500.000 ljudi u Srbiji nema nikakvu zdravstvenu zastitu?!?

Jel se neko slaze da treba ograniciti broj otvaranja tema po danu na npr 5 komada... Mislim, stvarno spamujes nenormalno, svaka recenica nova tema... Na prvoj strani 70% tvojih tema a ni jedna nije dogurala do trece strane :roll:

pa ko tebi brani da otvoris temu?

zar ovo nije politicka tema i nije bitna tema za buducnost srbije?

to sto je kako ti kazes vecina mojih tema to govori da sam ja najaktivniji clan foruma. inace ne spamujem i svaka tema koju ja otvorim ima veze sa aktuelnim dnevno politickim desavanjima ....
 
pa ko tebi brani da otvoris temu?

zar ovo nije politicka tema i nije bitna tema za buducnost srbije?

to sto je kako ti kazes vecina mojih tema to govori da sam ja najaktivniji clan foruma. inace ne spamujem i svaka tema koju ja otvorim ima veze sa aktuelnim dnevno politickim desavanjima ....

Onda otvori temu "Markowacove patriotske vesti iz Srbije i Rusije" pa tamo postuj, ili idi na blog... Ne moze da se funkcionise od tebe koliko tema otvoris... Svi mi procitamo novine ili odgledamo vesti, ne moras ti da nas obavestavas sem ako nije nesto bas bitno ili za diskusiju...

O cemu ovde da pricamo?
 
pa kazu 500.000 ljudi nema zdravstveno.

mislim koliko nema ljudi zdravstveno to se vrlo lako utvrdi.

Nisam se protivila brojci, vec obrazlozenju da onaj ko je na birou, nema zdravstveno. Vec sam primetila da iznosis brojne netacne stvari, kao, na primer, da je na fakultetima samo 10 odsto budzet, a 90 odsto samofinansiranje. Ako olako ides na bombasticne izjave, lako se sapletes i svako moze da te demantuje. Ipak, iz postovanja prema tvom avataru uvek cu te saslusati. :p
 
Onda otvori temu "Markowacove patriotske vesti iz Srbije i Rusije" pa tamo postuj, ili idi na blog... Ne moze da se funkcionise od tebe koliko tema otvoris... Svi mi procitamo novine ili odgledamo vesti, ne moras ti da nas obavestavas sem ako nije nesto bas bitno ili za diskusiju...

O cemu ovde da pricamo?

Ma to je djeri.... i juce je uspeo da razgovara i podrzava sam sebe jer se nije odlogovao :rotf: Pa je markowac hvalio markowca.... :lol:

Mogao bi da dobije zaseban pdf. Djerijeve kucne carolije
 
Onda otvori temu "Markowacove patriotske vesti iz Srbije i Rusije" pa tamo postuj, ili idi na blog... Ne moze da se funkcionise od tebe koliko tema otvoris... Svi mi procitamo novine ili odgledamo vesti, ne moras ti da nas obavestavas sem ako nije nesto bas bitno ili za diskusiju...

O cemu ovde da pricamo?

pa recimo mogli bi da pricamo o tome kako su za vreme SPS-a "kad nista nije valjalo" svi bili zdravstveno osigurani a danas kad nam je "sve super" pola miliona ljudi nema nikakvo osiguranje.
 

Back
Top