Како ће демократе вратити КиМ?

БОјим се да нисам ни мислио да ми ти пишеш о томе, јер: ниси из Србије, немаш никаквих додирних тачака са Србијом, хвалио си се да ти је отац био убица (а тек ме такви лажови не занимају)... Шта још? А да! Немаш право гласа у Србији. То је оно што је битно.
 
I zamislite dođe neki Hrvat i pročita ove vaše bljuvotine ovde,što ste se pljuvali i međusobno optuživali i sa pravom može da dođe do zaključka da su Srbi najveća gofna! Daj se kontrolišite...Koren Kosovskog problema je u titoizmu,hrvatskoj i slovenačkoj želji da se Srbija svede na minimalnu teritoriju koja datira još od drugog zasedanja AVNOJ-a '43 i sloge Albanaca da stvore Veliku Albaniju...Sve ostalo su sitne ribice...
 
Kosovo iz dana u dan sve više počinje da liči na pravu državu. Ima i kosovske tablice na automobilima, dok mi još ni srpske nemamo, imamo JAT umesto SAL (Serbian airlines), jugoslovenske pasoše, lične karte, vozačke dozvole itd. Bojim se da oni imaju u vizuelnom smislu državu pre nego mi.

Pa normalno sve se drzave trude da urade poslove od sustinske vaznosti dok ovde nam mazu oci onim sto ne postoji, da bi banda lopovska mogla da krade i da kupuje birace nasim parama mamicu im lopovsku :evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Kosovo iz dana u dan sve više počinje da liči na pravu državu. Ima i kosovske tablice na automobilima, dok mi još ni srpske nemamo, imamo JAT umesto SAL (Serbian airlines), jugoslovenske pasoše, lične karte, vozačke dozvole itd. Bojim se da oni imaju u vizuelnom smislu državu pre nego mi.

ok to prijatelju nego ti meni reci kako to tadic planira da vrati kosmet u sastav srbije , mislim on prica da oce da ga vrati sad bi ja da cujem kako sobzirom da smo mi radikali za ratnu opciju a njegov ministar sutanovac kaze da je protiv rata.
 
I zamislite dođe neki Hrvat i pročita ove vaše bljuvotine ovde,što ste se pljuvali i međusobno optuživali i sa pravom može da dođe do zaključka da su Srbi najveća gofna!

odi ti na neki krvatski forum da vidish shta je boleshtina...:!:

Ali oni barem bolesno zajednicki pljuju po Srbima,a mi se pljujemo medjusobno
 
Kosovo iz dana u dan sve više počinje da liči na pravu državu. Ima i kosovske tablice na automobilima, dok mi još ni srpske nemamo, imamo JAT umesto SAL (Serbian airlines), jugoslovenske pasoše, lične karte, vozačke dozvole itd. Bojim se da oni imaju u vizuelnom smislu državu pre nego mi.


BiH nakon 13 godina od potpisivanja dejtonskog sporazuma nije država, iako imamo sva vizuelna obilježja države, već nam iz evrope poručuju da smo proces, s kojim su djelomično zadovoljni....

a tebi kosovo već liči na pravu državu...

trebali bi kod tebe tražiti prijem u eu, tu bi kriteriji očito bili mnogo blaži. :)
 

Back
Top