Shopping u Americi

Da li mogu da narucim nesto sto bi mi neko doneo?
Npr zanimaju me patike koje ovde nemaju da se kupe a jefinije su od modela u Srbiji minimum 30%, a ima i do 50%.
Da li znas nekoga ko dolazi za Srbiju i ko bi mogao da mi donese?
 
Isto me patike zanimaju tacnije ovaj model 3-4 para..ovde su bile samo kozne..u ameriki su 50-60$.
338252-2.jpg
 
Meni je trebao iPod touch...tamo je dosta jeftiniji..
A onda...tanananaaa
Dobila sam ga na poklon
Upozoravam vas...hvalim se:D
A sad ozbiljno...a koja vam je garancija da jedna strana ne ostane kratkih rukava...a?
Ne treba mi nista iz USA (osim zelene karte:mrgreen:) ali bi mi dobro doslo par stvari (e da je samo par:roll:)
iz Svedske Ikea kuce
Ali to nije tema...tako da...aj cao
 
Pa da ovo je air max 2 koja meni licno ne lici..jedino im je to zajednicko sto su iz istog vremenskog perioda..samo totalno drugi tip ljudi je nosio 'dvojku'..180ica je stvarno raritet i najudobnija patika koju sam imao:D
meth_max2.jpg
 
Da li postoji neko ko po porudzbini za Vas kupuje u Americi i dostavlja u Srbiju?
Misliš li da bi se nekom ko putuje u Ameriku isplatilo da se cima za nečiju porudžbinu, da gubi vreme po šoping molovima, da je vuče po aerodromimama uz najmanje tri presedanja,pa posle kad se vrati nazad da se juri sa tobom kako bi ti to predao, a da nema zaradu od bar 200-300$?Sumljam.......Onom ko ima lovu da putuje preko bare 200$ nije nikakva para............
 
Jelenco ljudi ne idu po jednu stvar..vec imaju raznih kombinacija i porudzbina..to oduvek rade piloti..stjuardese..ja licno bih narucio i zvucnike..laptop koji je tamo u US$ ovde je u evrima pa cak i skuplji;)a isto tako oni kupuju online i ne putuju preko.
 
Jelenco ljudi ne idu po jednu stvar..vec imaju raznih kombinacija i porudzbina..to oduvek rade piloti..stjuardese..ja licno bih narucio i zvucnike..laptop koji je tamo u US$ ovde je u evrima pa cak i skuplji;)

Slazem se, tehnika pre svega je neuporedivo jeftina u odnosu na nas, a da ne pricam o patikama. Te patike mogu da se poruce i da stignu u Evropu ali ne i u Srbiju jer bi na te patike dodali carinu i kojekakve dazbine i na kraju to ne bi bilo to. Ali ne znam takodje nikoga ko zivi u Evropi da bi mogao to da pokupi a onda prekomplikovano je da prosledi... itd itd
 
ja samo ziku naroochoojem........a shalju mi uglavnom sha oni misle da tje mi se dopasti.......i kao..najgore im za mene da koope neshto...jer sam najkomlikovaniji........samo sam jedne farmerke naroochio....jer ih nema ovde.................
 
Da li postoji neko ko zivi u zapadnoj evropi i ko moze da naruci preko interneta za vas nesto sto zelite da kupite, vi mu uplatite novac, a onda ta osoba kada joj stigne autobusom posalje za bgd? naravno bila bi placena za obavljen posao koliko se dogovorimo.
 
Ima neki sajt narucujem.com koji se bavi tim stvarima ali mislim da kad se saberu troskovi i njihova usluga to bude priblizno ista cena kao i ovde , jedino sto na ovaj nacin mozda mogu da se nabave stvari kojih ovde nema. Vec dugo planiram da narucim nesto preko njih ali nikako , uvem mi nesto hitno treba pa ne mogu da cekam... a inace imam brata u USA ali ne usudjujem se da mu kazem da mi stvari posalje postom , jer mi jednom to sto mi je poslao nije stiglo...pa od tada nisam pokusavala ... ako neko zna proveren nacin da mi posiljka iz USA stigne neka mi kaze :) vidim da ljutima paketi bez problema stizu a neki drugi se zale na carinu , na otvaranje pkaeta i svasta nesto jos... ne znam , nisam pametna...
 
Pa, na carini uvek otvaraju pakete, a ako su extra ljubazni onda ga opet upakuju. Meni su tako isekli kutiju od cizama, ne znam sta su trazili, duplo dno? =D Sreca te su cizme ostale citave.
 
Videla sam taj sajt narucujem.com ali koliko sam shvatila nema garancija da li ce vam na robu naplatiti carinu ili ne. Najbolje je da ako nesto zelite da narucite to narucite i da stigne u Zapadnu Evropu, jer onda em nema carina, em se posiljka salje besplatno.
Dakle, ja sam zainteresovana da nekom platim i to sto zelim da mi naruci i naravno uslugu za to sto ce mi naruciti nekome ko zivi u Zapadnoj Evropi. Onda kada toj osobi stigne posiljka, ona vam stavi na autobus i to vam stigne.
Sto se tice bezbednosti slanja, mislim da tu nema problema, znam osobe koje su narucivale kao sto bih ja i nema nikakvih problema. Paket da li je iz Kine ili USA stigne za do 10 dana.
Dakle, ako neko moze da mi pomogne, bila bih zahvalna.
A u svakom slucaju pozdrav za sve...
 

Back
Top