Drugarski Sex

Наћиће бољег друга. :mrgreen:

Ma, ona jeste u nekom komplikovanom periodu.
Promenila je posao, sad je na mnogo odgovornijem i bolje plaćenom, neka veza od tri godine joj se nedavno raspala, mama joj ima neke probleme sa zdravljem.... i tako.... nekako mi je glupo da to bilo kako iskoristim

A opet.... 8)... dzavo neda mira
 
Ne mogu bre više da budem rame za plakanje :x
Pokvario me ovaj forum.
A, sa druge strane....ne radi mi se to iz mnogo razloga.
***, baš sam konfuzan :confused:

hm... pa nije ti lako onda,mislim,tolike suze i to...:(
da znash da jeste, ne lichish na sebe vishe...:neutral:
a koji su to razlozi zbog kojih ne bi?
hm... ima i gorih od tebe...;)
 
Ma, ona jeste u nekom komplikovanom periodu.
Promenila je posao, sad je na mnogo odgovornijem i bolje plaćenom, neka veza od tri godine joj se nedavno raspala, mama joj ima neke probleme sa zdravljem.... i tako.... nekako mi je glupo da to bilo kako iskoristim

A opet.... 8)... dzavo neda mira

druze ako milslis yebati nisi trebao to reci ovdje...
to se odradi i cuti
 
Ma, ona jeste u nekom komplikovanom periodu.
Promenila je posao, sad je na mnogo odgovornijem i bolje plaćenom, neka veza od tri godine joj se nedavno raspala, mama joj ima neke probleme sa zdravljem.... i tako.... nekako mi je glupo da to bilo kako iskoristim

A opet.... 8)... dzavo neda mira


sacekaj da kriza prodje,
pa onda na miru razgovarajte....


p.s. je ovo je mozda i prvi normalan savet koji sam dao....
 
Ma, ona jeste u nekom komplikovanom periodu.
Promenila je posao, sad je na mnogo odgovornijem i bolje plaćenom, neka veza od tri godine joj se nedavno raspala, mama joj ima neke probleme sa zdravljem.... i tako.... nekako mi je glupo da to bilo kako iskoristim

A opet.... 8)... dzavo neda mira

Уф... ма не ваља ако је у емотивно нестабилном периоду... онда може и да се заљуби...

Шта ћеш после? :(

Причекај мало док се не среди. :wink:
 
Eh, a bas sam danas procitala kako si super tata i nekako sam stekla utisak i da si super muz.......kad ono, nije zlato sve sto sija.....

E, yebiga.
Nije to na moju inicijativu.
A svi imamo pravo da budemo u iskushenju :-|
Mada, u pravu je betmenov prijatelj.
Da sam ja to stvarno hteo, tesko da bih ovde o tome pisao
 
E pa ja sam imala u neku ruku slično iskustvo. Kod mene je dugogodišnje drugarstvo preraslo u ljubav, ljubav u vezu. I bili smo zajedno dve godine. I danas smo OK ne baš drugovi ali se ispričamo kad se sretnemo.
 
То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.
Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...
 
То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.
Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...

Ma, Dijenek.....ona jeste zgodna ali nisam se ja palio na nju.
Taj odnos je brzo postao prijateljski i kao takav traje već par godina.
Osim toga, nikad nisam praktikovao da muvam drugarice, niti da koristim prijateljstvo da bi se nekoj ženi približio.
I sad....sa njene strane neki predlog kakav nisam baš očekivao i za koji znam kako bi se završio....
Mislim da ipak neću, ali kako već rekoh.....:mrgreen: mačka i slanina
 
U prijateljima (i prijateljicama :razz: ) ponekad pronalazimo i "rame za plakanje"
Može li nasa prijateljica postati "rame za umakanje" ? :roll:

Zanima me, šta mislite, da li postoji nešto što se zove Drugarski Sex iliti DS ?
I da li je normalno da vas prijateljica/prijatelj, iznenadi predlogom za DS?
I da li bi ste pristali?
U dilemi sam :-|

Meni je to neshvatljivo. Muškarac je ili potencijalni ili drug. Drugarski seks mi nije jasan.
 
Ma, Dijenek.....ona jeste zgodna ali nisam se ja palio na nju.
Taj odnos je brzo postao prijateljski i kao takav traje već par godina.
Osim toga, nikad nisam praktikovao da muvam drugarice, niti da koristim prijateljstvo da bi se nekoj ženi približio.
I sad....sa njene strane neki predlog kakav nisam baš očekivao i za koji znam kako bi se završio....
Mislim da ipak neću, ali kako već rekoh.....:mrgreen: mačka i slanina

:roll::roll::roll:

Зашто сам ја мислила да разумем мушкарце...

Ти се на њу ниси палио... а сада када знаш да се она пали, палиш се и ти...:rolleyes:

Ево... не разумем... али стварно...
 
То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.
Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...

Mislim da to nije baš tako uobičajeno. Nisam do sada promenila mišljenje o drugu na takav način. Meni ej sasvim jasna podela na drugove i ljubavnike. Drugovi su mi kao braća.
 
То је нормалан однос између особа супротних полова, пре или касније дође до привлачности...
То је и потвда пријатељства.
Одговорно тврдим да се сваки мушкарац у већој или мањој мери и удужем или краћем временском периоду пали на своје пријатељице...
Licno pre osetim da neke nisu ravnodusne prema mojim devojkama..pa kad sam sam..nekako im se ozari lice..zele cuti sve pikanterije..provalim da ima neceg..samo im je frka zesca priznati.
 
Eh, a bas sam danas procitala kako si super tata i nekako sam stekla utisak i da si super muz.......kad ono, nije zlato sve sto sija.....

Добар тата, добар муж, добар друг...

Мислим да је у питању један генерално добар човек. :mrgreen:
 
:roll::roll::roll:

Зашто сам ја мислила да разумем мушкарце...

Ти се на њу ниси палио... а сада када знаш да се она пали, палиш се и ти...:rolleyes:

Ево... не разумем... али стварно...

E vidiš to bi mogli da kažemo Dani i da je utešimo, jer ovaj njen i ako neće ima da oće kad mu ona sve lepo prizna.
 

Back
Top