volite li sex na brzaka???

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
večina ljudi misli da je za spolni odnos važna duga i nežna predigra... mnogima je to obred i ljube se po uvežbanom klišeju... a to postaje sa vremenom dosadno... a kad dođu trenuci, kada ti partner želi pokazati, koliko jako te želi i to odmah -> rešenje: sex na brzaka :roll:

... mene posebno pali ono, kada te onako strasno uzme mmmmm.... a pogled na ženu, koja onako podigne skunjicu pa se nasloni preko kuhinjskog stola (ili haube avtomobila) i pokaže gole butine i guzu, i "najdosadnijem" ljubavniku treba da prebudi želju po seksu... pa onaj svileni osečaj odeče, pogled na visoke pete, seksi muška majica u dodiru sa golom kožom ili otkopčan šlic na njegovim farmericama... ma ima toga :wink:
... da ne pričamo o tome da se sex na brzaka večinom odvija na neočekivanim, neuobičajnim eksotičnim mestima ... prava pustolovščina 8)
 
Uuuuuu blondi, pun pogodak!
Ja sam bas par puta spominjala kako me nekad smara sav taj uvod, pogotovo sto vecina muskaraca misli da SVE devojke to bas UVEK vole, pa se onda trude , polaaaako....a meni dodje samo da se *resnem, sad i odmah, jer posle ce me vec proci!
Taj trenutak kad mu vidim u ocima koliko me zeli, kada se unervozi, drhti,jos kada je neka nezgodna ili neobicna situacija, adrenalin skoce zbog neizvesnosti, frke i silnog uzbudjenja .... grabim i zelim sve u istom momentu! :twisted:
 
O, i te kako to ume biti uzbudljivo. Najbolji sex na brzaka mi je bio u jednom kaficu. Ustadoh od stola da odem do wc-a da popravim sminku. Niko nije spominjao sex, niti ista vezano za tu temu, tako da sam se prilicno iznenadila kad je moj decko usao zamnom u wc. Bilo je fantasticno, uzbudljivo, divlje a i smesno. Niko nam nije upao mada cini mi se i da jeste verovatno bi mu zatvorili vrata pred nosom i zamolili da navrati kasnije:))) Cini mi se da je nekolicini bilo ipak sve jasno kad smo izasli, no mi smo mirno nastavili sa pijuckanjem nasih kafica.... 8)
 
begunac:
Blondi,ti si najveca ljubavnica 21 veka
heheh ma samo ti se čini ja sam samo "open minded" curica 8)

evo da se ne ponavljam jedan citat koji paše u ovu temu :lol:

blondi:
ja... on... mrak... pasaža u centru grada... palili se celo veče onako indiskretno bez nekog vatanja više ono zavođenje pogledima... "slučajni" dodiri ispod stola... igra reči... adrenalin high... velika očekivanja sa obe strane... polako se vračamo kuči... napetost i želja raste... izazivanje se pretvara u strast... kontorola postaje nemoguča i naizad... ne može se više nazad... nekontroliran mozag... sve se vrti u glavi... odjednom shvatim da stojimo usred pasaže... podignuta suknja... otkopčan njegov šlic i par dugmiča na mojoj košulji... moja noga oko njegovog struka... 8)
 

Back
Top