Kako ukloniti MSN viruse?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.527
Kako da uklonim virus koji mi je napao MSN tako da sada MSN bez mog znanja salje poziv za posecivanje nekih sajtova za ringtones i whoblockedyou ?Mislim da sam zarazio komp kada mi je jedna sa liste na losem srpskom jeziku (ja sam pomislio da je onako internet zargonski to rekla) da posetim neki sajt i ja sam kliknuo i komp je poceo da downloaduje neki DOS program...I poceo je da automatski salje poziv da se poseti taj sajt ovima iz moje liste...I ja sta cu brze bolje sam resetovao komp i izgleda da su tu poruku dobile samo dve koje su sada offline tako da ne mogu da pitam da li su posetili taj sajt i sta im se dogodilo sa kompom...
 
Kakav si ti lik :D.Stvarno bi bilo dosadno da nema tih tvojih zanimljivih problema.Ja mislim da bi trebao da dobijes neki poseban status na forumu :D
Cini mi se da ti se pokvarilo bar jendom sve sto se pokvariti moze ;)

Ja nikad nisam sa MSN-om imao takvih problema,tako da jedino sta mogu da ti predlozim je: skeniranje,brisanje,uninstall,reinstall,install....FORMAT :D
 
Kakav si ti lik :D.Stvarno bi bilo dosadno da nema tih tvojih zanimljivih problema.Ja mislim da bi trebao da dobijes neki poseban status na forumu :D
Cini mi se da ti se pokvarilo bar jendom sve sto se pokvariti moze ;)

Ja nikad nisam sa MSN-om imao takvih problema,tako da jedino sta mogu da ti predlozim je: skeniranje,brisanje,uninstall,reinstall,install....FORMAT :D

Hvala...Daklem neki nadsupermoderator...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top