B92 najbolja televizija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je b92 najbolja televizija kod nas,uprkos kritika koje dobija od ljudi kojima ne odgovara istina koju ova televizija iznosi o njima.

Svakako jedna od najboljih, al' sad će doći gomila koja gleda ili bi da gleda našu realnost kroz ružičaste naočare, da pljuje po "plaćeničkoj", "izdajničkoj" televiziji i tako to, što svedoči već postojanje par tema na x-toj strani ovog pdf-u (a i drugim) tipa "Zabraniti B92", "Stop B92", "Peticija za ukidanje B92" i sl. pa će se i ova pretvoriti u to i ne gine joj ključ kao što reče Ivan. :roll:
 
na te komentare na racun nicka sam vec navikla,a tema nema svrhu kao i svaka druga tema ovde,koja je to sa svrhom molim te? dobro sem ove razmene serija,ta recimo ima svrhu:D

pa ne samo da nema svrhu nego nema ni temu za diskusiju koja vec ovde nije prozvakana...

Posto ce sutra rano izjutra poceti pljuvacina po tebi [a moze lako da se desi i meni i jos nekima] moderator ce temu zakljucati...

A ovde ima i moderatora koji bas ne mogu da rasudjuju najbolje [mislim na forum generalno] tako da su teme koje su bile totalno ok sto puta zakljucavali...

ne znam... :roll:;)
 
Nemam sta da kazem na racun Tvog nicka, sto vec nisam rekao izdajnice jedna. :p
Naravno da vecini ljudi ne odgovara istina o njima, vise vole da budu lepi i pametni, stoga im i smeta svaki medij koji ne ulepsava stvarnost. A to sto ce vecina da Te pljuje, treba da Ti imponuje. Kada se vecina Srba slaze sa mnom, odmah se zapitam gde li sam to pogresio.
 
rts i pink me smorili pa gledam trenutno ovo,televizija koja se dobro kotira,mada sada ni fox nije loshe...
ma nema ni na ovom kanalu nishta,jedino kad je bio vb ja sam gledala i naravno nezamenljivi spongebob.....tupson moj mali.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top