Dali je moguče voleti dve osobe u isto vreme?

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
rekla mi drugarica neki dan: "pa kako da ostavim jednog od njih kad ih oboje volim?!" :shock:

... šta vi mislite... dali je to moguče??? :roll:

ja mislim da nemožeš voleti 2 osobe od jednom...
ili ne voliš ni jednu kako treba tj. se te dve osobe dopunjavaju, jer ti u svakoj fali nešto, znači da u biti udružiš dve u jednu što znači da ni jedna nije prava i iskrena...
a iskrena ljubav je moguča samo u kompletu... nemožeš je deliti i da hočeš 8)
 
vila_raviojla:
luana:
i ja sam mislila da je nemoguce dok mi se nije desilo - dve potpuno razlicite osobe, privlace te na potpuno razlicite nacine, zelis ih na razlicite nacine; u tom trenutku sam razumela ljubavni trougao: s.dali - gala - pol elijar. sasvim moguce.

Da, ali ko ce tu biti Dali, ko Gala ,a ko nesretni Pol? :wink:

ne sekiraj se vilo, ti svakako neces biti nista u ovoj prici...vile idu uz kraljevice, obilice, sta se ti sekiras? :wink:
 
luana:
vila_raviojla:
luana:
i ja sam mislila da je nemoguce dok mi se nije desilo - dve potpuno razlicite osobe, privlace te na potpuno razlicite nacine, zelis ih na razlicite nacine; u tom trenutku sam razumela ljubavni trougao: s.dali - gala - pol elijar. sasvim moguce.

Da, ali ko ce tu biti Dali, ko Gala ,a ko nesretni Pol? :wink:

ne sekiraj se vilo, ti svakako neces biti nista u ovoj prici...vile idu uz kraljevice, obilice, sta se ti sekiras? :wink:

HMmmmm...... ovo lici na prozivku ili mi se samo cini..???? :?:

Ja ne rekoh nista na tvoj racun, samo sam rekla da je tu uvek neko nesretan, pa kako god bilo :?
 
HMmmmm...... ovo lici na prozivku ili mi se samo cini..???? :?:

Ja ne rekoh nista na tvoj racun, samo sam rekla da je tu uvek neko nesretan, pa kako god bilo :?[/quote]


:) peace, vilo - nikakva prozivka...
njih sam spomenula jer su jedan od poznatijih ljubavnih trouglova, ali ne mislim da u svakoj takvoj kombinaciji neko mora da pati, pre bih rekla da je to bio takav slucaj sa elijarom sto ne znaci da je uvek i svuda tako. :wink:
 
blondi:
rekla mi drugarica neki dan: "pa kako da ostavim jednog od njih kad ih oboje volim?!" :shock:

... šta vi mislite... dali je to moguče??? :roll:

ja mislim da nemožeš voleti 2 osobe od jednom...
ili ne voliš ni jednu kako treba tj. se te dve osobe dopunjavaju, jer ti u svakoj fali nešto, znači da u biti udružiš dve u jednu što znači da ni jedna nije prava i iskrena...
a iskrena ljubav je moguča samo u kompletu... nemožeš je deliti i da hočeš 8)
Jeste blondi, moguce je kako kazu slovenci:
- I NEMOGOCE JE MOGOCE
 

Back
Top