Sjenica
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Sjenica

Zainteresovan član nadja_the_boss (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Sjenica

Pa, eto da otvorim temu i za moj town, mada sam sigurna da krstaricu ne posecuju mnogi odavde...

Poznata je kao Serbian Sibir, shto, u stvari i jeste, ali, ja nikada (svojevoljno) necu napustiti ovaj grad, jer mi se mnogo svidja.
    Prvo:Tu sam se rodila, odrasla, prvu simpatiju i dechka srela, tu zivi moja sadashnja simpatija, to je mesto koje ce me uvek podsecati na moje loodo detinjstvo!

Drugo: Klima mi se bash bash svidja. Iako Sjenica zimi chesto bude najhladniji grad Srbije, meni ova klima super odgovara! Znate ono: Puno snega, a sunce... savrsheno za skijanje. Sjenica je i poznata po dobrim ski-centrima i stazama.

Trece:Hrana koja je u Sjenici dostupna na svakom koraku se meni mnogo svidja, i ne znam kako bih zivela da nema takvih stvari... mada, ne znam ni kako bih zivela ni bez nekih drugih jela shto nisu odavde!
    Sjenica je dobro poznata po svom siru (ko nije probao ne zna shta propushta) koji proizvode mnogi poljoprivredno industrijski kombinati u Sjenici, mada to mozete naci i kod privatnika u Sjenichkim selima.
    Poznata je i po Sjenichkoj prshuti i sudzuku, shto, mozda i nije tako zdravo, ali je, uzgred, i veoma vazno za ljudsku ishranu, i suvo meso zauzima drugo mesto na piramidi ishrane.

Pashnjaci i livade u okolini Sjenice su bogati travom, svezom, prirodnom, zdravom, zelenom travom, kakve nema ni u Engleskoj .
    Tu je i bogatstvo u drvetu, jer ovde ima puno shuma, (Sjenica inache ima veliku povrshinu (samo livade koje su u okolini mogle bi biti iskorishtene da se anpravi jedan od najvecih gradova u Srbiji.) koje su dobra ''prirodna pluca'', pa je zato i vazduh u Sjenici veoma povoljan po zdravlje(mozda je to uzrok tome shto se nikad ne osecam prijatno kada odem u Panchevo...)
    Ovde nema ni grinja, shto privlachi mnoge turiste da dodju, kao i ljude koji su alergichni na sve vrste gljivica i na grinje. Kada jednom dodju, vracaju se ponovo!

Leti, Sjenica je veoma toplo mesto. Poshto kroz Sjenicu protiche 6 reka a tu je i Sjenichko jezero, jedna od glavnih aktivnosti leti je plivanje.
    Zimi - skijanje, leti - plivanje, moze li se pozeleti bolje? Zato su i neki od najboljih skijasha i plivacha Srbije bash iz Sjenice!

Grad Sjenica je lepo mesto, panorama grada uveche je jedna od najlepshih koje sam videla (stvarno, to treba doziveti)...

Svidja mi se i to shto ovde nema zemljotresa, klizishta, poplava, susha i sl. Jednostavno, ovo je mesto koje zelim!

Nadam se da cete podrobno ovo prochitati i bez uvreda, molim! PoZz!
    nadja the BOSS
    The World is mine...

Elita NaraYan (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano Re: Sjenica

Zanima me jedno.
    Ko najbolje tetovira u Sjenici?
    etan, metan, butan, nepal.

Nov član
    Učlanjen
    16.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

U Sjenici najbolje tetovira Goran,decko je pravi umetnik.Lako ces ga naci,kad dodjes u Sj samo pitas za Golja,svi ga znaju.

Ističe se cupkica (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    58

I ja volim Sjenicu.. Moje selo je tu u blizini takod a cesto dolazim i rado izlazim u grad, da se nadjem sa drustvom itd.. Provod je fantastican! Sto se tice prirode i klime takodje mi se svodja.. Jednostavno OBOZAVAM da dodjem tamo.. Puno pozdrava!!!!

Elita NaraYan (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio Eloise Pogledaj poruku
    U Sjenici najbolje tetovira Goran,decko je pravi umetnik.Lako ces ga naci,kad dodjes u Sj samo pitas za Golja,svi ga znaju.
    Kazi samo jel celav i ima tetoviranog tigra na ramenu?
    etan, metan, butan, nepal.

Zainteresovan član delija junior (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Zaboravila si da kazes da ima uglja u Sjenici,ja nabavljam ugalj iz Sjenice.Koliko je daleko Sjenica od Ivanjice?

