Na koji nacin ce radikali vratiti Kosovo

pa ne mogu ga vratiti odmah
ali kad se promeni konstalacija snaga u svetu
pa tada redom, vraćamo ...bla...bla..bla

da al do tada treba živeti....jesti, piti, raditi, odlaziti na godišnje odmore, putovati, kupiti nova kola, stan sinu koji se oženio, zaraditi da se ima za penziju, otić tu i tamo malo u inozemstvo, zimovanje, ljetovanje....blablabla

što hoćeš reći da sve treba u Srbiji stati i čekati promenu svetskog poretka...:rolleyes:
 
Oni ce reci da nikad nece priznati nezavisnost Kosova i to je sve. Na tome se sve zavrsava.
Kosovo je prakticno izgubljeno jos '99. godine, a sad, za vreme kostunjavog premijera i zvanicno, tj. udaren je pecat.
Nemaju radikali nikakav plan ni za Kosovo ni za ekonomiju. Zamislite samo na sta bi licila ta vlada sa ministrima, klovnovima.
Sad se setih jedne emisije na B92, gde je onaj opiceni Nebojsa Pajkic trebalo da okarakterise Tomislava Nikolica jednom recju. Rece covek - SARMER... :mrgreen: I ostade ziv... :shock:
 
da sacekam neko obrazlozenje patrijota, ova mi se ne dopadaju, previse su jednostavna:lol::lol::lol:

Патријоте не знају како се то ради а СРС има искуства, и никад се не зна коју тактику могу употребити, боље да саветујеш Косоварима да гласају за ДС, онда се могу надати да не буду Косовари него оно што јесу.Зауспут да те упитам како си се спровео у затвору, мислим виртуелном,? Да ли си бар могао да одиграш неку добру партију шаха?.
 
Патријоте не знају како се то ради а СРС има искуства, и никад се не зна коју тактику могу употребити, боље да саветујеш Косоварима да гласају за ДС, онда се могу надати да не буду Косовари него оно што јесу.Зауспут да те упитам како си се спровео у затвору, мислим виртуелном,? Да ли си бар могао да одиграш неку добру партију шаха?.

na koji deo kosovara mislis, ako mislis na nas, nista od toga, razlog znas, ali ako mislis na "vas":lol: deo kosovara, trud se ne bi isplatio, koliko je meni poznato [iz proverenih srpskih izvora] ovde ne moze niko pobediti do kostunice. milom ili silom jedan je koji dobija glasove na kosovo.... za sada
 
Klasicna radikalsko-dssovska retorika, umesto da odgovore na pitanje odgovorom, oni na pitanje odgovaraju kontra-pitanjem. Nikad niko nece vratiti Kosovo, tacka.

Da su Radikali bili na vlasti kada su siptari proglasili nezavisnost sve stranke bi pljuvale po njima da su oni izgubili Kosovo,i Evropa bi rekla da je Srbija zbog njih izgubila jos jedan ali ovoga puta miran rat,tako da znate,sve je to propaganda...Radikali imaju slabu propagandu kao i SPS 90-ih inace da je imao bolju propagandu i manje bucnu i agresivnu opoziciju ti ratovi bi mozda i ako prosli izgubljeno,vest o tome bi bila dosta ublazena,slicno gubitku Kosova pod demokratama...
 
Trebamo ljudi da pomognemo Kosovu da udje u EU kako bi pomogli Srbima na Kosovu. Zar je to tako tesko shvatiti. Zamislite za nekih 15-20 godina kada se strasti smire mi i Albanci prijateljski narod, idemo tamo na more, skolske ekskurzije.... zao mi je sto sam u manjini :(

ma dajte, kakva EU, šta će nam to
a i da se sada odreknemo svoje braće na Kosovu, da bi im možda pomogli kad uđu u EU?
nisi normalan
sram te bilo:oops:
 
Radikali nisu sposobni ni da vrate izgubljenu kozu.
Jednog , lepog dana, nece vise biti granica (u danasnjem smislu), i Kosovo i Srbija ce biti u jednoj zemlji - Evropi.

To je utopija...Mislim da ce nas Evropa prvo rasparcati nacisto,tako da Srba vise ne postoji,mislim svi bi se zvali Sumadijci,Toplicani,Vojvodjani i ostali,ili u drugoj verziji bi cekali da se Albanci u Srbiji namnoze i postanu vecina,pa nas lepo sve pobiju i onda ce Albanska Srbija sigurno uci u Evropu...Kroz sto mozda vise,mozda manje godina i Evropa posto jos danas tezi da se razvije u jedinstvenu i to cak unitarnu drzavu ce imati nacionalisticke pokrete u sebi i oni najbogatiji krajevi Evrope ce traziti da se odvoje i to mozda i ratom ili ce pak Nemacka ostvariti jos Hitlerov san o vladanju Evropom jer ce drzavama nametnuti prvo ekonomsku zavisnost od nje,a posle i politicku vlast nad njima...
 

Back
Top