Novi svet

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Mali Novi Svet
Ova tema je posvecena sadasnjim I buducima majkama,bebama I ocevima..
Posto je danas termin za porodjaj jedne meni drage mlade zene,ovom putem joj cestitam materinstvo I njenom suprugu I mom prijatelju,ocinstvo..
Nego,nazovem ga ja juce I pitam..a kad ce cast,a on…Jao,ja sam sav sjeban,grip,nervoza…a ja se mislim,jebbote,pa kao da se ti poradjas..nervozniji si od zene…a sve mislim da ga je neka panika uhvatila,nema vise slobode…obaveze ga nove pristizu…pa se zato unervozio…
Drage dame,koje ste vec majke…kako su se ponasali vasi muzevi u vreme kada ste trebale da se porodite I neposredno posle porodjaja I kako su se snalazili vasi muskarci sa novim,mladim ljudima…bebama..
 
E, Dragane, baš lepa tema.
Kad mi se rodilo dete, primao sam čestitke u malo čudnom raspoloženju.
Činilo mi se kao da se to desilo nekom drugom, a ja u ime tog nekog primam čestitke.
Kad je beba došla kući, trebalo mi je sigurno dva-tri meseca da mentalno uđem u ulogu oca.
Međutim, brzo sam se snašao i odmah prihvatio obaveze, a njih na početku ima jako mnogo.
Zato i mislim da je dete prelomna tačka u braku, jer zahteva da roditelji ne budu samo ljubavnici i partneri kao do tada, nego i najbolji prijatelji i pravi tim.
I onda....radio sam sve i hranio ga i kupao i presvlačio i igrao se i mazio i učio da hoda i uspavljivao i smirivao kad je nervozan i nosao kad je bolestan i video mu prvi osmeh......ma divno je imati decu
 
E, Dragane, baš lepa tema.
Kad mi se rodilo dete, primao sam čestitke u malo čudnom raspoloženju.
Činilo mi se kao da se to desilo nekom drugom, a ja u ime tog nekog primam čestitke.
Kad je beba došla kući, trebalo mi je sigurno dva-tri meseca da mentalno uđem u ulogu oca.
Međutim, brzo sam se snašao i odmah prihvatio obaveze, a njih na početku ima jako mnogo.
Zato i mislim da je dete prelomna tačka u braku, jer zahteva da roditelji ne budu samo ljubavnici i partneri kao do tada, nego i najbolji prijatelji i pravi tim.
I onda....radio sam sve i hranio ga i kupao i presvlačio i igrao se i mazio i učio da hoda i uspavljivao i smirivao kad je nervozan i nosao kad je bolestan i video mu prvi osmeh......ma divno je imati decu

:):):):):)
 
pa da se ne bi muskarci uvredili ali kad dodje porodjaj pazi toliko su ludi da to nije normalno
pogubljeni uplaseni verovatno ne svi ali ono sto sam ja imala prilike da vidim i dozivim hehe je za skrivenu kameru
ta ludost ide do tih granica da izlaze iz kuce u kosulji bez pantalona heheh jer od panike da se zena ne porodi u kuci samo trce da je spapce u porodiliste ehehe
a taj novo otvoreni svet koji dolazi sa malom bebom u kucu razlicito svi podnose ne samo novopeceni ocevi vec i novopecene majke
velika je to odgovornost ali velika
kad shvatis da sad neko od tebe zavisi booomee treba se sa svim tim stvarima snaci
 
Mali Novi Svet
Ova tema je posvecena sadasnjim I buducima majkama,bebama I ocevima..
Posto je danas termin za porodjaj jedne meni drage mlade zene,ovom putem joj cestitam materinstvo I njenom suprugu I mom prijatelju,ocinstvo..
Nego,nazovem ga ja juce I pitam..a kad ce cast,a on…Jao,ja sam sav sjeban,grip,nervoza…a ja se mislim,jebbote,pa kao da se ti poradjas..nervozniji si od zene…a sve mislim da ga je neka panika uhvatila,nema vise slobode…obaveze ga nove pristizu…pa se zato unervozio…
Drage dame,koje ste vec majke…kako su se ponasali vasi muzevi u vreme kada ste trebale da se porodite I neposredno posle porodjaja I kako su se snalazili vasi muskarci sa novim,mladim ljudima…bebama..

bio sam prisutan na porodjaju
znači učestvovao pasivno
to jest ne sasvim - presekao sam pupčanu vrpcu
i nakon toga sam se mnogo bolje snalazio od bivše supruge sa mojim andjelom
naprosto jer zato što imam dosta mladjeg brata od sebe pa sam to sve maltene prošao pomagajući majci
obožavam decu i zbog toga majka mog deteta nije maltene mogla da dodje na red da je okupa,seče noktiće , češlja, oblači....
i sam ne znam koliko sam joj raznih haljinica i raznorazne odeće kupio da mi bude lepotica...
ma to je predivno biti otac

obožavam decu
a svoju pogotovo ;)
 
bio sam prisutan na porodjaju
znači učestvovao pasivno
to jest ne sasvim - presekao sam pupčanu vrpcu
i nakon toga sam se mnogo bolje snalazio od bivše supruge sa mojim andjelom
naprosto jer zato što imam dosta mladjeg brata od sebe pa sam to sve maltene prošao pomagajući majci
obožavam decu i zbog toga majka mog deteta nije maltene mogla da dodje na red da je okupa,seče noktiće , češlja, oblači....
i sam ne znam koliko sam joj raznih haljinica i raznorazne odeće kupio da mi bude lepotica...
ma to je predivno biti otac

obožavam decu
a svoju pogotovo ;)
:):):):):)
 
znas ljubav prema deci je snaznija od svega i kad se kaze umro bi zbog njih to sstvarno ima tezinu
onu pravu
da se na mom porodjaju postavilo pitanje dete ili ja ja bih glasala za dete
i verovao ili ne rodila bih po cenu da me nema
malo sam morbidna ali eto to mi je palo na pamet
 
bio sam prisutan na porodjaju
znači učestvovao pasivno
to jest ne sasvim - presekao sam pupčanu vrpcu
i nakon toga sam se mnogo bolje snalazio od bivše supruge sa mojim andjelom
naprosto jer zato što imam dosta mladjeg brata od sebe pa sam to sve maltene prošao pomagajući majci
obožavam decu i zbog toga majka mog deteta nije maltene mogla da dodje na red da je okupa,seče noktiće , češlja, oblači....
i sam ne znam koliko sam joj raznih haljinica i raznorazne odeće kupio da mi bude lepotica...
ma to je predivno biti otac

obožavam decu
a svoju pogotovo ;)


svaka cast
 
znas ljubav prema deci je snaznija od svega i kad se kaze umro bi zbog njih to sstvarno ima tezinu
onu pravu
da se na mom porodjaju postavilo pitanje dete ili ja ja bih glasala za dete
i verovao ili ne rodila bih po cenu da me nema
malo sam morbidna ali eto to mi je palo na pamet

zato sto znas kakav je osecaj imati u sebi novi zivot...
 
a najbolje je kad se za vreme trudnoce i muz nagoji,i poraste mu stomak ko da je i on trudan,i onda dodje porodjaj i zena rodi dete i smanji joj se drasticno stomak,a muskarac ostane debeo ko sto je i pre toga bio.uzas :(
 
Dragane, tvoja prva tema koja mi se dopada!:D

Ja sam jako skepticna kada su porodilista u pitanju..........sta ako mi neko zamijeni bebuljana malenog?
Zato ce moj muz morati biti uz mene, pa makar mu se sex ogadio za citav zivot!:lol:
 

Back
Top