Zainteresovan član alexandra 8 (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Bas lep grad, i voljela bih ga posjetiti, svidja mi se Nadja opis tvoga grada, podsjeca me na moj i moje djetinstvo takodje. Inace vrlo cesto kupujem sjenicki sir koji mnogo volimo svi u porodici!!!! Dr.Nele Karajlic (Sjenica bluzzzzzzzzzz) Pozdrav!
    Ardua prima via est...

Zaslužan član kalis (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    216

Ajd nam postavi kakvu fotku Sjenice

Zainteresovan član alexandra 8 (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Jel ima netko tko bi probao, koristio Hemel kozmetiku i preparate ili radio eventualno u Sjenici za sve info. pogledajte www.HemelCo.com javite se cekam. Hvala!!!
    Ardua prima via est...

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Sjenica

Sjenicu znam iz priče mojih drugarA i poznanika koji su iz Sjenice. Mislim da ću prvom prilikom da dodjem tu dole do vas. POZDRAV.

Ako vas ne mrzi posetite http://www.lazarevcani.re.rs/

Zainteresovan član DEDA-EU (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    41
    Reputaciona moć
    31

Thumbs up Re: Sjenica

Moderator proka (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    950

Citat Original postavio nadja_the_boss Pogledaj poruku
    Pa, eto da otvorim temu i za moj town, mada sam sigurna da krstaricu ne posecuju mnogi odavde...

Poznata je kao Serbian Sibir, shto, u stvari i jeste, ali, ja nikada (svojevoljno) necu napustiti ovaj grad, jer mi se mnogo svidja.
    Prvo:Tu sam se rodila, odrasla, prvu simpatiju i dechka srela, tu zivi moja sadashnja simpatija, to je mesto koje ce me uvek podsecati na moje loodo detinjstvo!

Drugo: Klima mi se bash bash svidja. Iako Sjenica zimi chesto bude najhladniji grad Srbije, meni ova klima super odgovara! Znate ono: Puno snega, a sunce... savrsheno za skijanje. Sjenica je i poznata po dobrim ski-centrima i stazama.

Trece:Hrana koja je u Sjenici dostupna na svakom koraku se meni mnogo svidja, i ne znam kako bih zivela da nema takvih stvari... mada, ne znam ni kako bih zivela ni bez nekih drugih jela shto nisu odavde!
    Sjenica je dobro poznata po svom siru (ko nije probao ne zna shta propushta) koji proizvode mnogi poljoprivredno industrijski kombinati u Sjenici, mada to mozete naci i kod privatnika u Sjenichkim selima.
    Poznata je i po Sjenichkoj prshuti i sudzuku, shto, mozda i nije tako zdravo, ali je, uzgred, i veoma vazno za ljudsku ishranu, i suvo meso zauzima drugo mesto na piramidi ishrane.

Pashnjaci i livade u okolini Sjenice su bogati travom, svezom, prirodnom, zdravom, zelenom travom, kakve nema ni u Engleskoj .
    Tu je i bogatstvo u drvetu, jer ovde ima puno shuma, (Sjenica inache ima veliku povrshinu (samo livade koje su u okolini mogle bi biti iskorishtene da se anpravi jedan od najvecih gradova u Srbiji.) koje su dobra ''prirodna pluca'', pa je zato i vazduh u Sjenici veoma povoljan po zdravlje(mozda je to uzrok tome shto se nikad ne osecam prijatno kada odem u Panchevo...)
    Ovde nema ni grinja, shto privlachi mnoge turiste da dodju, kao i ljude koji su alergichni na sve vrste gljivica i na grinje. Kada jednom dodju, vracaju se ponovo!

Leti, Sjenica je veoma toplo mesto. Poshto kroz Sjenicu protiche 6 reka a tu je i Sjenichko jezero, jedna od glavnih aktivnosti leti je plivanje.
    Zimi - skijanje, leti - plivanje, moze li se pozeleti bolje? Zato su i neki od najboljih skijasha i plivacha Srbije bash iz Sjenice!

Grad Sjenica je lepo mesto, panorama grada uveche je jedna od najlepshih koje sam videla (stvarno, to treba doziveti)...

Svidja mi se i to shto ovde nema zemljotresa, klizishta, poplava, susha i sl. Jednostavno, ovo je mesto koje zelim!

Nadam se da cete podrobno ovo prochitati i bez uvreda, molim! PoZz!

sve tačno
    zivot je previse kratak da bi pio lose vino :)

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •