onda je sve krenulo svojim tokom...

Ove pro-paroja teme 'poješće nas zlobna EU do dana...' (iz kojih provejava i skriveni žal što već nismo u EU) - jednostavno nemaju smisla.
Znam.A ja sam hteo da mu ponudim posao u inostranstvu(zanimanje mi je ORGANIZATOR),a on tako?
Ne stvarno sam mislio da mu pomognem(ako hoce neka mi se javi na PP).
 
Ja se necu ni vratiti(sve dok Ti i slicni tebi ne sidjete sa Drveta).

То ми каже црвено црни, који је ослободио харадинаја, орића и отео Србима Косово.
Данас су твоји упали у дом за хендикепиране у Косовској митровици и иживљавали се над Српским инвалидима.

Dupont -Greška.
Prvo su Srbi stvorili Boga, a onda je sve krenulo svojim tokom...

Ove pro-paroja teme 'poješće nas zlobna EU do dana...' (iz kojih provejava i skriveni žal što već nismo u EU) - jednostavno nemaju smisla.

Ах опет та црвено црна шупљоглава демагогија.

A ko si ti da određuješ ko će da ide, a ko da ostane? I kome ćeš ti koga da isporučitš? Ha?
A tema je toliko toliko tendenziozna da su svi glupi komentari dozvoljeni.

Ниси свестан да смо ми Срби многи и да смо много јачи од вас црвено црних.

Тенденциозна ти тема:rolleyes:. Није ти тенденциозно отимање Косова и свакодневно иживљавање шиптара и запада над Србима, Орић вади са својом армијом Србима очи и црева.

Ми који памтимо ваше бомбе, етничка чишчења и убиства у име демократије. Нећемо да са вама живимо заједно.
 
То ми каже црвено црни, који је ослободио харадинаја, орића и отео Србима Косово.
Данас су твоји упали у дом за хендикепиране у Косовској митровици и иживљавали се над Српским инвалидима.



Ах опет та црвено црна шупљоглава демагогија.



Ниси свестан да смо ми Срби многи и да смо много јачи од вас црвено црних.

Тенденциозна ти тема:rolleyes:. Није ти тенденциозно отимање Косова и свакодневно иживљавање шиптара и запада над Србима, Орић вади са својом армијом Србима очи и црева.

Ми који памтимо ваше бомбе, етничка чишчења и убиства у име демократије. Нећемо да са вама живимо заједно.
:shock:Koja si ti Dijabola!!!
 
То ми каже црвено црни, који је ослободио харадинаја, орића и отео Србима Косово.
Данас су твоји упали у дом за хендикепиране у Косовској митровици и иживљавали се над Српским инвалидима.



Ах опет та црвено црна шупљоглава демагогија.



Ниси свестан да смо ми Срби многи и да смо много јачи од вас црвено црних.

Тенденциозна ти тема:rolleyes:. Није ти тенденциозно отимање Косова и свакодневно иживљавање шиптара и запада над Србима, Орић вади са својом армијом Србима очи и црева.

Ми који памтимо ваше бомбе, етничка чишчења и убиства у име демократије. Нећемо да са вама живимо заједно.

Ja sam srpkinja a ti imaš problem sa sobom. Što se ne odšetaš malo do KiM da smiriš živce i razblistriš misli? Neverovatno kakve gluposti postuješ :mrgreen:
 
Ja sam srpkinja a ti imaš problem sa sobom. Što se ne odšetaš malo do KiM da smiriš živce i razblistriš misli? Neverovatno kakve gluposti postuješ :mrgreen:

Ти Српкиња:lol:. Исто колико и месићева жена. Немам никакав проблем са собом. Доста ми је вас к-рви. Глупости су ти отимање Косова и свакодневно иживљавање шиптара и запада над Србима.
 

Back
Top