bioenergija!
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: bioenergija!

zainteresovana
    Guest

Podrazumevano bioenergija!

Interesuje me, zna li neko vise o ovome i ima li iskustva sa lecenjem bioenergijom?

Gosca 01
    Guest

Podrazumevano

Imam veliko iskustvo sa jednim bioenergeticarem. Moje dijete je svojim terapijama skinuo sa pumpice za astmaticare a poslije i sa vakcina koje astmaticari primaju ono svkik 7,15,21..dan. Zahvaljujuci njemu moje dijete je sad kao i sva druga djeca.
    Iako imam lijepo iskustvo sa ovim bioenergeticarem, nikad nikom drugom ne bih otisla niti djecu vodila na takav tretman, jer djelovanje na energije tijela moze biti jako opasno ukoliko se tim bavi lice koje nije vicno pomijeranju energija tijela. Tad se moze napraviti daleko vise stete nego koristi. Mozda grijesim ali najmanje povjerenja mi ulijevaju ljudi koji se reklamiraju kao bioenergeticari.

zainteresovana
    Guest

Podrazumevano

[quote="Gosca 01"]Imam veliko iskustvo sa jednim bioenergeticarem. Moje dijete je svojim terapijama skinuo sa pumpice za astmaticare a poslije i sa vakcina koje astmaticari primaju ono svkik 7,15,21..dan. Zahvaljujuci njemu moje dijete je sad kao i sva druga djeca.
    Iako imam lijepo iskustvo sa ovim bioenergeticarem, nikad nikom drugom ne bih otisla niti djecu vodila na takav tretman, jer djelovanje na energije tijela moze biti jako opasno ukoliko se tim bavi lice koje nije vicno pomijeranju energija tijela. Tad se moze napraviti daleko vise stete nego koristi. Mozda grijesim ali najmanje povjerenja mi ulijevaju ljudi koji se reklamiraju kao bioenergeticari.[/qBionergeticar za kog sam ja cula je proveren u tom smislu i do sada je pomogao mnogima. Molim vas mi recite ako znate, da li posle te ''terapije''treba raditi neke energetske vezbe, posto sam cula da energiju koju primite, morate da naucite da kontrolisete. Da li je to tacno ili ne! Koliko sam se ja raspitala nije, ali me interesuje vase misljenje posto vidim da ste upuceni...

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

Posto vidim da te zanima ova tematika, probaj da pronadjes knjigu Ruke koje lece - Vodic kroz lecenje bionergijom od Barbare En Brenan, ja sam je kupila na platou 2001, a ne znam da li je ima po knjizarama. Svojevremeno ju je stampala stamparija u Boru. U svakom slucaju knjiga je fenomenalna i naci ces u njoj sve sto te zanima o bionergiji. Inace imam iskustvo sa jednim bionergeticarom Rusom Vadimom kod koga sam isla sa muzem, a takodje mi je i dete pregledao, covek je lekar koji radi u Rusiji u bolnici koja se bavi bas bionergijom. Izuzetno sam ZA bionergiju, ali kod nas je to sve poprilicno traljavo, ljudi nisu upuceni cini mi se dovoljno pa se raznorazne baba vange imenuju za bionergeticare, sto naravno nema veze jedno sa drugim.

Slične teme

1. Odgovora: 378
    Poslednja poruka: јuče, 16:56
  2. Bioenergija! Da ili ne?
    Autor black-devil u forumu Alternativna medicina
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 01.10.2016., 22:32
  3. Bioenergija i aura
    Autor W.A.S.P. u forumu Ostalo
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 07.08.2013., 11:50
  4. bioenergija