srpski realizam-pitanje

IllyriaDuncan

Obećava
Poruka
64
Ovo je pitanje za moju drugaricu, kojoj bi pomoc oko ove teme u ovom trenutku veoma dobrodosla...bojim se da ja po ovom pitanju nisam od neke koristi.
Po iskustvu znam da ovde ima ljudi koji se u to dobro razumeju, pa se nadam da ce neko moci i hteti da pomogne.
Pitanje: kako je u knjizi "Srpski realizam" Dusana Ivanica izvrsena podela realizma u Srbiji?
Trebalo bi joj detaljnije objasnjene (npr. koji pisac-kojoj grani) ali ne mora nista "u tomovima"...ne bih nikoga da terorisem ;)
I zaista hvala unapred svakome ko proba da pomogne :)
 
Imam ja jedan veoma zanimljiv predlog. Kaži ti svojoj drugarici da uzme knjigu i da je pročita, jer će onda veoma lako poronaći odgovore na sva pitanja. A onda ako joj nešto ne bude jasno, prijavi se na Krstaricu, postavi pitanje na ovom podforumu, i verujem da će većina nas da joj pomogne.
 
Ponovo molim, ako neko hoce i moze da pomogne, bicu veoma zahvalna...u pitanju je nesto sto je pomenutoj osobi veoma potrebno u ovom trenutku, zbog rada koji radi (u kojem ovo predstavlja mali, ali dosta vazan deo). Knjigu je apsolutno nemoguce naci, osim ako neko zna gde je mogu naci preko neta, na cemu bih vam opet bila veoma zahvalna.
 

Back
Top